Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muzycznaaa

Gdzie sprzedać płyty winylowe?

Polecane posty

Gość muzycznaaa

Witam, mam pokaźną kolekcję płyt winylowych i niestety muszę się z nimi rozstać. Czy ktoś zna może strony oprócz allegro gdzie jest zbyt na takie płyty. Bądź może tu znajdzie się klient :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to płyty
z jakiego rodzaju muzyką ? ile? i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuzycznaa
Mam takie płyty jak: Iron Maiden - Live After Death podwójny album Jimi Hendrix - Experience Deep Purple - The House of blue light Deep Purple - Smoke on the water Dire Straits - On every street Dire Straits - Love over gold Scorpions - Best of Scorpions Vol. 1 Vol. 2 Black Sabbath - Sabbath bloody Sabbath Black Sabbath - Vol 4 Black Sabbath Bob Marley - and the wailers Bob Marley Elton John - Your song The Rolling Stones - Lady Jane The Rolling Stones - All together The Rolling Stones - Play with fire Paul McCartney - Flowers in the dirt Eric Clapton - Journeyman Bon Jovi - New Jersey Sting - Nothing like the sun Led Zeppelin - Stairway to heaven Led Zeppelin - IV, V Modern Talking - Let's Talk About Love Madonna - Like a prayer Madonna - Like a Virgin Madonna Elvis Presley - That's all right John Lennon i wiele innych, mam do sprzedania ponad 100 płyt, najchętniej sprzedałabym w zestawach, cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wystawiasz to na allegro to daj linka, w Krakowie na giełdzie (Balice) stoją z takimi płytami.Do lombardu też można, ale pewnie tam grosze Ci za to dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIDI zz
na balicach zdzierstwo , za winyla wartego 130 zł ( ceny allegro) chcieli mi dać dyszkę 10 ZŁOTYCH POLSKICH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyty pewnie dawno sprzedane ;) Btw, a nie wiecie gdzie jeszcze można kupić tanio płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinyllll
Mam do sprzedania dokładnie 570 płyt winylowych byłby ktoś zainteresowany albo gdzie można było by je korzystnie sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam do sprzedaży wiele płyt winylowych , więcej inf. pod adresem e-mail pau.czernecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvka1980
Witajcie, poszukuje płyt Iron Maiden, Black Sabath oraz Paradise Lost. jak ktoś ma to prosze o info wraz z ceną na priv:ordynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam sporą kolekcję muzyki poważnej, gitarowej na płytach winylowych oraz książkach może wiedzą Państwo gdzie lub do kogo można się zgłosić z celu odsprzedaży? Są to płyty stare 1920-1950r. w idealnym zadbanym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 10 plyt winelowych zainteresowanych prosze o kontakt speed435@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaproblemma
Mam płyty, które kolekcjonowała moja mama. Jest tego cały (wielki) stojniak... Ja natomiast kompletnie się na tym nie znam i nie mam pojęcia jaką to ma wartość. Niestety sprzedaż za pomocą loambardu może okazać się porażką, ponieważ pewnie mnie oszukają, wiedząc, że jestem w tej sprawie zielona :( Na allegro również nie dam rady, bo nie wiem jaką dać cenę... Chyba popytam mamy, posortuję i wystawię w zestawach... I takim sposobem pewnie będę stratna, no ale cóż... Przynajmniej się pozbędę problemu i może coś tam zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część, jestem zainteresowany i bardzo ciekawy płyt Twojej Mamy! Skontaktuj się ze mną jak możesz :) antikings@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
