Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikt tak pięknie nie mówił...

Gdzie kupić tanie meble?

Polecane posty

Gość Nikt tak pięknie nie mówił...

Wynajęłam mieszkanie na 1. rok studiów. Jest przepiękne, ale niestety... umeblowana jest tylko łazienka i kuchnia. Gdzie można kupić tanie i ładne, nowoczesne mebelki? Jakieś sklepy internetowe? Normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj w abrze
mam od nich meble i totalna porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem zainteresowana
tanimi meblami, dokladnie chodzi mi o biurko i łózko, nie tapczan, wersalka tylko zwykle lozko o wym. 120/ 200, bylam w BRW, domixie, ale wszystkie zaczynaja sie od min. 500 zł w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
fetyszysto, widze ze chyba z poznania jestes :) moze polecisz mi w takim razie jakies komisy meblowe w poznaniu, bo tez jestem zainteresowana jakimis tanimi mebelkami, a nie bardzo wiem gdzie moge (poza allegro) kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś był na ratajczaka, ale to było daaawno temu i nie wiem, czy jest. Na bank widziałem na Szamarzewskiego jakby iść od zwierzynieckiej do mnie, tzn. w stronę ulicy Polnej Szamarzewem. I jeszcze jak byłem na imprezie na Wildzie widzieliśmy taki komis. Gdzieś na którejś z równoległych ulic do Wierzbięcic. Między wierzbięcicami a Górną Wildą. A w googlach takich rzeczy nie ma? Jeszcze za kupcem był... gdzieś na strzeleckiej. Próbuję sobie przypomnieć jaki był adres koło tych wierzbięcic... ale... Imprezy zawsze były w kamienicy nr 30, a komis był na ulicy, która biegła z tyłu tejże. Kurwa, za taką pomoc powinienem dostać jakąś nagrodę. Dyplom. Albo sernik. To przez to, że takie smęty w radiu lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
ooo, dzieki :) szukalam troche w necie, ale znalazlam tylko info o tym komisie na szamarzewskiego, wiec pewnie sie tam niedlugo wybiore, coby rozeznac teren. na wildzie tez poszukam, w okolicach gornej wildy i wierzbiecic to moze byc gdzies sw. czeslawa albo chwialkowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olameble
www.meble.webrynek.pl, tanie, solidne, szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku mebelki
w ikea, naprawde sa niedrogie a nowe a nie jakies zapluskwione z komisu czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozcz29
Solidne tanie meble komplety www.meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin13
W firmie Beata meble mają świetne meble i tanie łóżka razem z materacem 160x200 od 1550zł ceny naprawdę rewelacyjne i zrobią łóżko pod każdy wymiar podaję wam linka do ich strony: http://beatameble.hostingasp.pl/Kategoria.aspx?id=2 Mają też narożniki, meblościanki jak i zestawy całych sypialni na meble czekałam tylko dwa tygodnie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoloyy
Cześć. Ostatnio kupowałem nowy regał do pokoju, także się wypowiem. Znalazłem regał od firmy Forte na stronie www.burzynscymeble.pl . Porządne wykonany, z solidnej płyty, idealny, żeby go włożyć w róg w salonie. Zamówiłem i jak się okazało, to że piszą to szybkiej wysyłce, miało potwierdzenie w rzeczywistości. Regał dotarł szybciutko z przejrzystą instrukcją montażu. Pozytywny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aliexpress24.pl - duży wybór za grosze, brałam stamtąd jakieś półki i do dzisiaj się trzymają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pana który robił mi w domu meble są bardzo ładne a nr dostałam Poczta pantoflowa jak to się mówi.robił u znajomych i podobały mi się ich meble. Już na samym wejściu na pomiar widać fachową rękę Pana Michała 790 899 070 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ikei kup nie które nawet masywne są i tanie dużo ludzi robi tam zakupy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×