Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Najlepiej zakupy robić w dużych sklepach,gdzie jest dużo rzeczy do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q..wa
ja kupuje w biedronce bo nie mam wyjscia- jest najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er78
Jako,ze mamy coraz mniej czasu,ja wybralam robienie zakupow przez internet.Wychodzi taniej,jest wygodniej i szybciej.Zwykle jezeli chce kupic cos konkretnego to wchodze na www.ceneo.pl i tam w porownywarce cen przegladam najtansze oferty sklepow internetowych,a potem decyduje sie,badz nie,na zakup.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową . Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola3444
Ja już nie wyrażam sobie zakupów bez internetu... Wiadomo, rzeczy spożywcze kupuje normalnie, fizycznie w sklepie... Ale ubrania, sprzęt coraz to częściej przez internet. Ostatnio trafiła na mega promocje na orbitrek: http://www.sporti.pl/product-pol-18968-Orbitrek-magnetyczny-trenazer-SPORTIA-903.html Na pewno w żadnych sklepie stacjonarnym nie dali by mi takiej zniżki ;) Dodatkowo wysyłka gratis! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaAnna
W wielu sklepach internetowych też są różne promocje i przeceny. Ja wolę robić zakupy w sieci, bo nie mam czasu chodzić po sklepach stacjonarnych. Ostatnio robiłam zakupy tutaj: www.zegarek.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepiej jest robić zakupy we Frisco :) Świeże produkty, duży wybór, dostawa do domu i ciekawe promocje, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam i zapraszam www.frisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat- same reklamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna88989
Od siebie polecam sklep sportowy www.sporti.pl Mają tam rewelacyjną ofertę na sprzęt i akcesoria fitness/siłownia. Aktualnie są duże promocje, warto zapoznac się z ofertą i skorzystac z okazji :) http://www.sporti.pl/pol_m_SILOWNIA-I-FITNESS-3224.html Dodam, że ceny są niższe niż na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najchętniej robię zakupy w biedronce, ale wiadomo, ze nie wszystko tam kupię, wówczas to już większy market czy alma, zależy gdzie jestem (w mojej miejscowości nie mam hipermarketów, tylko supermarkety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w dobrych sklepach internetowych,tam mamy największy wybór. Bieliznę polecam sprawdzić na www.MyCotton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu514dfsdf
Nie wiem co i jak - wp.pl, najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2333
Jesli szukasz sprzętu sportowego bądź odzieży zajrzyj na www.sporti.pl Aktualnie trwają wyprzedaże, warto skorzystać z okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia666
Jak ciuchy to ja kupuje np. na www.bonprix.pl rewelacyjny wybór z różnych marek, kupuje co mi się podoba i następnego dnia mam w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiracja908
dokładnie. ja kupuję zazwyczaj tam, gdzie jest nie tylko tanio, ale gdzie mogę dostać dobrej jakości produkty. jestem na etapie przeprowadzki, każdy grosz sie dla mnie liczy. z natury jestem estetką, dlatego stawiam na eleganckie rozwiązania. Ostatnią perełką, jaką odkryłam jest http://www.mykan.pl . Kupiłam stamtąd kilka dekoracji do domu i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę źle postawione pytanie,bo dla każdego gdzie indziej będzie "najlepiej" robić zakupy. Ja oczywiście przychylam się do opinii odnośnie sklepów internetowych,tylko nie tych byle jakich,ale dobrych i rzetelnych jak http://drogeriajoanna.bazarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaoo
Oczywiście najlepiej robić zakupy przez internet:) Największy wybór, oszczędność czasu i pieniędzy. Ja kupuję w różnych sklepach w zależności czego potrzebuję. Moim ostatnim odkryciem jest www.homus.pl/pl?ref=0 - sklep z akcesoriami i wyposażeniem dla domu. Sprawdzony, solidny, z atrakcyjnym asortymentem i rozsądnymi cenami :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupy w sklepie internetowym www.goldenlook.pl Duży wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów i super balsamy CND których nigdzie nie można dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tajemnicą iż robienie zakupów w sklepach internetowych jest często tańsze i o wiele wygodniejsze. Nie narażam się na kolejki, na zły humor sprzedawcy, na złą poradę w zakupie. Oczywiście nie wszystko przez internet ale bardzo wiele. Przekonałam się do sklepów internetowych w 100% a ostatnio odkryłam prawdziwą bombę. Mianowicie robiąc zakupy w wielu sklepach mogę zaoszczędzić jeszcze więcej a nawet zarobić. Zarejestrowałam się w programie : https://www.qassa.pl/324233 I mam mnóstwo kuponów rabatowych i promocji a ponadto każda wydana złotówka daje mi punkty które wymienia się na pieniądze gdy nazbiera się 50 zł. Przelew na konto bankowe bez żadnych ściem, paypali, zamienników. Średnio kupując 3-4 rzeczy w miesiącu, dodatkowo raz przelewam sobie okolo 200 zł zwrotu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej ulubionej Silesia CC ;) a tak na serio to rzeczywiście - bardzo lubię tam kupować bo wchodząc do jednego budynku mam wszystko co potrzebuję i nie muszę jeździć po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zakupy robić w dobrych sklepach internetowych jak Rzesy-Sklep.pl mam spokój,mogę wybrać co chce bez kolejek a do tego bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczka_2_0
W Katowicach i na Śląsku najlepiej robić zakupy w Silesia City Center :) Nie dość, że miliard sklepów, to jeszcze bardzo często mają liczne promocje i akcje rabatowe, więc można oszczędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Szklarz
No dokładnie - duże sklepy mają tą zaletę, że wszystko jest w jednym miejscu, a przy tym jest wielki wybór. A że Silesia City Center to największa galeria w Polsce (a przynajmniej tak słyszałem), to wiadomo, że ten wybór będzie tam największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwadama
Zależy jakie zakupy :) Jak spożywka i chemia domowa, to w Biedronce albo Lidlu :), chyba że ktoś ma dużą kasę i wymagania, to wtedy kierunek Alma. Jak ciuchy to w największych galeriach handlowych, w Warszawie takich jak Blue City, bo jest najwięcej sklepów, jak ktoś pisał, pod jednym dachem, więc zawsze są w którymś jakieś promocje, żeby przyciągnąć klientów, więc można w zasadzie codziennie kupić coś ze zniżką. Jak kosmetyki, to w Hebe - bo mają linie profesjonalne, Rossman, jak ktoś szuka tanich i dobrych, a jak ktoś szuka wysokiej półki, to Douglas, Sephora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubie wszystko załatwiać w jednym miejscu zamiast jeździć przez cały dzień po mieście. Czasami podjadę do jakieś dyskontu, ale najcześćiej wszystko załatwiam w Sielesii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakowaona
Zależy jakie, jeśli chodzi o elektronikę to kupuję w sieci (dużo taniej) kiedyś znajomy mi polecił elektor z chin, nie mogłam sie przekonać długo, ale zamowiłam raz zegarek i jest wszystko ok, dobrze wykonany, trwały (od dwóch lat nic się nie stało). Potem zamówiłam telefon, odkurzacz, telewizor, hifi, wszystko elegancko działa, zamawiam ze sprawdzonego sklepu allinside.pl i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIelxka
Też znam http://allinside.pl/ i faktycznie mają dobrą elektronikę, mam parę rzeczy, na nic nie narzekam. Dobrze wykonane, tanie, trwałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×