Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

gdzie kupujecie gry komputerowe?

Polecane posty

Potrzebuję kupić gry dla dzieciaków, bo zbliżają się urodziny moich siostrzeńców (oboje są z marca), dzieciaki muszą dostać grę i koniec...;) Nie chcę im kupować byle czego, więc jeśli możecie, to polećcie mi jakiś sklep internetowy z dużym wyborem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mogę ci polecić sklep internetowy z grami. Ja kiedyś kupowałam grę dla brata w sklepie 3kropki.pl i wiem, że tam mają bardzo duży wybór;) A w jakim wieku są te twoje dzieciaki?? I co lubią, bo może chcesz, żeby ci pomóc wybrać grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak potrafisz zdefiniować : nie chce im kupować byle czego , czy oni potrafia powiedzieć , czego chcą ? Adresy sklepów mozna znaleść poprzez google i osobiscie zobaczyć , czy jest duzy wybór ... Mozna pokazac im jakiś sklep i niech wybiora , co im potrzeba ... jeśli to potrafia zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wtedy nie ma niespodzianki, którą dzieciaki wprost uwielbiają. A jeśli chodzi o odpowiedni sklep to 3kropki.pl jest dobrym wyborem, sama parę razy korzystałam z ich oferty. Pamiętaj jednak,że trzeba dostosować grę do wieku gracza- niektóre są niesamowicie brutalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Zdarzyło mi się kilka kupić na electro.pl ponieważ jest taniej niż gdzie indziej, ale co ważniejsze, udało mi się kupić konsolę bardzo tanio. Teraz chyba też trwają jakieś wyprzedaże. Niestety nie doradzę Ci czy xbox czy ps3, bo nie widzę wielkiej różnicy między nimi ;) W zasadzie nawet fani obu konsoli mają z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
No ja też na electro kupiłam siostrzeńcowi. Tylko, że ja kupiłam od razu z konsolą PSP, to znaczy była promocja i grę dodawali gratis. Fajnie, bo Adaś mógł od razu wypróbować prezent i zagrać sobie w jakąś konkretną grę. Gdyby nie było gratisu, to w zasadzie sama nie wiedziałaby co wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2
Profesjonalne sklepy z grami to ultima.pl i gram.pl, tylko tam większość gier jest kierowana raczej dla starszych odbiorców i ogólnie jeśli potrzebujesz czegoś na szybko i dla mniejszych pociech to lepiej zobaczyć np. http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowanie/gry/lista.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenega.pl - u samego wydawcy, Empik, wybierasz internetowo, ale odbierasz w Empiku w swoim mieście. Na allegro też kupuję oraz wirtus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetum-mobile
jak kolega wyzej nie zauwazyl w vobisie akurat gierek nie ma, ale sklep jak najbardziej jest ok, posiadaja mega oferte oprogramowania w spoko cenie. ale wracajac do tematu gier to jak kolezka wyzej, najczesciej po prostu empik, tam maja chyba najwiekszy giercowy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaztv
Ja kupuję w www.playergames.pl bo mają duży wybór gier da dzieci, a gry nie kosztują fortunę. W dodatku mają sklep w tym samym mieście co mieszkam, więc sama wygoda odebrać osobiście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazycrazz
A na tym abasim.pl widze spory wybor A juz zamawialas? Jak tam z wysylka jest itp? Sprawnie?:) Bo ceny okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeQuiii
ceny super, wysylka bezproblemowa w tym sklepie jest. wszystko mi przyszlo zgodne z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicza89
akurat ABASIM sama mogę polecic, bo zdarzyło mi sie zamowic. wprawdzie tylko raz, ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viddanna
Witam Ja widziałam na Allegro fajny zestaw gier komputerowych dla dzieci u użytkownika krzysztofm30 Sama już kupiłam prezenty, ale zestaw jest fajny i za małe pieniądze (14,99 zł za 4 gry) polecam V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viddanna
