Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie szukać inspiracji na stylowy salon?

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie, macie jakieś katalogi lub znacie jakieś firmy, które mają naprawę ciekawe pomysły?Nie chcę nic banalnego, do tej pory jak przeglądałam różne strony to nic ciekawego mi nie wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie pomieszczen i pokoi? jak duzy ma byc ten "Salon". jest to duzy pokoj, pomieszczenie z jadalnia, z kuchnia z przedpokojem, jakie funkcje ma on spelniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 2 pokoje. Sypialnię i duży pokój, który spełnia funkcje salonu :D Nie jest zbyt duży bo jest to mieszkanie w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobają zestawienia beżu i brązu- propozycja koloru ścian. Do tego ładne, nowoczesne, jasne meble i cielisty, długowłosy dywanik i gitarka :) Jak urządzałam salon to patrzyłam na zagraniczne katalogi takie jak ten: http://www.jeremykalin.com/admirable-living-room-vertical-curtain-for-private-condition/awesome-beige-living-room-design-with-dark-brown-vertical-curtain-on-beige-fur-rug/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to nie Salon a pokoj wiekszy, mieszkalny. mylisz pojecia, szczegolnie w konstelacji pokoj jeden duzy wypoczynkowy, pokoj drugi- sypialnia? czy pokoj dla dzieci? jakie funkcje musi on spelniac? jak duzy macie przedpokoj, piwnice? gdzie mozna trzymac odziez, gdzie bedzie stala szafa? w duzym pokoju jak ty to mowisz salonie? czy w przedpokoju/ korytarzu? pomieszczenia urzadza sie przedewszystkim przez ich funkcje. Sofa, stliczek, krzesla/fotele, tv/ lub brak. meble? kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie podlogie? ogrzewanie podlogowe czy standartowe? wyobraz sobie kolory, jaki kolor podlog? czarne kamienne, panele czy parkiet albo plytki. a moze dywany czy wykladzina. kolory? teraz wyobraz sobie kolor podlog i do tego kolor scian. wtedy mysl o meblach, najlepiej neutralne kolory, albo wogole brak mebli? czy tv, dwa fotele stolik wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)uwielbiam mode na kolorowo modowo no fajnie jest no wszyystko wtedy ladnie wyglada 222 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy jeszcze dzieci, więc tak jak napisałam to jest sypialnia :) Chodzi mi tylko o jakieś pomysły kolorystyczne jakie Wam się podobają, jakie macie u siebie. I zdjęcia koniecznie! Muszę się wspierać bo mam trudności z wyobrażeniem sobie jakie połączenia kolorów i mebli są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne wnętrze. Tak, zdecydowanie stylowe! Macie jeszcze jakieś pomysły? Chętnie zobaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóz konto na pinterescie czy tumblr i tam wpisz sobie po angielsku coś z dekorowaniem np decoring ideas, living room ideas, home decor, albo coś i tam jest mnóstwo, mnóstwo inspiracji. Ja tak znajduje super pomysły i co chwile przemeblowywuje pokój, coś dodaje i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podoba się to: http://deccoria.pl/galeria/foto,id,107674,1328768,1,przytulny-salon-z-ozywiajacym-czerwonym-akcentem-.html Ale wszystko zależy od Ciebie i Twojego gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dzięki! Na pewno założę takie konta, bo chcę w końcu być bardziej na czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, mam taki sam właśnie problem. Ja też szukałam po różnych folderach i aplikacjach, dużo też jest na stylowi.pl ale chyba o tym to już wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
Mnóstwo jest tego w sieci. Fajne pomysły są chociażby na stronach producentów mebli. Ja lubię pooglądać sobie co nieco na stronce Blac Red White: http://www.brw.com.pl/szafki/szafki_wiszace/ . Naprawdę fajne aranżacje tam mają, jest się czym inspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od Twojego gustu - potem trzeba tylko szukać mebli pasujących do całego pomysłu :) Bardzo fajne pomysły i meble możesz znaleźć tu - https://www.westwing.pl/salon/, polecam też ich artykuły o stylach, są bardzo inspirujące i można urządzić naprawdę elegancki salon. I przy okazji nauczyć się czegoś o aranżacji wnętrz ;) mnie ta strona otworzyła oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturmar9
