Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Havoc

Gdzie kupujecie bielizne?

Polecane posty

biustonosze to markowe,a majtki zwykle kupuje.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa na bazarku to rozumiem,a jesli nie to wymienijcie sklepy z bielizna bo ja kupuje w key i atlantic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Biustonosze przez internet (OnlyHer, Bravissimo, Figleaves, NoszeBiustonosze, ebay), majtki (poza tymi do kompletu) w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Dużo zmysłowej bielizny, takiej z klasą, ładnie wykończonej, z koronką, elementami prześwitującymi mają na portalu www.bieliznaujoli.pl . Ich bielizna pokazuje, że fajny erotyzm można uzyskać niekoniecznie pokazując wszystko ;P Ogólnie – dobry kontakt ze sklepem, szybka odp., szybka wysyłka, możliwość śledzenia postępów transakcji na bieżąco. Spox. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
No faktycznie sklepów z bielizną jest bardzo dużo. Powiem Ci, że ja ostatnio najczęściej to zamawiam ze stronki www.firmaana.pl. Mają modne rzeczy w cenach sporo niższych niż konkurencja. Do tego wysyłka ekspresowa, no i asortyment szeroki. Staniki, majtki, rajstopy, pończochy, koszule nocne, bielizna typowo erotyczna...No można znaleźć coś pod swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy koniecznie trzeba kupować biustonosz. Ja tam sobie tylko oglądam, ta cześć ubioru nie pasuje do mnie. A oglądam w róznych wybranych sklepach, nazwy nie zdradze, bo to scisle tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez neta kupuje, najlepiej na Allesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biustonosze dobrej jakości kupuje na allinside.pl. Wreszcie mogę dopasować coś odpowiedniego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi często zdarza się kupować online w hurtowni http://www.anstel.pl/ to mój sprawdzony internetowy sklep z ładną bielizną. Można tam dostać praktycznie każdy rodzaj bielizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki na tzw. "targu" a staniki w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w hurtowni www.anstel.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio najczęściej tutaj https://bardotti.pl/ Koleżanka poleciła mi ten sklep, wypróbowałam i faktycznie staniki z tego sklepu noszą się super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyyy, w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię się odróżniać, dlatego kupuje majtki na necie i pokazuje je w internecie. Omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.ebras.pl ja zawsze tam kupuje, nigdy nie mam problemu z dobraniem rozmiaru, duży wybór w dobrych cenach, znalazłam tę stronę w Internecie, na jakimś portalu, już nawet ni pamiętam gdzie, ale wybór okazał się trafny, również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenaRoz
Pytasz o sklepy internetowe? Zamawiam zwykle tutaj https://ekskluzywna.pl/ nie tylko bieliznę ale też sporo fajnych ciuchów mają w ofercie, zobacz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×