Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel75

Gdzie najlepiej wymienic walutę ?

Polecane posty

Witam, mam do was pytanie odnośnie wymiany walut. Za pare dni wyjeżdzam za granicę i chciałbym wymienić złotówki na euro. Gdzie najkorzystniej to zrobić? Słyszałem, że obecnie popularne są kantory internetowe. Czy ktoś z was miał styczność i korzystał z takiej formy wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z wymiany przez internet i jestem bardzo zadowolona, szybko i sprawnie wszystko poszło, bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygi binolo
najkorzystniej u cynka pod pewexem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinkowa45
Ja jeszcze nie korzystałam z takich kantorów internetowych... Na czym to dokładnie polega ? Bezpieczne to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Jest to bezpieczne, co ważnie jedyny wymóg to taki że trzeba założyć konto walutowe. Ale teraz przeciez jesli masz konto w banku internetowym to też masz i takie konto. Z tym juz teraz nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicccka
No teraz to ja też potwierdzam ze zdecydowanie najlepiej w kantorze internetowym. A jesli już wymienić to w jednym z lepszych i tez sprawdzonych przeze mnie jest ten kantor https://kantoronline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk_orłoś
Potwierdzam. Sami korzystamy z tego kantoru. Na początku po prostu jak kazdy mieliśmy chwilę zwątpienia czy to dobry sposób na wymianę gotówki- ale jak widac trafiliśmy na naprawde świetny kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papieszka
Znowu reklama :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollooo
ludzie postarajcie się bardziej z tą reklamą. Bo ta jest tak nieudolna, że od pierwszego postu widać po co ten temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartez1122
Oczywiście że tylko w internecie. Ja już od paru lat nie byłem w normalnym kantorze zawsze wymieniam na lowspread.pl i jeszcze żaden kantor stacjonarny nie zaproponował takiej ceny jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale akurat różnice kursowe są ogromne. Na kantor77 dziasiaj euro kosztuje niecałe 4,11 a u mnie na mieście 4,16. Masakra. W centrum kurs przekracza nadal 4,20. Ja też walutę w sieci kupuję od niedawna. Mamy kredyt we franku, jest ból, ale chcemy chociaż minimalnie ograniczyć te koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośgośćć
Ja zawsze wymieniam w kantorze online, to zdecydowanie szybsze i można nieco zaoszczędzić. Zależy oczywiście ile się wymienia :) Polecam sprawdzić na stronie http://strefawalut.pl/ porównywarki kantorów jak to wygląda. Wszystkie internetowe kantory się tam znajdują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie mam zaufania do kantorów internetowych. Zawsze chodzę tutaj www.centkantor.pl i z tego co widzę ceny się nie bardzo różnią od tych w necie. Ale gdybym była kiedyś przyciśnięta do muru, to na pewno spróbuję, skoro tak wszyscy zachwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja też nie ufam kantorom internetowym ale ostatnio trafiłam na https://www.iwaluty.pl/ i okazało się, że za ich pośrednictwem można naprawdę korzystnie wymienić pieniądze. Niedługo jadę z rodziną na wakacje do Włoch i nie mam czasu na bieganie po kantorach, zwłaszcza że u nas w mieście nie ma korzystnych kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W KANTORZE HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nigdy nie wiesz kto siedzi pod drugiej stronie kabla. Tyle się teraz słyszy o oszustach internetowych. Poza tym tradycyjne kantory, np. http://centkantor.pl też oferują transakcje przelewem bankowym, więc nie bardzo widzę sens w korzystaniu z kantorów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze kantory internetowe sa oplacalne kiedy czesto wymieniasz walute. Jesli to robisz sporadycznie to idz do kantory np do http://www.kaps2.lombardkaps.pl/ pieniadze odtrzymasz od razu do reki, a nie wyjdzie cie to wiele drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukarta
Eee tam, nie trzeba bać się kantorów internetowych :) One nie gryzą. Zobacz sobie np. Amronet, ich ofertę i przekonasz się, że to lepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demigod
Hmm, muszę skorzystać. Z tego co się zdążyłam zorientować, Amronet.pl pobiera tylko samą prowizję, a nie spread. Już na tym sporo zaoszczędzę, kursy też widzę OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaSzyszek
Na pewno nie będziesz żałować. Długo już wymieniam przez Amronet i zawsze jestem usatysfakcjonowana z finału transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane24
Wymiana walut online ma same zalety:) A takie platformy jak właśnie Amronet.pl chwalę sobie najbardziej. Im naprawdę zależy na klientach. Oferują uczciwe kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombat
Trudno byłoby nie, skoro oszczędzamy dzięki nim sporo kasy:) Oczywiście wybór e-kantoru nie powinien być przypadkowy. Amronet.pl to akurat mój faworyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan76
Też polecam, ostatnio kilka transakcji pod rząd poszło przez Amronet.pl, bez żadnych komplikacji, tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu tylko i wyłącznie wymieniam walutę przez Internet. Bardzo korzystne kursy EUR oferuje Amronet.pl, przy czym zamiast spreadu jest pobierana tylko niewielka prowizja, wynosząca 0,2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin78
Bardzo dużo tych kantorów internetowych jest teraz. Z kilku miałam okazję skorzystać i myślę, że Amronet.pl, o którym wspominacie to naprawdę korzystny wybór. Niezwykle wygodna platforma, niskie koszty transakcji- chyba o to chodzi przecież w wymianie walut online, a Amronet.pl te warunki jak najbardziej spełnia. Wiecie, że nawet wystawiają FV?! Mnie to bardzo usatysfakcjonowało, bo właśnie korzystam głównie na potrzeby firmy. Polecam ten kantor i przedsiębiorcom i indywidualnym użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambor1
Ja wybrałem Amronet.pl i rekomenduję. Bardzo efektywna, przyjemna współpraca, kursy atrakcyjne. Wszystko czego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaa
Zgadzam się, bo i ja korzystałam z Amronet.pl. Pewny kantor, szybko przelewają pieniążki, wymiana też z chwili na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×