tutaj bezpośredni link: naprawdę fajny zestaw gier dla dzieci, aż 4 gry PC za 14,99 zł. !! xxxxxxxxxx www.allegro.pl/show_item.php?item=3752167332 xxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam abasim - bardzo szybka wysyłka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonderlanja
A ile sie mniej wiecej czeka? Bo widze na Abasimie kilka gier dla dzieciakow w promocji korzystnej i sie zastanawiam czy zdaze na 20 lutego jak teraz zamowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaczkaq
Na wysylke standardowo - mysle,ze tydzien maks dwa jak musza Ci cos sprowadzic czy cos. No chyba ze preorder czy cos to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przez steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backara
Ja się w zasadzie nie skupiam na jednym sklepie - robilam już zakupy w wielu. Sugeruję się najczęściej ceną ponieważ lubię kupić po prostu tam gdzie jest najtaniej w tym względzie. Warto jest sobie porównać ceny poszczególnych produktów w wyszukiwarce, na przykład tutaj: http://www.skapiec.pl/gry.html Do steamu nie mam zaufania. Wolę mieć w rękach prawdziwe pudełko z grą. Fakt, że kiedyś grałam o wiele częściej ale teraz również zdarza mi się pogrywać, Poluję również czasami na wersje kolekcjonerskie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hywez
Kiedyś kupowałem jedynie w sklepach stacjonarnych, ale od kilku lat kupuję przez internet. Jest o wiele szybciej i wygodniej. Moim ulubionym sklepem jest www.klucze.inexus.pl Po zakupie dostaję klucz i mogę grę pobrać już w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Witam. Ja kupowałem nie tak dawno w sumie tablet Manta ze strony www.itpromo.pl . Sklep na pewno warty uwagi, mają kompleksową ofertę, znajdziesz tam absolutnie wszystko - telefony, faxy, czytniki do ebooków, laptopy, drukarki...i tak dalej i tak dalej, no i podzespołów bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiejś wymagającej gry pomyśl o kupnie np. lepszej myszki lub jakiegoś innego sprzetu lub akcesoriów do komputera ja ostatnio zafundowałem sobie podstawkę do laptopa http://www.satland.pl/ssi/10394-akcesoria_do_komputerow,order_asc,PRODUKTNOWOSC.PRODUKTNAZWA.html bo strasznie sie grał przy nowszych produkcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyperkins
ja ostatnio przez przypadek w sumie kupiłam grę dla siostrzeńca w selgros24.pl...długo szukałam w internecie aż na nich całkiem przypadkowo trafiłam. i dobrze bo gra dotarła do mnie mega szybko no i cena była mocno konkurencyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamos
Nie kupuję gier bo to starta pieniędzy i czasu. Wybieram konkretną grę i ściągam z http://filefox.pl/. Za raz kupiony transfer idzie pobrać kilka gier i nie trzeba się martwić o budżet i o limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valhalian
Ja polecam poszukać w różnych sklepach jak ceneo albo allegro. Różne gry mają różną cenę w zależności od sklepu. W tym sklepie który reklamuję niektóre gry są tańsze niż na innych stronach jakich szukałem, ale polecam Ci szukać w różnych miejscach. https://www.g2a.com/r/valhalian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamillaMonicca
Ja ściągam gry za darmo z neta, legalnie, w pełnych wersjach. Na stronie http://pobierzgry24.pl/category/pelna-wersja/ są pełne wersje nawet najnowszych gier za free. A strona się cały czas rozwija, więc na pewno gier będzie coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsomankatoja
http://konsoleigry.pl/ - bardzo spoko stornka. Dobre ceny i duży wybór. Ja ostatnio simsy sobie tam kupiłam (tak, uwsteczniam się, ale cudownie mi z tym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaaMarchewka
JA juz kilka razy kupowałam na http://konsoleigry.pl/ - sobie simsy, a jeszcze bratankom pod choinkę jakieś tam sobie powybierali - bardzo spoko sklep, wszystko oryginalne i ceny dobre mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×