Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżweronika 20

gdzie kupić facetowi koszulę czy muszę patrzec na markę? jaki skład materiału ?

Polecane posty

Gość dżweronika 20

chciałam kupić swojemu facetowi conajmniej dwie koszule ale nie jakies chińskie z bazaru , w których będzie smierdzieć tylko dobre, jaki skład materiału musi byc ? i gdzie kupić ? ile może kosztować dobra koszula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis
producenci ubrań całkowicie zapomnieli o facetach , tylko w bardzo drogich sklepach kupisz Wólczankę ale trzeba wydać ok. 180 zł. a ślady bawełny są znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
fajne są koszule z wólczanki, nieco tańsze a też dobre jakościowo i atrakcyjne wzory ma kastor; ja kupuję mężowi najczęściej wólczankę. Ostatnio oglądałam ładną koszulę w vistuli, ale ceny jak dla mnie za wysokie... około 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżweronika 20
czyli dobra koszula 180 zł ? :O jeśli warto i nie mam wyjscia to kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
u nas wólczankę można dostać bez problemu - jest duży salon tej firmy i sklepik w jednej z galerii. Poza tym wólczanka króluje w dużym domu towarowym, który jakoś cudem się uchował przy galeriach i jest bardzo fajnie zaopatrzony a ceny ma normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
co do cen to niekoniecznie aż tyle. Zajrzyj na stronę wólczanki, ja ostatnio widziałam reklamę na ich sklepie na szybie że jakaś promocja do 2 koszul gratis trzecia /może źle zrozumiałam, ale chyba tak było napisane/. Kupowałam mężowi jakiś czas temu za 149zł, były i tańsze i droższe. Wiele zależy od wzoru i od modelu, składu tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
jeżeli chcesz taniej to na prawdę fajne są koszule firmy kastor, mój mąż ma kilka i fajnie się noszą. Też mają stronę internetową, możesz popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis
dzisiejsza Wólczanka to już nie to co było dziesięć lat temu, producent zmienił skład materiału , prawdopodobnie i tak jest wszystko chińskie a płaci się tylko za nazwę producenta, mam kilka koszul prod. Wólczanka od wielu lat i nie są do zdarcia a teraz uwaga, może być problem z rozmiarówką i 44/176 to teraz jest 42/160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżweronika 20
jeśli inne firmy sa takie same a mniejszy koszt to wybiore innej firmy, nie chcialabym płacić tylko za markę i prestiż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
Rzeczywiście Wólczanaka jest ok, Vistula też. Poza tym fajne są koszule firmy Bytom, Kastor, Springfielda (choć to już raczej casualowe, a nie do garniaka). Jeżeli masz możliwość to w Peek & Cloppenburgu można czasem coś bardzo dobrego upolować w dobrej cenie, ale to raczej w sezonie wyprzedażowym. I cena za przyzwoitą koszulę to tak od 150 zł w górę, choć można taniej coś upolować, ale raczej na wyprzedażach. Dobrej jakości są też koszule Franco Ferruzzi - mam kilka już ładnych parę lat i są jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżweronika 20
niestety mój facet nie ma za wiele koszul żebym mogła wziąźc jakąs za wzór ma jedna z wólczanki ale jest za duża na niego przy szyi więc zakup chyba jakis z promocji na siłe ma jeszcze jakąś w kratkę ale jest sportowa i za bardzo obcisła nie mogę miec wzoru innej koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
ja na wólczankę nie narzekam i rozmiarówka też ta sama... może zależy od modelu, ja zawsze kupuję ten sam rozmiar 188 i kołnierzyk 44 i pasuje super ;-) w sumie 10 lat temu też kupowałam wólczankę i nie wiedzę różnicy... ale kastor jest też fajną firmą, kupowałam wiele razy i mąż zadowolony. Na pewno wiele podróbek jest tańszych, trudno mi się wypowiedzieć. Mąż podpowiada, że Willsoor, ale to też drożyzna, mąż ma 2 ;-) prezentowe zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
ale to ma być niespodzianka czy możesz go zmierzyć? Bo rozmiar kołnierzyka to obwód szyi. Weź więc centymetr i zmierz, albo po prostu idź z nim do sklepu jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżweronika 20
pojdę z nim do sklepu , sama nie dokonam wyboru może będzie przymierzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
markettta ma rację, 100% bawełny to minimum jakie musi spełniać koszula dobrej jakości, a że za jakość trzeba zapłacić to niestety ceny nie są najniższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łądne są te koszule z linka marketty, tylko troszkę drogie :( może zaszaleję i kupię swojemu chłopakowi na urodziny taką jedną pożądną elegancką koszulę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kwaśny
Spróbuj na sklep.thomaswaxx.pl Bardzo ciekawe wzory koszul i najlepszy materiał ze 100% bawełny. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElegantzPoznania
Polecam koszule Thomas Waxx za 100% bawełny egipskiej. Najwyższa polska jakość poniżej 200zł. Ja kupiłem w galerii King Cross w Poznaniu w butiku Piechocki i jestem mega zadowolony! Mają też sklep internetowy www.sklep.thomaswaxx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie facetom ubrań, wydacie kasę a on i tak nie bedzie w tym chodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałbym Ci polecać jakąś dobrą koszulę to celował bym w bawełniane musi być 100% bawełny :D Najlepse koszule szyte są w Polsce mam jeden fajny sklep który mogę Ci polecić . www.sklep.thomaswaxx.pl . koszule szyte są z najwyższej klasy materiałów sprowadzanych od niemieckich i holenderskich producentów cieszących się międzynarodową renomą. Ich główną cechą są najlepszej jakości tkaniny niespieralność koloru i łatwość prasowania . Ceny są bardzo dobre polecam zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o koszulach z popularnych sieciówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameldenka11
Powiem Ci,ze nie bardzo. Wprawdzie wzory są naprawdę fajne i mojemu mężowi również zdarza sie raz na jakiś czas kupić coś takiego ale jakość wykonania jest często mocno średnia. Jestem zdania,ze warto byłoby na pewno zainwestować w coś lepszej jakości, z dobrego materiału. Znasz markę Osovski ? Mają swój sklep stacjonarny w Warszawie ale na stronie sklepu internetowego również możesz coś zamówić: http://www.osovski.pl/ Mają tam sporo promocji. Warto jest sobie zobaczyć czy akurat Twój mąż będzie miał odpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe_jabłko
polecam Ci wycieczkę do Factory Annopol, tam przynajmniej nie zbankrutujesz :) do tego dobry dojazd dzieki s8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manilka32
Bardzo dobre jakościowo koszule dostaniesz w www.sartoriagemelli.com Kupowałam tam facetowi na prezent na święta. Najlepsza jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio w Auchon były fajne koszule męskie po 39 zł i fajny materiał . ja kupiłam swojemu facetowi pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankierrka
Raczej jeśli chcesz byc pewna tego, że długo będzie służyć Twojemu facetowi, że jest dobra gatunkowo, że np. nie będzie się w niej pocił to warto zainwestować jednak w lepszą markę. Ja swojemu ostatnio sprezentowałam koszulę z Sartoria Gemelli i jest nią zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep.marconi.com.pl polecam. Mają fajne koszule męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×