Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afo-dyta

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

Polecane posty

Gość afo-dyta

potrzebuje pfofesjonalnej rady - informacji na temat kursów wizażu obecnie jest ich tyle na rynku że trudno trafić pod dobry adres :( zależy mi na najlepszym kursie i jestem w stanie pojechać do krakowa do warszawy czy do łodzi chciałabym pracować z jakimiś autorytetami w tej dziedzinie :P czy ktoś wie gdzie najlepiej sie udać ktoś kończył jakiś kurs i jest z niego zadwolony ??? bedę wdzięczna za wszelkie info :) pozdrw. afro-dyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajarl
no wlasnie czy ktos sie orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizazystka z Kraka
W Krakowie....Francuska Szkola makijazu,wizazu i stylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Select w Warszawie (oferują noclegi). Robiłam u nich kurs Stylizacji Paznokci i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ael81o2.pl
a w Pozaniu moze ktos coś może polecić?? przekopałam całego neta prawie i nic mi to nie dało, dalej nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka666
Jest taka szkoła w Poznaniu o ile dobrze się orientuję :) Jest to Szkoła Makijażu, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.olenkowa
No pewnie że select! Nigdzie nie ma takiego kursu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że dużo osób chwali sobie kurs wizażu w warszawskiej szkole Pro Activ gdzie uczą naprawdę dobrzy profesjonaliści, a po zakończeniu kursu dostaje się certyfikat, a nie jedynie zaświadczenie, cona pewno pomoże w późniejszym szukaniu pracy w tym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, w Pro Activ dodatkowo zajęcia prowadzą osoby które "siedzą" w branży. Jak ja byłam na tych kursach u nich to kursy prowadził gość, który był wizażystą przy którejś tam części you can dance i ogólnie w telewizji pracuje więc doświadczenie jak najbardziej ma :) i certyfikaty też są oczywistym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamond Cosmetics proponuje kilka kursów, w tym kosmetyczne i makijażu permanentnego, fryzjerskie, itp. W tym miesiącu są na nie obniżone ceny i za 2 tysiące spokojnie można zrobić tam taki kurs. Może którąś z was to zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkaa85
A ja polecam Akademię Wizażu GOOD LOOK w Warszawie. Dziewczyny które prowadzą tam zajęcia pracują przy sesjach do magazynów, malują też do seriali - generalnie spore doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 16go wtedy bedzie stylizacja, ale ja wybiram się 15go MARCA ( zeby znowu nie bylo: ) ), bo interesuje mnie gownie MAKIJAZ:) Dziewczyny, mam nadzieje, ze ..do zobaczenia!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy już cos wiecie wiecej o kozlowska visage?:) Nie moge sie doczekac 15go marca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettka355
ja bardzo polecam Panią Adamczewską, która urzęduje na ulicy Grzymalitów w Warszawie ;) jest ona najlepsza w tej dziedzinie można najlepsza w Polsce? współpracuje z wieloma ludźmi polecam! :) www.wizaz.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, zobaczyłam ten wątek i postanowiłam napisać parę słów od siebie. Obecnie uczę się w szkole stylizacji Select. Jak w każdej szkole są plusy i minusy . Do tych minusów zaliczyłabym zbyt dużo jak dla mnie kartkówek sprawdzających każdego dnia wiedzę oraz trudnawą pracę dyplomową / trzeba się do niej przyłożyć/ Oprócz tego to każde zajęcia są ciekaw nie ma chwili na nudę / nawet przerwy skrupulatnie wyliczają max 20 min/. Za mną jest sesja zdjęciowa gdzie robiłam stylizację epokową. Muszę się pochwalić, że wyszło tak super, iż zostałam wyróżniona na stronie szkoły i moja praca jest zamieszczona w zakładce PRACE DYPLOMOWE))))). Co by Wam tu jeszcze napisać aha! Od początku zajęć instruktorki wymagają założenia i prowadzenia katalogu najładniejszych makijaży tzw Biblia makeup w sumie to jest fajne, bo później jest z czego czerpać inspiracje. Ja tą szkołę wybrałam, gdyż jako jedyna informuje na swojej stronie o sukcesach swoich absolwentów / z imienia i nazwiska, a nie jakieś lanie wody/.Tak kocham wizaż, iż zrobię wszystko aby znaleźć się wśród tych znanych absolwentów, gdyż makijaż jest moją ogromną pasją)) Mam nadzieję, że Wam troszkę pomogłam jakby co zadawajcie pytania postaram się odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennica
Oczywiście w stolicy. Sama nie dawno zakończyłam szkolenie w New Nails. Było to szkolenie zawodowe ze stylizacji paznokcia. Wszystko wyglądało profesjonalnie, program długi i wyczerpany do końca. Świetne kosmetyki i dobre instruktorki. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gdzie najlepiej zrobić szybki intensywny kurs wizażu w poznaniu?? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gdzie najlepiej zrobić szybki intensywny kurs wizażu w poznaniu?? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryska
Jeśli chcesz by kurs cokolwiek ci dał to na pewno nie może być szybki - solidne szkolenia trwają, nawet tygodniami. Inna sprawa - najwięcej znanych marek, jakie zajmują się organizowaniem szkoleń znajdziesz w Warszawie. Tam właśnie liczba tego typu firm jest zdecydowanie największa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalonska
Jakie polecacie szkolenie na początek? Podstawowe czy zawodowe? To zawodowe ma 3 razy dłuższy program i 3 razy większą liczbę godzin nauki... Mój kontakt z tematyką polegał tylko na zabawie w wizaż z domownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka p.
Szkoda czasu na szkolenia podstawowe. Tak naprawdę nic z takich nie wyniesiecie. Dlaczego? Bo to szkolenia pod domową zabawę z paznokciami. Jeśli na poważnie chcecie działać w tej branży to od razu decydujcie się na długie i bogate szkolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriennta
Jak to nic nie wyniosą? Wyniosą, ale zbyt mało, by poważnie myśleć o tym zawodzie. Na najlepszych kursach, z długimi programami można się naprawdę nauczyć wszystkiego co niezbędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was, Dziewczyny, do odwiedzenia stronywww.folaron.pl Z tego, co się orientuję jedyna w Polsce Szkoła Wizażu i Stylizacji, która trwa 12 miesięcy. Bardzo ciekawy też jest program Szkoły, a zajęcia praktyczne to 80% czasu. Plus w galeriach dostępne są zdjęcia z praktyk pozaszkolnych i powiem Wam, że wygląda to bardzo ciekawie A kursy też są, warsztatów również bardzo dużo w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolek87
Ja idę na kurs do Akademii Good Look - byłam juz na kursie zawodowym 80-godzinnym, teraz wybieram się na kurs wizażu ślubnego, bo na początek na tym chciałabym się skupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Ja polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej! www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaK86
Zgadzam się w zupełności z opinia Viktori. Szkolenie zakończyłam w styczniu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×