Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic

Gdzie można kupić okulary przeciwsłoneczne Versace niekoniecznie oryginalne ?

Polecane posty

Bardzo proszę Was o pomoc! Czy wiecie gdzie mozna nabyc okulary przeciwsloneczne Versace? Nie muszą być koniecznie oryginalne ale zeby tez nie byly zwykłą tandetą :) Chodzi mi o okulary dla mężczyzn :) Może są w jakimś polskim sklepie internetowym? W jakich granicach cenowych są takie okularki - zarówno te oryginalne jak i nieoryginalne? Jesli ktos moze choc trochę mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj na allegro
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
hej, mam fantastyczne burberry, meskie, z etui.Napisz do mnie to wysle Ci link bo tu serwer imageshack jest zablokowanyZreszta versace męskie tez sie znajda, linki na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa w Alasce
eBay..??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
napisz do mnie to podesle Ci lepsze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę polecić modne i tanie okulary ze strony allinside.pl. Ja kupuję z tej stronki rzeczy, które świetnie wyglądają i są znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary mam kupowane od Scorpion Eyewear (ich sklep online – www.e-glasses.pl ). Akurat wybrałem model Tonny, choć mają też inne całkiem fajne serie. Tonny są najbardziej pod mój styl, w tych szkłach się po prostu najlepiej i najpewniej czuję. Idealne okulary jak ktoś pracuje na jakimś wyższym stanowisku, ale niekoniecznie, są całkiem uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millena22
Na galeriawidzenia com jest spory wybór oryginalnych okularów w super cenach.Sprawdź sobie ich ofertę bo jest spora szansa, że za oryginały u nich zapłacisz mniej niz za podróbki gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×