Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaaa

gDZIE KUPIĆ LAPTOPA NAJTANIEJ?

Polecane posty

Gość ciekawaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa65gfih0
w biedronce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada i tyleeee
w biedronce byl za 999 czyli najtaniej jak za nowego laptopa. o tym czy najtaniej to najlepiej chyba nie ma co dyskutowac.ale jak nie masz kasy to taki na 2 miesiace spokojjnie Ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
moze w media markt? a za 1000 to juz wszedzie mozna kupic z palcem w d... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Używanego ja mam polisingowy i już rok go katuje i wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijasc
widzialam w tesco rozowiutki za 45.00zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w media markt są teraz fajne wyprzedaże, nie wiem ile chcesz wydać. za 1,6 tys można dostać taki z b.dobrymi parametrami, a są też tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek1990
warto się wykosztować na Macbooka 13'3" z 120gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.skapiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimochodem
hehe masz stron i sklepów od wyboru do koloru - tylko przebierać;d. Ja kupowałam laptopa w Komputroniku bo akurat była promocja i to taka znacząca, a jestem łasa na promocje;d. Moja kochaniutka Toshiba smiga do dzis, a zaraz miną z 3 lata od zakupu:). Śledź co tam mają i może wybierzesz cos i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANkaRobe
oni w tym Komputronikuj to wyprzedają i wyprzedają:D. Przed świętami była promocja przedświąteczna a teraz jest po świąteczna:D. No ale nie ma ma co - jak ktoś chce kupić coś w promocji to musi poszperać i cosik znajdzie dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że najtaniej można kupić laptopa w sieci, w internecie jest bardzo dużo sklepów internetowych , które oferują wysokiej jakości sprzet w bardzo rozsądnej cenie, tak chyba będzie najlepiej , poza tym nie wychodząc z domu, możesz zrobic zakupy i przejrzeć bardzo duzo ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
na allegro. tylko sprawdz sprzedawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto w tym wypadku zajrzeć do sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o te zaufane, to możesz odwiedzić medialux.pl Tam masz laptopy wszystkich firm o różnych specyfikacjach, także na pewno znajdziesz tam taki, który będzie Ci odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
Szeroki wybór elektroniki od drobnych rzeczy po większe mają w sklepie Etanto – www.etanto.pl . Sprzedawca fabryczny, mają tylko oryginalne towary na gwarancji. Nie ma tu jakiś dziwnych chińskich marek, tylko sprawdzeni na rynku producenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor777
Sferis ma co jakiś czas bardzo fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej to można znaleźć laptopa na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionek21
mnie sie wydaje,ze powinnas zajrzec do media expert. ostatnio kupowalam tam xboxa i rzeczywiscie mieli najnizsza cene. wiec podejrzewam, ze z laptopami podobnie, o ile nie chcesz kupowac przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziobacz.pl sprobuj tam takie sprzety mozna duzo taniej kupic niz normalnie. zgłaszasz co chcesz i czekasz aż znajdzie się więcej chętnych, wtedy zbijaja cene u dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolades
ja tam bym nie kupował sprzętu w biedronkach czy dziobaczach albo cholera wie gdzie jeszcze. Ostatni laptop kupiłem w sferisie, przynajmniej chłopaki wiedzieli o czym mówią a nie czytali parametry z opisówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze działa internetowy sklep BimTech (ich dokładny adres - www.bimtech.com.pl ). Wiem, że jak się ich wyszukuje przez google to wyskakuje jakiś indyjski instytut na uniwerku :P Wybór mają zróżnicowany – jest elektronika z górnej półki, ale też takie budżetowe propozycje jak polska marka Manta. Można dobrać coś pod swoje możliwości finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek88bb
Myślę, że spokojnie znajdziesz idealny dla siebie model laptopa w firmie Computer Alliance w Warszawie. Ja tam ostatnio nabyłem Della na procesorze i7 za całkiem konkurencyjną cenę. Sprzęt objęty jest dwunasto miesięczną gwarancją i nie widać w ogóle , że był używany. Ofertę znalazłem na stronie pod adresem www.computer-alliance.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka99
W sferisie kupiłam swojego laptopa na raty 0% a teraz widziałam że mają być raty 40x0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz mega promocje wystarczy że wejdziesz http://babblecase.com/WCe i klikniesz skip this add. Kupiłam ostatnio nowego Acera za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olienka
Tanio to przede wszystkim online. Ja kupowałam dość niedawno w www.otosklep24.pl i wszystko ok. Rozumiem obawy kupowania takich sprzętów online, ale jednak warto czasem poszukać jakiś ciekawych ofert lub promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×