Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Witam! Lekarz przy stymulacji do IUI przepisał mi m.in. Pregnyl, na pęknięcie pęcherzyków, ale szukałam już w wielu aptekach, a oni obdzwaniali hurtownie i nic... Jeśli ktoś ma namiary na jakąś aptekę gdzie mają ten lek dostepny, to bardzo bym prosiła o podanie telefonu. A może ktoś po prostu wie w której aptece w Łodzi można ten lek dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowiczki, jeśli która z was też ma problem z dostaniem Pregnylu to polecam zamienić recepte u lekarza na Owitrelle, jest to odpowiednik dwóch ampułek pregnylu i jest łatwiej dostepny - ja już tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja miałam podawany w tym cyklu pregnyl,i równiez niw mogłam go nigdzie kupic,doczytałam w necie ze ponoc nie wykupili licencji na sprzedaz tego leku w polsce i teraz zapasy sie konczą,ja zadzwoniłam do mojej gin.i przywiozła mi go ze swojej kliniki w bvtomiu, sprawdzałam tez w aptekach internetowych i był ale oni nie wysyłaja leków na receptę,tak ze ogólnie jest problem,najlepiej zadzwon do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosssiiiaaa051123
witam moze ktos wie gdzie mozna dostac pregnyl szukalam w gdyni lecz bez rezultatu. w poszukiwanie leku wlaczylam nawet rodzine i znajomych:) wiec jesli ktos wie gdzie go mozna kupic (warszawa,biała podlaska, trojmiasto, reda,rumia,lebork,koszalin,szczecin,słupsk) lub w innym miescie ktorego nie wymienilam... bardzo mi na tym zalezy pewnie nie mniej niz innym kobieta ktore chciec dzidzie ale moja sytuaja jest na tyle trudna ze moj maz bedzie w domu tylko na dwa miesiace w domu ze wzgledu na prace nastempna szanse bede miala za 5 miesiecy a czas ucieka. a moze ktos ma na zbyciu ten lek chetnie odkupie jesli tak to czekam na mejla: gosiahrydziuszko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w lodówce dwie ampułki pregnylu. Chętnie odstąpię. Kupiłam całe opakowanie, a potrzebny był mi tylko jeden zastrzyk, po którym zaszłam w ciążę. Lek jest ważny do listopada 2010 roku. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o maila. Mogę odstąpić za koszty przesyłki. Na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, prześlę Ci na maila mój numer gg i możemy się umowić na przesłanie tego pregnylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosssiiiaaa051123
sa ludzie dobrego serca:) DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskula
wyślesz go jak rozumiem tez w lodówce?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koszalinie
dostałam bez problemu w pierwszej lepszej aptece - ale to było 2 miesiące temu, nie wiem, jak teraz - mogę popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio4
Witam dziewczyny! Ja też poszukuję pregnylu. U nas w Jaśle jest nie do zdobycia w każdej aptece. Może któraś ma do odstąpienia to bylabym bardzo wdzięczna. W tym cyklu mi sie nie udało go zdobyć, ale może jest szansa na przyszły cykl. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena__
Mam możliwość ściągnięcia pregnylu do Polski jeśli jest kotoś zainteresowany proszę o kontakt smigielskamarzena@wp.pl potrzebna jest recepta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mozna kupic w aptece na ul wilenskiej w gdansku - w budynku szpitala swissmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaalutka
pregnyl pojawił się w Bytomiu w aptece calodobowej na Chrzanowskiego :) powiedziano mi ze maja dosc duzy zapas :) 3 mam kciuki powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.wawa
Witam, Szukałam dzisiaj pół dnia i znalazłam. Dzisiaj mieli nową dostawę. Kilkadziesiąt opakowań (1 opak. = 3 amp.) Pregnylu. Ja sobie 1opak. zarezerwowałam. Lek dostępny w Warszawie w Aptece przy ul. Powstańców Śląskich 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani wawa
dzięki za info , chciałam zapytać czy orientujesz się może czy więcej mieli tam tego pregnynulu, bo specjalnie będę do wawy zasuwac po ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.wawa
Mieli dostawę w dniu kiedy kupowałam (czyli w ubiegłym tygodniu). Pani powiedziała, że dostali 100 opakowań (1 opakowanie=3 sztuki). Mam nadzieję, że uda Ci się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga-3
Witam Mam do odsprzedania 2 opakowania pregnylu, termin ważności 2012-07, przechowywany w lodówce, zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail abroo@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"Posiadam Pregnyl 5000j Cena 150 zł" lekka przesada z tą ceną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katmo
SPRZEDAM 2 ampułki PREGNYLu (5000 j.m.), przechowywane w lodówce, ważność 6.2012. Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka. piszcie: katmo_allegro@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka123
Czesc dziewczyny. Mam na zbyciu 2 amp. Merionalu, 1 amp. Gonalu-F, 2 amp. Decapeptylu i 3 amp. Pregnylu. Jeśli któraś byłaby zainteresowana podaje swojego maila: marcinia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solsita
Mam do sprzedania 3 ap.Pregnylu 5000 z data ważności do 11/2011. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na solsita@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasha8@buziaczek.pl
ODSTĄPIĘ PREGNYL Witam - może krótko i na temat : Rok starałam się o dziecko, lekarz przepisał mi pregnyl. Ciężko było mi go dostać. Kiedy go kupiłam okazało się, że jestem w ciąży :) W tym momencie jestem w 6 miesiącu i pregnyl nie jest mi potrzebny. Cały czas trzymam go w lodówce - 3 ampułki z proszkiem i 3 z rozpuszczalnikiem do sporządzania roztworu. Data ważności - 06/2012 Kupiłam go za ok. 75zł i w takiej też cenie chciałabym go komuś sprzedać. Wiem, że bardzo ciężko jest go dostać, jeśli komuś pomoże to odstąpię. Proszę informację na maila: sasha8@buziaczek.pl odbiór tylko osobisty - Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM!!
Witam!!Sprzedam 2 opakowania po 5000j jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM!!
Caly czas byl przechowywany w lodowce jakies 2 miesiace :).Data waznosci styczen 2013!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poszukuje pregnylu jestem z Wrocławia i nigdzie nie mogę dostać :( a jest mi niezbędny czy któraś mogla by mi pomoc??? pozdrawiam Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest we wrocku apteka na bulwar ikara - zaraz obok invimedu, tam maja na 100%, polecam jednak zamianę na ovitrelle- silnijeszy, ponoć skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj żeby porównac ceny bo na bulwar ikara jest kilka aptek. tam we wszystkich maja te zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkowy zonk
W Łodzi na ogół jest na Piotrkowskiej 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam 34zl za ampulke na powstanców we wrocku :) wiec nie jest z tym chyba tak zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×