Witam :) Ja również mam do sprzedania około 70 płyt. Wszystko mam spisane, więc jakby ktos był zainteresowany, to chętnie podesle na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilkanaście winylowych płyt Madonny do sprzedania. Może ktoś jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam kilkadziesiąt płyt do sprzedania, głównie to muzyka poważna i jazz. Większość płyt z lat 70' 80' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślalam o tym ale nie mam pojęcia ile są warte te płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam plyt winylowych guns n roses. Piszcie 788727628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam do sprzedania plyty winylowe min. TSA, SEPULTURA,WILCZY PAJAK,TURBO,PINK FLOYD,DZEM ,METAlMANIA 87,89 i pare innych jesli ktos jest zainteresowany kontakt -kleo0o@interia.pl Wysle zdjecia wszystKich plyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania płyty winylowe Płyta winylowa Johnny HALLYDAY pronil pressage polonais i rozne inne pisac na gmail kon45pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylek
Tata zrobił porządek w starociach, mam do sprzedania kilka tytułów ;) Cena do uzgodnienia, zapraszam na maila RÓŻNE 1. Bruce & Bongo The Geil Album; (1986); 2. Madonna Like a Virgin; 3. Bajm Martwa Woda, 1984; 4. Maanam Maanam, (1980), Nocny Patrol (1984); 5. Maryla Rodowicz Wyznanie; 6. Maryla Rodowicz Sing Sing; 7. Krzysztof Krawczyk Rysunek na Szkle; 8. Krzysztof Krawczyk Kolędy i Pastorałki; 9. Czerwone Gitary The Best of Czerwone Gitary; 10. Sława Przybylska Nie zakocham się (w środku inna płyta); 11. Wojciech Skowroński; MUZYKA POWAŻNA: 12. Elżbieta Ryl-Górska i Ryszard Wojtkowski Najpiękniejsze Melodie; 13. Kazimierz Kowalski Arie i Piosenki; 14. Słynne Tanga i Walce 15. Ulubione Tanga 16. Marek i Wacek The Last Concert (2 płyty); 17. Jan Pietrzak, 1985; 18. Na koncertach Władimira Wysotskowo Sentimentalnyj Bokser (1987); 19. Na koncertach Władimira Wysotskowo 7 (1989); 20. Na koncertach Władimira Wysotskowo Spasitie Naszi Duszi 2 (1987); FOLKLOR: 21. Moje Strony Orkiestra Włościańska im. K. Namysłowskiego; 22. Umarł Maciek Zespół Instrumentalny Mieczysława Janicza (2); 23. Siedlecka Polka Zespół Instrumentalny Mieczysława Janicza; BAJKI: 24. Akademia Pana Kleksa (1 płyta); 25. Zaczarowany Las Bajka muzyczna; BEZ OKŁADEK: 26. Jacek Lech 27. Old Rock Meeting Płyty A i B; SINGLE: 28. Czerwone Gitary Nie spoczniemy / Trzecia miłość żagle 1977; 29. Symfoniczna Orkiestra Włościańska im. Karola Namysłowskiego; INNE: 30. Legiony to … 31. (Anna Chodakowska, Ewa Kania, Maja Komorowska, Zofia Kucówna, Ewa Leśniak, Grażyna Strachota, Jolanta Zykun, Artur Barciś, Tadeusz Chudecki, Jacek Czyż, Mariusz Dmochowski, Jacek Kułacki, Emilian Kamiński, Jan Kobuszewski, Jan Kociniak, Marian Kociniak, Krzysztof Kołbasiuk, Sylwester Maciejewski, Andrzej Szczepkowski, Jan Tomaszewski, Jerzy Zelnik. 32. Gdy Śliczna Panna 33. Kolędy Polskie 34. Pielgrzymka do Ojczyzny 2 Przemówienia i Homillie; 35. Muzyka z Jasnej Góry 36. Homilie JP II / Pielgrzymki do Ojczyzny 8 płyt;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaria
dzisiaj robiłam porzadki na strychu i znalazlam sporo winylowych płyt.Oto tylko kilka z nich. Elvis Presley z 1958r. Johny Cash-Country The Beatles 1967-1970 2 sztw okladce Elvis Presley 20 Golden Hitz Vol3" Elvis presley 1975r. Fr.Chopin -dziela wszystkie Piesnimop.74Stefania woytowicz i Andrzej bachleda -tenor nagranie z 1960r. i wiele,wiele innych.Nie mam pojecia czy sa cos warte.jeżeli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na" mika.maria@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM do sprzedania płyty winylowe z bajkami dla dzieci 31 Płyt i 21 płyt pocztówkowych . Cena do negocjacji. Proszę o kontakt na emaila martawegrzecka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie sprzedać lub kupić płyty winylowe to skontaktujcie się z ludźmi z www.gramofonia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×