Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie na studia?

Polecane posty

Gość gość

ktos tu sie wybiera na studia? gdzie idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że zdałam z matmy..Jak myślałam, żeby iść na jakąś filologię albo iberystykę.. Ale chyba nie poszła mi matura, więc się pewnie nie dostanę.. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na finanse i rachunkowosc ja sie obawiam troche polskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie obawiam, że mi polski rozszerzony beznadziejnie poszedł.. Chociaż potop i wesele na podstawie też.. Nieźle dali w tym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejni bezrobotni z kupionym przez mamusię dyplomem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu bezrobotni? To studia to wszystko według Ciebie? Można się swietnie rozwijać na innym polu niekoniecznie związanym z przedmiotami szkolnymi czy pójsciem na studia. A i nie mam mamusi. To nawet kupionego dyplomu nie będe miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie jestem nastawiona na logistykę, już wybrałam nawet uczelnię we Wrocławiu, która ksztalci w tym kierunku (jestem świeżo po maturze) - moim zdaniem dobry wybór, praca po tym kierunku (zwłaszcza, jak się ma magistra) więcej, niż pewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg mnie w tej chwili jedyne
sensowne studia to w Londynie lub Nowym Jorku. Każde inne to edukacyjne marnowanie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na medycynę do Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menieniaii
Heh ;) Moi rodzice również chcieli abym szła na medycynę ale to totalnie nie moja broszka tak więc nie ma szans abym się dostała. Trochę noga ze mnie w chemii i fizyce . Idę od października na grafikę na WSNHiD w Poznaniu (dowiedziałam się,że zajęcia są tam prowadzone przez profesjonalnych grafików a chciałabym jednak zdobyć praktycznie wykształcenie) . Z jednej strony chciałabym rozwijać zdolności artystyczne a z drugiej...po prostu znaleźć pracę tak więc wydało mi sie to bardziej praktyczne niż malarstwo . Wybrałam specjalizację grafika wydawniczo reklamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remkun
A ja wbijam na Społeczną Akademię Nauk w Łodzi. Niedawno się zapisałem. Moja dziewczyna studiuje u nich finanse i rachunkowość i jest bardzo zadowolona, bo kadra ok, z dziekanatem nie ma problemów i program jest dopasowany do potrzeb rynku/pracodawców a nie sucha wiedza teoretyczna. No i mają 20 lat doświadczenia i 3 miejsce w rankingach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ula
jesli medycyna to tylko w uk. Juz na stazu zarz po studiach kazdy studeny ma 23 tys funtow rocznie.. a na 2 roki stazu 29.. a lekarz rodzinny od 50 tyss... funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze studia w uk to to.9,000 rocznie za czesne, a utrzymanie w Londynie BARDZO drogie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na studia dostaje kazdy to tylko fomalnosc a jaesli masz niskie dochody to dostajesz dodatkowo pozyczke na zycie plus bezzwrotna pozyczke na zycie. Oddajesz tylko i wylacznie jesli po studiach twoje zarobki przekrocza 21 tysiecy funtow a Ty splaacasz 9 %od nadwyzki czyli jesli zarobisz 24 tys to splacasz w tym przypadku 270 f na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na czesne dostaje się po minimum 3 latach pobytu i pracy w uk, wiec to nie prawda, ze każdy dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia w UK są łatwiejsze czy trudniejsze jak w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na studia dostaje kazdy... ! N a zycie po 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie zakladajac ze twoj angielski jest na poziomie ielts 7.0-7,5 co najmniej .. to sam program latwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa ok A te zarobki w uk to nie jakieś kokosy widzę, GP 50 tys rocznie to jakieś 3000 miesięcznie netto, w Londynie i okolicach nie są to jakieś wielkie dochody (choć nie twierdze tez oczywiście, ze małe, bo wiele osób w uk zarabia po 800-900 f mc i tym podobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IELTS 7.0-7.5 to jaka skala od A1 do C2? Jakieś C1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 tys funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minimum no cos mi sie wydaje ze pod c2.. ale moze c1 nie wiem na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jesli w Pl skończyłam liceum wieczorowe to mam szanse na studia w uk? Czy raczej sobie nie poradzę? Angielski to nie problem, a przed studiami zrobiłbym access to higher education - kurs ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mature? Jesli nie to raczej nie problem mozesz ja zdac albo w pl albo w uk z tym ze w uk tzreba chyba zaplacic ale na to tez jest pozyczka. Access jak najbardziej ale musisz sie upewnic czy Uniwerek na pewno akceptuje .. wiekszosc pospolitych kier jest akcceptowana :) Napraewde polecam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się boję, że mnie nigdzie nie przyjmą, bo polski mi nie poszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat polski w uk sie nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam , że jeśli nie masz na spłatę kredytu studenckiego w UK to oni cię wysyłają do jakiejś pracy i musisz im oddać i tak te pieniądze , ale nie wiem czy to prawda... tak mówiła mi znajoma , bo ktoś z jej rodziny tam studiuje Też się zastanawiałam nad studiowaniem za granicą , szczególnie Londyn , no ale niestety finansowo chyba mnie nie będzie na to stać , dlatego teraz w wakacje pracuje w restauracji bo za rok matura a potem może jak nie Londyn to chociaż Szwecja , tam studia są za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×