Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić dobrej jakości kozaki

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, gdzie kupujecie zimowe obuwie które nie kosztuje fortuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich albo placisz 200 i masz gowno albo placisz 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie. wyjdz z przed kompa noł lajfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah noł lajfie wyjdz tez przed kompa- w obronie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak spytać o radę i dostać konkretną odpowiedź:) wyobraź sobie, że byłam w sklepach ale chciałam poznać opinię kogoś kto kupił buty nie rozpadające się po miesiącu. Więc ponawiam pytanie i dodam, że chciałabym wydać max.do 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryłko.Chociaż w sumie tam drogo. Ja rok temu kupiłam w CCC z Lasockiego i wydałam 280zł. Bardzo spoko są, porządne i tej jesieni wyglądaja nadal jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz firme nine west?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze venezia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, a może ktoś zna jakieś zwyczajne sklepy obuwnicze a nie tylko sieciówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również chętnie dowiem się gdzie kupujecie. Myślałam o Ryłko ale wybór niewielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eksbut ma tez spoko,ale ceny podobne jak Rylko,350-450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynaska
Duży wybór kozaków jest w sklepie online http://www.sellyo.pl/ sama już zaopatrzyłam się w śniegowce i kozaki z cekinami :) śliczne są i wydaje mi się że jak na cenę jakośc jest niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i te kozaki Tamaris kupiłam za 320 zł w sklepie stacjonarnym, gdzie akurat była zniżka 20% na cały asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompocie
maciejka - polska firma - kozaki na obcasie - w 2010 zapłaciłam 350 i mam do dzis w zeszłym roku lasocki ccc - płaskie oficerki- zapłaciłam 280 i nadal w nich chodzę w tym roku kupilam buty trekkingowe, mieszkam na wsi, wiec chodze w nich na co dzień - nik - polska firma - zaplaciłam 315 i tez jestem bardzo zadowolona. Co do NIKa, to szyją też kozaki, pantofle itd. Mam także od nich baleriny skórzane juz drugi rok i jeszcze trzeci na 100% przechodzę. Dodam jeszcze, że strasznie szybko niszczę buty - taki mam chód, moja siostra tak samo (a pozaostale 2 siostry w ogole nie niszczą butów) i wyżej wymienione buty, to jedne z nielicznych, które przetrwały więcej niż jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro poszukaj, jest masę polskich marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaska
znalazłam super sklep internetowy z fajnymi kozakami polskiego producenta a nie są wcale takie drogie ten sklep o damesko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Dobre mam doświadczenia ze sklepem Prima Strada, ze strony www.primastradaesklep.pl . Kupowałam w tym roku tutaj już kilka razy, w tym właśnie ostatnio nowe kozaczki na obcasie i bardzo dobrze leżą. Wysyłka, cena, obsługa online – wszystko tutaj stoi na wysokim poziomie. No i dużo asortymentu mają, także można znaleźć wzor pod swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki budżet posiadasz na ten cel? Bo im więcej tym oczywiście kupisz lepsze buty,solidnej jakości które posłużą Ci na bardzo długi okres czasu,powiedzmy tych kilka sezonów. W sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór . Dla kobiet jednym z lepszych sklepów jest www.ecelebrity.eu . Wiem bo dziewczyna się tam ubiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayprepvancio1971omlin
Duży wybór kozaków jest w sklepie online http://www.sellyo.pl/ sama już zaopatrzyłam się w śniegowce i kozaki z cekinami śliczne są i wydaje mi się że jak na cenę jakośc jest niezła Jasne http://dtlv.co/f9jK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość learntirapu1975rzmms
ja również chętnie dowiem się gdzie kupujecie. Myślałam o Ryłko ale wybór niewielki Jasne http://eis.cx/42y4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torsdesgelec1985hybrv
Ryłko.Chociaż w sumie tam drogo. Ja rok temu kupiłam w CCC z Lasockiego i wydałam 280zł. Bardzo spoko są, porządne i tej jesieni wyglądaja nadal jak nowe Jasne http://sqmin.tk/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×