Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

gdzie kupujecie rajstopy?

Polecane posty

na targu jakiekolwiek za 3zl- i tak sa na 1 raz w sklepie ale tylko Gatta za 10 zl w Calzedonia za 25 zl sztuka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka15478
na targu i nosze juz 3 miesiace z gatty z byle czego, boze co za pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlebinka tlebin
w sexshopie ale najlepsze są w ciucholandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam te z
Calzedonii, zwłaszcza grubsze:) Mam kilka par i służą mi juz z rok czasu:) Sa mięciutkie i wygodne. I lubię nawet te z niższym stanem z Gatty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w Calzedonii i w hurtowni rajstop, bo kupuję zwykłe, ale też i \"udziwnione\" :D (żakardowe, ażurowe, turkusowe, itp) choć ostatnio kupiłam takie fajne grube czekoladowe w ażurowy wzorek w Vero Moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatta the best
rajstopy GATTA sa wg mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lumpeksie
ciucholandzie czy jak to nazwiesz tu jest lumpeksiarskie forum i pewnie 90% dziewuch tam kupuje rajstopy , potem je ceruje i chodzi z dumą bo w sklepach to wszystko jest za drogie i banalne a one są wyjatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
rzeczywiście z Gatty, służą mi już ponad rok, mówię o tych powyżej 40 grubości a cieńsze w sklepiku osiedlowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cienkie kupuję
byle gdzie;) Ale tylko Glamour, bo one służą mi długo i są naprawę najlepsze, w dodatku mają ładne, nie bazarowo-babciowe kolory;) Nie takie pomarańczowe, ale oliwkowe:) A grubsze- Clazedonia. I skarpetki takie cienkie, krótkie też tam- bajeczne wzory:) Dzisiaj kupiłam sobie za 17zł cudowne rajstopki, tym razem Gatty:) Są grube, matowe i ciemnobrązowe, a z boku maja taki wzór, tzn. sa lekko przezroczyste, prześwituje noga. Nie wiem, jak to określić, ale są bosssssskie:) Wklejam zdjęcie:) http://rajstopy.megasam.net/images/Gatta_2/Loretta_24.jpg I jeszcze kupiłam takie, tyle że też brązowe: http://62.181.0.221/model/1158237254.jpg Kurde, czasami jak patrzę na te piękne rajstopy, np. czarne w jasnoszare wzory, kwiaty, łatki, takie kolorowe i ładne, to żałuję, że nie mam bardzo szczupłych i dłuuuuuuugich nóg, tylko takie przeciętne:( Wtedy chodziłabym TYLKO w rajstopach i spódnicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Kupuje albo w firmowych sklepach (np. Gatta w Silesi), albo w hipermarketach. Nigdy w zyciu nie kupiłabym rajstop za 3 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
łoj, ja kupiłam za 1,5zl i oczko poleciało dopiero po tygodniu :P ;) tak, tez się dziwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
gatta albo Eledue:)) sa bzardzo mocnei kryjace . Mam chude giczoły dlatego noszę głównie 40 a nawet i 60 te jeszcze lepiej kryją . a tak w ogole to kocham kratki i żakardy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
Calzedonia ma też rajstopy z niskim stanem, fajne pończoszki a dwa razy w roku jest nowa kolekcja z fajnymi wzorami rajstop, getrów i tym podobnych rzeczy których nie ma nigdzie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić rajstopy wełniane i firmy Levante MATISSE AIRSKIN 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajstopyy Meskie
Czesc wam, Ja tam nosze rajstopy meskie a one nie gryzą. kupuje je w sklepie albo w internecie. Meskie rajstopy sa SUPER http://www.nylons-strumpfhosen-shop.de/man-collanto.html . ------------------------------------------------------------------------------ http://www.nylons-strumpfhosen-shop.de/man-activskin.html . ------------------------------------------------------------------------------ http://www.nylons-strumpfhosen-shop.de/man-levee.html . ------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1199
tu są fajne www.raj-dlastopy.pl szybka wysyłka szybki kontakt duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio w sklepie internetowym - Blisko Ciała. Znalazłam pidżamę i jakoś przy okazji zrobiłam sobie prezent, wybierając odlotowe rajstopki z chmurką na wysokości kolana (ale od tyłu) i kroplami deszczu padających wzdłuż nóg. I będę kupować częściej online, bo ceny już od piątaka, a w galeriach nie znajdę takich wyborów przy takich kwotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michals212
MARBET (hurtownia-rajstop.pl, hurtownia-marbet.pl) jest hurtownią bielizny i rajstop, posiadająca w swoje ofercie takie marki jak DiSeta, Gatta Brubeck, Kinga, Ava, Wol-bar Babell. Ten posiadający szeroki wachlarz asortymentu dobry sklep z bielizną i rajstopami spełni oczekiwania wybrednych handlowców i wymagających klientek. W asortymencie znajduje się także produkty dla mężczyzn oferty hurtowe bokserek i skarpet. Uzupełnienie stanowią produkty ślubne, komunijne. W hurtowni Marbet znajda państwo także ofertę bielizny erotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w Venezianie, bardzo fajne, nie powiem, żeby długo się trzymały, ale żadne się nie trzymają, wiadomo :> Mój ulubiony sklep - jestem z Katowic - jest w Silesia City Center, zresztą tam jest mnóstwo fajnych sklepów nie tylko z rajstopami ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tylko rajstopy z Gatta bo są najlepszej jakości i długo mi służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Het
No ja też polecam Gattę w Silesii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatta rajstopy dobrej jakości, na pończochy samonośne trzeba uważać, bo jesli się jest bardzo szczupłym to potrafią zjeżdżać z nóg.. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, tak samo robię, zabezpieczam już od pwnego czasu w praniu, a rajstop mam sporo, bo lubię. Tu ostatnio zamawiałam odrazu u producentów www.diseta.pl i bardzo dobre jakościowo, więc nawet pranie im nie straszne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×