Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość watchwatch

gdzie kupic fajny, niedrogi meski zegarek?

Polecane posty

Gość watchwatch

witajcie! tak jak w temacie. chce zrobic przyjacielowi prezent, a nie mam za duzo kasy. poleccie jakis fajny zegarek do 200zl, tylko musi byc na pasku. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie przejrzeć najnowsze kolekcje Aerowatch – www.aerowatch.pl. Muszę przyznać, że mimo że trzymają się swojej linii i tradycji, to jednak jest kilka modeli, które wnoszą trochę świeżości do oferty, stawiają na nowocześniejsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię robić generalnie zakupów, ale moja dziewczyna kupiła mi super zegarek, jak się dowiedziałem w sklepie www.topzegarki.eu. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź sobie na gearbest, tam jest zatrzęsienie chińszczyzny super wyglądającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralal
Hej, ja również zastanawiam się nad podobnym zakupem i na gearbest znalazłam fajny zegarek.. nie znam tego serwisu i mogę polegać tylko na komentarzach z internetu.. ostatnio znalazłam takie opinie: http://lifetips.pl/forum/gearbest i przyznam, ze mam mieszane uczucia. czy jest ktos kto potwierdzi te dziwne informacje? chciałbym miec 100% pewnosci zanim zrobie zakup na gb...z góry dzieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 200 zł nie kupisz fajnego zegarka. Będzie tandetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć tę stronę, https://www.e-watches.pl/ duży wybór jest na prawde, ja tam szukałam zegarka na mikołajki dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem od śpiącego na ławce w parku,tanio,szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny i nie drogi zegarek można wyłapać na wipp, link: http://wipp.pl niestety nie ma możliwości płatności przy odbiorze, ale nie robią problemów ze zwrotami i mają darmową dostawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej cenie pozostaje ci jedynie Casio. Wszystkie inne to szmelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep internetowy www.strefazakupow.com :) Mają ogromny wybór zegarków oraz wiele innych ciekawych rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapłaciłeś za swój zegarek w tym lombardzie expres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na profilu marty wierzbickiej, że miugo wrzuciło jakieś promo na black weekend. Może tam wrto obczaić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekko
Mój przyjacie kupił mi dwa zegarki jordan kerr i jestem nimi zachwycony - dwa odmienne kolory na różne okazje, coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenia
Teraz przecudowną ofertę ma miugo - można za 50% dostać drugi zegarek - wiec kupie chłopakowi pod choinke, a dla siebie bede miała taniej :) przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym lombardzie kupiłem zegarek Omega za 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka80
Polecam skorzystać z fajnej promocji na zegarki na https://miugo.pl/ dziś zamówiłam dla faceta zegarek -18% od stałej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Chińczyka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, w Lombard Expres faktycznie można okazyjnie kupić bardzo fajne rzeczy, mają sporo szwajcarskich zegarków. Warto do nich zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinkahu
Ja kupilam dla meza zegarek jordan kerr i on sie nie moze nim naciszyc, wiec chyba ta marka pasuje panom :))) przynajmniej niektorym, no i zegarek byl raczej niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×