Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie najlepiej kupić domek na lato ? kwota do 30 tys

Polecane posty

Gość gość

jezioro albo morze , w przyszłym roku chce już wypoczywać w swoim domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszwica, do 16 tys. zaraz przy jeziorze Gopło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest gdzies ten domek pokazany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tam nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna nad morzem taki domek kupić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek za 30 tyś można już kupic. Skromny drewniany lub wypasiony holenderski. Tylko zostaje kwestia kilkakrotnie droższego gruntu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domek letniskowy na działce , nie sam domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 30000 ? opanuj się . Za taką kwotę to nawet nie ma działek nad jeziorem, a co dopiero nad morzem. A ty jeszcze chcesz z domkiem? Chyba nie znasz realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam działkę z domkiem za 30 tys zł. Działka ma powierzchnię 4 m2, a domek przeznaczony jest dla pieska ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że domek przeznaczony jest na lato. Bo nie posiada dachu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! I z domku jest dobry widok na może... ... na może jeden pagórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:05--chodzi mi o letniskową głąbie , wiesz co to znaczy ? nie działka budowlana tylko np dzierżawiona od nadlesnictwa, jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj znam sie na nieruchomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 30 tys nie masz najmniejszych szans na zakup, nawet gruntu pod namiot nie kupisz, możesz owszem jakąś działkę rolną kupić w zapadłej dziurze. W żadnej miejscowości nadmorskiej, obojętnie jak atrakcyjnej czy nie, wliczając też morskie zadupia, taka opcja jest nierealna. Najpierw zrób rozeznanie w temacie, a dopiero potem szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzą tu garkotłuki z głupimi radami które nie mają pojęcia o działkach i domach , gotuj mężowi obiad głąbico, mąz ci dał dom, zad usadowiłaś i sie mądrzysz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz spokojnie w RODOS, czyli Rodzinne Ogrody działkowe ogrodzone siatką, jak nakleisz fototapetą z morzem, to będziesz miała ładny widok.Za 30 tys nic innego nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:18- wiesz garkotłuku jaka jest różnica między działką budowlaną a dzierżawioną od nadleśnictwa ? a wiesz jaka jest różnica między letniskową a budowlaną ? a wiesz co oznacza domek letniskowy i czym się różni od stałego ? więc wracaj do kuchni i smaż kotlety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet znalazłem domek w lesie w Lubkowie między jeziorem a morzem - 14 tys do negocjacji ale trochę daleko do morza i dlatego sie nie zdecydowałem, szukam bliżej i co teraz powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko, że niejednokrotnie dzialki letniskowe w turystycznych miejscowościach są droższe od budowlanych. Masz rację wracam do pracy. Chciałam tylko pomóc , bo mam działkę letniskową z domkiem i znam sytuację na rynku nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pleciesz o dzierżawie, skoro piszesz "gdzie najlepiej kupić"dzierżawy się nie kupuje, tylko jak nazwa wskazuje dzierżawi. Co do działek siedliskowych z prawem zabudowy ich cena w miejscowościach nadmorskich cenowo jest wręcz identyczna z działkami budowlanymi, bo jedyna różnica to zapis w MPZP. Za 30 tys to sobie możesz zapas maści na b.ól d.upy kupić ewentualne, a nie działką z domkiem nad morzem i się uspokój , bo nikt tutaj żle nie napisał. Twoje pytanie jest na tyle debilne, odjechane od rzeczywistości,ze całkiem poważnie się nie dało potraktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kupić udział , ja piertole, łapiesz za słówka jak typowa wredna baba której nie ma kto dogodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura , jest mnóstwo domków za powyżej 50 tys , oglądałem przed chwilą w necie dwa za 60 i 67 tys ale to za dużo więc pytam o do 30 jest jeden w gdańsku letniskowy za 27 do negocjacji, na wzgórzu więc wiem co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest poważny temat, bo to jakaś patologia, ktora pod wpływem czegoś ma jakieś majaki senne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam domek na działce rekreacyjnej dzierżawionej od lasu za 30 tys. Do morza rzut beretem. (Jak ktoś umie rzucać beretem na odległość 300 km ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten domek za 30000 to chyba dwu- osobowy toy-toy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet znalazłem domek w lesie w Lubkowie między jeziorem a morzem - 14 tys do negocjacji Wielkość działki, zapis w MPZG?to powiemy. Za taką kwotę owszem może znajdziesz gdzieś nad morzem działkę o pow 2,ara, nie mówię,ze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy moi znajomi kupili takie domki ale ty garkotłuku z kafe oczywiście twierdzisz że nie można :D taaak, taaaak , pewnie jesteś wredną zrzędliwą babą która pragnie być najmądrzejsza , współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że bez warunkow zabudowy:) Na działce o takiej powierzchni nie da się nic postawić, choćby tylko ze względu na przepisy przeciwpożarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj ofertę w gdańsku:) Dalej nie rozumiesz czym jest np dzierżawa, czym użytkowanie wieczyste? Dzierżawa: Art. 693. [Umowa dzierżawy] § 1. Przez umowę dzierżawy wydzierżawiający zobowiązuje się oddać dzierżawcy rzecz do używania i pobierania pożytków przez czas oznaczony lub nie oznaczony, a dzierżawca zobowiązuje się płacić wydzierżawiającemu umówiony czynsz. § 2. Czynsz może być zastrzeżony w pieniądzach lub świadczeniach innego rodzaju. Może być również oznaczony w ułamkowej części pożytków. Art. 694. [Stosowanie przepisów o najmie] Do dzierżawy stosuje się odpowiednio przepisy o najmie z zachowaniem przepisów poniższych. Art. 695. [Przedłużenie dzierżawy, prawo pierwokupu] § 1. Dzierżawę zawartą na czas dłuższy niż lat trzydzieści poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nie oznaczony. Art. 696. [Wykonywanie dzierżawy] Dzierżawca powinien wykonywać swoje prawo zgodnie z wymaganiami prawidłowej gospodarki i nie może zmieniać przeznaczenia przedmiotu dzierżawy bez zgody wydzierżawiającego. Art. 697. [Niezbędne naprawy] Dzierżawca ma obowiązek dokonywania napraw niezbędnych do zachowania przedmiotu dzierżawy w stanie nie pogorszonym. Art. 698. [Poddzierżawa, bezpłatne używanie] § 1. Bez zgody wydzierżawiającego dzierżawca nie może oddawać przedmiotu dzierżawy osobie trzeciej do bezpłatnego używania ani go poddzierżawiać. § 2. W razie naruszenia powyższego obowiązku wydzierżawiający może dzierżawę wypowiedzieć bez zachowania terminów wypowiedzenia. Ty chcesz to kupić?:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ty jestes zbyt nie kulturalny i za bardzo agresywny jak na babskie forum:) nie mierz wszystkich miarą swojej kury domowej, bo ja już mam domek o przyzwoitej wartości, a nie wyżebraną drewnianą szopę na cudzym gruncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×