Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość kataszyka

jakie sklepy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata meble - według mnie
największy wybór wszystkich producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszyka
ktos ma jeszcze jakies propozycje ? dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre meble powinny być przede wszystkim solidne czyli takie, które nie rozpadną się powiedzmy po roku użytkowania. Dlatego też myślę, że drewniane meble (np. sosnowe) fajnie odnajdą się we wnętrzu - na esmebel.com mozna takie właśnie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacobelle
Polecam www.meblegibon.pl - meble na wymiar do wszystkich pomieszczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turaka juka
W necie jest bardzo tanio. Przykład fajnych mebli łazienkowych: http://www.e-inclusive.pl/Meble-%C5%82azienkowe/Meble-%C5%82azienkowe.html W marketach wszystko niestety będzie sporo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
To zależy w jakim stylu meble chcesz kupić. Jeżeli chcesz kupić meble drewniane, to warto sprawdzić asortyment sklepu esmebel.com Jest tam sporo ciekawych mebli tego typu, które wyglądają elegancko i nowocześnie. Może akurat Ci się spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka37
osobiście kupuję fajne mebelki w sklepie meble-galeriaeuropa. Wybór naprawdę jest dość spory, a meble są wysokiej jakości. W domu od paru miesięcy mam ich kuchnię i póki co jestem mega zadowolona. Przede wszystkim nie straciłam wiele czasu na ich szukanie, a są lepsze niż ze zwykłego sklepu czy na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MieTOOO
bardzo fajne mają te meble meble-galeriaeuropa pl - widzę, że są bardzo stylowe i nowoczesne... podobają mi sie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilEK44
muszę powiedzieć, że sklepy są bodzio abra itd, ale takie sklepy internetowe mają na prawdę piękne meble... np. te galeria europa to mają ładny design, ciekawe jaka cena jest mniej wiecej, orientuje sie ktos? czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda23
Lucek, a powiedz mi jak z jakością materiałów? Dobre mają materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m bv
Poza tym w BRW mozna tez zamowic meble na wymiar a wiec po co komus placic trzy razy tyle-bo"stolarz wymiarowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dla snobow? moim zdaniem na pozadnej kuchni czy szafie nie powinno sie oszczedzac, ile razy w ciagu zycia kupujesz meble do kuchni lub do pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakapek
Od zestawów bardzo tanich po zestawy bardziej kosztowne. Tutaj - http://www.sklep.meble.pl/ To chyba największy tego typu sklep. Zresztą popatrzcie na ceny i asortyment - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaplerz
Meble kupione w sieci mają naprawdę wysoką jakość i niższą cenę. Tak - ten sklep jest największy w sieci. Nigdzie nie mają takiego asortymentu meblowego, no i podobają mi się bardzo ich ceny. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka1978
Nie polecam Forte, Ikea, BRW. Ze swojego doświadczenia wybieram już tylko meble z litego drewna. Wolę ciut zainwestować i mieć poczucie, że mam meble na długie lata. Ostatnie meble kupowałam tu: www.seart.pl , i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo dobre podejście do klienta, nie robią problemu z wysłaniem próbek drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam: www.meble-design.com|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się co do Studia Prostych Form. Zresztą mają całkiem fajne portfolio na swojej stronie głównej: http://www.spf.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcmeble_com
według mnie najmocniejsze i najładniejsze meble oferują KD Collection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że najlepsze produkty meblarskie oferuje Studio Prostych Form. mają one cene dostosowaną do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że najlepsze produkty meblarskie oferuje Studio Prostych Form. mają one cene dostosowaną do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej odpowiadają meble z firmy ErgoExpert. http://www.ergoexpert.pl Kupiłam tam wyposażenie do pokoju synka, łóżko w kształcie wyścigówki to był strzał w 10. Wielką furorę zrobiła również pufa w kształcie fotelu jakie mają w sportowych samochodach. Od tamtego czasu minęły 3 lata, a meble trzymają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz naprawdę dobrych i solidnych mebli sprawdz w tym sklepie: http://www.masameble.pl/ Mają meble wysokiej jakości i przede wszystkim bardzo ładne, ja mam od nich meble kuchenne i w salonie też od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.trendy-mebel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zestawy na wymiar. Nie płaci się dużo więcej, a jakość nie ma porównania, przynajmniej przy tych zestawach, które zamawialiśmy przez kuchnie.pl Przy zestawie na wymiar masz optymalnie wykorzystaną powierzchnię, a przecież głównie o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie mebli na wymiar, ale z sieci, tylko rozsądnie, raczej z kuchnie.pl - meble na wymiar kupujecie po prostu po przygotowaniu sensownego projektu. Jeśli wszystko będzie mieli odpowiednio dopasowane, to będzie mieli zestaw perfekcyjnie dopasowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal pazdan
Ale jak to dokładnie wygląda w praktyce? Ten pomiar - oni dają jakąś gwarancję, że te meble będą zgodne z projektem? Co się dzieje jeśli cokolwiek nie będzie pasowało, nie będzie odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×