Na fejsbuku jest dużo stron poświęconych urządzaniu wnętrz np. ten www.facebook.com/meblomoda no i przy okazji masz też sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zamawiałam wykładzinę u http://ewander.com.pl/ mają bardzo fajną ofertę, jest w czym wybierać, myślę, że do salonu łatwo coś tam dopasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam klasyka w domu, cynamonowy brąz plus beż na ścianach (na beżowych są porobione desenie cekolem ) meble chłodne jasne z chłodnymi szarymi wstawkami, dodatki białe bez udziwnień. Generalnie niczym się nie wyróżnia, panuje pełna harmonia. Natomiast podłogi mam z doopy, ale to mój szanowny mąż wybierał i na tym się jego udział w wykańczaniu mieszkania poza oczywiście kasą skończył. hehe Tutaj dodam że bardzo lubie u kogoś wyraziste dodatki i bajerki rowerki ale na co dzień wolę spokojne wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy, ale ja polecam profesjonalny design! Świetna jet firma Furnituro I mi się zeydowanie ich aranżacje podobają! To jest jeden z moich ulubionych: wieszak-bolando Chociaż mają też bardziej klayczne rzeczy. sofy-bonaldo Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać i w czym się czujesz dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym obczaiła firmowe salony! Ale nie to, że ma je jakaś firma;p tylko sprawdź na ile markowe są meble, które sprzedają. Polecam na przykład Furnituro. Obzaj ten dodatek: http://furnituro.pl/wieszak-bonaldo-tree.html Tak jak sofa wcale nie musi być jakaś mega szałowa, to właśnie takie małe rzeczy robią styl w mieszkaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie produkty do wyposażenia wnętrz są na allinside.pl. Meble, wazoniki etc. Wszystko wygląda bardzo obiecująco ;) Kosztuje grosze, może warto zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniama
Spróbuj na allinside.pl, mają tam bardzo duzy wybór mebli w dobrych cenach, sama tam kupuję czasem meble i sprzęty do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankaNN
Inspiracji zawsze szukam na stronie www.impresje24.pl = wejdź, a nie pożałujesz. Te meble i dodatki są wypasione i najlepsze. Uwielbiam zaglądać na stronkę i wybierać te piękne rzeczy, a jak przesyłka jest już u mnie w domu to jestem w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientuejecie się ile kosztują takie usługi aranzacji wnętrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umówmy sie, ze w bloku nie ma salonow... sa pokoje dzienne - jesli nie robia na codzien za sypialnie rodzicow - w takim wypadku to juz duzy pokoj i tyle niestety... wyjatkiem jest apartament ,ktory z definicji np ma lazienke przy każdej sypialni, pozniej czytam ogloszenie - sprzedam apartament 60m... sypialnia i salon +aneks kuchenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspiracji najlepiej szukać oczywiście w internecie:) Ja kiedy urządzałam swoje własne pierwsze mieszkanie i swój własny pierwszy salon połączony z kuchnią przeszukałam cały internet i wiele magazynów o wnętrzach i wiem, że same inspiracje są bardzo trudne do przeniesienia na rzeczywistość:) Oczywiście pomagają , ale na pewno nie uda nam się idealnie odwzorować danej inspiracji, choć w sumie to dobrze, bo jakbyśmy robili idealne mieszkania z katalogów to wszystkie byłyby takie same i nie miałyby w sobie takiej indywidualności:) Ja przyznam się szczerze, że inspiracje czerpałam również z pomysłów, jakie zastosowali w swoich mieszkaniach moi znajomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w katalogach można znaleźć wiele inspiracji, przynajmniej u mnie tak było. Zawsze uważałam, ze elegancki salon to przede wszystkim porzadna podłoga drewniane, a nie plastikowe panele. My sobie zamówlismy taka podłogę jak na tym zdjęciu i bardzo ładnie się prezentuje http://ardi.com.pl/9.deska-podlogowa-i-tarasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×