Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewituję

Gdzie mieszkać w Gdyni? Jest ktoś z Trójmiasta?

Polecane posty

Przenoszę się w przyszłym miesiacu do Gdyni, szukam dobrej lokalizacji, może ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrfsep
uff... skoro tak to polecam orłowo, redłowo (chociaż w redłowie jakoś za dużo starych ludzi ostatnio ale dzielnia przyjemna)- cisowa jest bardzo zielona i zadbana ale z cisowej to bliżej masz do Rumii już i td i trochę daleko do centrum jak nie masz auta (ok 25min autobusem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzięki. Wiesz mnei inetresuje miejscówa, z któej w miarę szybko mogę dostać się do Gdańska bo tam będe pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłowo
A dlaczego nie chcesz mieszkać w Gdańsku skoro tam będziesz pracowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelugtpo0seiwuhy04
a czemu nie chcesz mieszkac w Gdansku, skoro praca w Gdansku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że źle się czuje w dużych miastach. Gdańsk jest piękny ale wolę spokój i ciszę. Szukam dzielnicy w Gdyni, stosunkowo niedrogiej, z której mogę w miarę szybko dostać się do Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfiogorthuiyopr
W Gdansku tez sa spokojne dzielnice. To juz lepiej Sopot, niz Gdynia. Twoj argument jest troche dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłowo
W Gdańsku też są spokojniejsze dzielnice . Drogo jest w sumie w całym Trójmiejście . Mieszkajac w Gdańsku zaoszczędzisz na dojazdach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mój babski rozum najbliżej są Kack, Dąbrowa i Karwiny spośród dzielnic, w któych są jeszcze normalne ceny. Ale czy w praktyce dojazd jest rzeczywiście szybszy niż z innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłowo
Zależy czym chcesz dojeżdżać i gdzie bedziesz pracowała w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłowo
W Sopocie ceny mieszkań są masakryczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dlatego SOpot skreślam. Chce jeździć kolejką. Nie chcę mieszkać w centrum, raczej na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłowo
To mimo wszystko najlepsze sa te dzielnice połozone blisko kolejki Orłowo , Redłowo cz wzgórze Św . Maksymiliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Trójmiasta
Acha i jeszcze jedno - jesli jeździsz skm-mieszkasz blisko skm-mieszkasz w centrum! nie da sie mieszkac "na uboczu" i blisko skm to tak jakbyc chciala mieszkac przy głównym deptaku w miescie ale na uboczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simpal
Chcialbym kupic mieszkanie w Gdansku. Kusi mnie niejakie Waterlane wie ktos cos o tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejsdz na plan trojmiasta
i zobacz co jest najblizej SKM, bo w obrebie jednej dzielnicy moze byc dalej i blizej. Wg mnie im blizej morza, tym fajniej sie mieszka.Z dobrych dzielnic jest jeszce Oliwa i Wrzeszcz - a chcesz wynajac? kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj, ja mialam podobnie z
Jesli o Gdansk chodzi, to mi odpowiadalo na Zabiance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj, ja mialam podobnie z
Mieszkalam tez w Sopocie-na Wyscigach, spokoj i cisza :) tyle, ze ja wynajmowalam pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejsdz na plan trojmiasta
jalk masz do wydania 20 tys za m2 to moze byc waterlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjuta
Teraz jest taka fajna inwestycja Shiraz na Gdynskim Pogórzu i jesli miałabym wybierac teraz mieszkanie to zdecydowanie na tym kameralnym osiedlu. Blisko do obwodnicy, niska zabudowa, osiedla monitorowane... Naprawde bardzo fajne osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkałem w Gdyni
polecam te..... Wzgórze św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo, w szczegóności - Maksymiliana - blisko do centrum, kolejka, blsko też do plaży czy bulwaru ceny jednak chyba wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkałem w Gdyni
najtaniej z tych wymienionych to chyba będzie Redłowo, ja mieszkałem tak na granicy wzgórza Max i Redłowa - bardzo polecam dużo budownictwa jednorodzinnego ale też są blokowiska i apartamentowce - zamknięte osiedla bardzo cicho, spokojnie i "willowo" - cała dzielnca ma taki charakter Orłowo też OK ale jest dość mocno oddalone od centrum - "prawie Sopot" i ceny ze względu na bliskość mola orłowskiego jeszcze wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklimka67
Jeśli jest dobra komunikacja, infrastruktura to nie ma problemu z tym żeby dojechać. To tak jak Shirazz na Pogórzu, tu masz bardzo łatwy dojazd do obwodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś , że szukasz spokojnej dzielnicy , bo lubisz ciszę . Jeśli zamieszkasz np w Pruszczu Gdańskim (10 min skm do Gdańska) znajdziesz i tanie mieszkania i spokojną okolicę . Mieszkam w Sopocie od zarania ....i wiem , że okolice 3miasta są fajną sprawą . Gdynia jest drogim miastem , Sopot również.. Poszukaj lokalizacji i wejdź na Trójmiasto.pl tam masz oferty sprzedaży mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkaa
Mieszkania w inwestycji Shiraz wyglądaja naprawde bardzo fajnie- pierwsze moje skojarzenie to to że wygladaja jak domki jednorodzinne.I bardzo fajnie, bo już coraz wiecej ludzi nie chce sie wprowadzać do wielkich blokowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×