Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahoj-hurra

gdzie szukacie promocji?

Polecane posty

Gość ahoj-hurra

Co preferujecie - rozglądanie się po półkach będąc w sklepie, czy zaplanowanie wydatków zanim wybierzecie supermarket? Przeglądacie gazetki promocyjne? a może szukacie ofert w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyiszek
Ja zazwyczaj szukam promocji w internecie. Jak się chce to się znajdzie masę stronek z promocyjnymi cenami i fajnymi artykułami. Naprawdę jest tego trochę!!!! Jeśli chcę się coś kupić tanio to polecam portale aukcyjne takie jak za10groszy.pl ja tam ostatnio kupiłem zmywarkę wartą 1000zł za 450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoj-hurra
Jeśli o net chodzi to ja korzystam głównie ze strony Hiperpromo.pl - tam są promocje ze wszystkich supermarketów z okolicy. Wolę kupować na żywo niż w necie, ale warto się rozejrzeć zanim wybiorę się do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ja promocji szukam: a) w stacjonarnych sklepach z ciuchami jesli chcę kupić sobie coś do ubrania b) w sklepach internetowych, gdy chcę kupić coś ze sprzętó rtv agd. Teraz szukam na Electro, bo święta, bo prezent dla rodziców, bo wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoj-hurra
czyli rozumiem , że kupujesz przez net rtv i agd? ja bym tak nie potrafiła... muszę towar namacalnie obejrzeć, szczególnie gdy to taki duży wydatek... dlatego wolę korzystać z promocji marketowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście głownie w internecie:) W stacjonarnych sklepach nie robię prawie w ogóle zakupów-promocje tam to normalne ceny w necie. Nie dajmy sobie wciskać kitu- sprzedawcy tylko żerują na naszej naiwnośći. Hasło- świąteczne obniżki to z reguły zwykły chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoj-hurra
no dlatego warto sprawdzić w necie wcześniej - ja wchodzę sobie najpierw na hiperpromo.pl jak coś mnie zainteresuje to lookam sobie do porównywarki cen. Jak się opłaca to lecę do marketu na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenspy
osobiście preferują dobry research przed zakupami. Nie pojadę do sklepu kupić telewizora czy pralki bez ówczesnego rozejrzenia się gdzie jest taniej. A Hiperpromo znam i korzystam, bo faktycznie supermarkety często mają promocje na prawdę atrakcyjne, a nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich gazetek z ofertami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obczajałam dotąd głównie allegro, porównywarki cenowe już mnie przerastają :-P ale obczajanie na raz sklepów, które są blisko wraz z ich aktualnymi promocjami brzmi naprawdę dobrze :-) Faktycznie, promocje bywają niezłe, może nie sensacyjne, ale jak coś jest w cenie porównywalnie do takiej z allegro, to zdecydowanie lepiej ruszyć się ładnie do sklepu w pobliżu. Ja tam zawsze byłam tradycjonalistką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziukus
jak się dobrze poszuka to i sensacyjną promocję idzie znaleźć :) szczególnie teraz, podczas okresu świątecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, pewnie. Trzeba jednak też wystrzegać się, żeby w amoku promocyjnym nie dać nabrać się na promocje, które w sumie promocjami nie są. Dużo teraz właśnie przewał, bo ludzie jak leci wszystko wrzucają do koszyka co okraszone krzyczącym podpisem, że niby taniej, a w sumie nie jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4306292&start=0 Przy zaplanowanych większych wydatkach zazwyczaj korzystałam z porównywarek cenowych, ale tam są tylko stałe, sklepowe ceny. Hiperpromo- fajna sprawa. Można od razu znaleźć to, czego się szuka, sprawdzić kiedy obowiązuje promocja i czy rzeczywiście cena jest promocyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4306292&start=0 Przy zaplanowanych większych wydatkach zazwyczaj korzystałam z porównywarek cenowych, ale tam są tylko stałe, sklepowe ceny. Hiperpromo- fajna sprawa. Można od razu znaleźć to, czego się szuka, sprawdzić kiedy obowiązuje promocja i czy rzeczywiście cena jest promocyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boogggy
ja mam zwyczaj w necie szukać promocji. to zresztą bardzo miłe zajęcie. ostatnio się dowiedziałam o bardzo fajnej promocji ze sklepu shaffashoes. mimo i tak już cen promocyjnych na ich stronie dodatkowo wpisując hasło "gwiazdka" otrzymacie rabat 10% na rachunek. warto się rozejrzeć bo mają tam same dobre marki butów. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazetki promocyje owszem czytam, przeglądam pobieznie ale najczesciej jestem nimi rozczarowany. Prawidze okazje mozna znaleźć w sklepach internetowych, zwlaszcza w tym specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasik99
Myślę, że warto mieć informacje o aktualnych promocjach, jeżeli kupujecie w supermarketach, albo elektromarketach warto skorzystać z gazetek promocyjnych mając dzięki temu możliwość porównania ofert. Ja korzystam ze strony gdzie jest zbiór wszystkich tego typu gazetek promocyjnych - gazetkipromocyjne.co I powiem szczerze, że to bardzo ułatwia zakupy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam newsletter stilago.pl i cały czas jestem na bieżąco z wyprzedażami, jakie oferują. Zresztą taka jest idea klubu zakupowego - zapisujesz się mailowo i informacje o przecenach przychodzą bezpośrednio na skrzynkę pocztową. Bardzo fajna sprawa, szczególnie, że Stilago oferuje ubrania głównie włoskie i w bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina pod
Nie wiem czy dobre promocje można znaleźć teraz gdziekolwiek poza zakupami grupowymi. Wchodzę na http://www.znizkomania.pl/ wybieram to co mnie interesuje. W tym serwisie dodawane są oferty ze wszystkich zakupów grupowych, więc nie tracę czasu na przeglądanie kilkudziesięciu serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokamar.pl
W celu zaoszczędzenia czasu i nerwów, najlepiej jest kupować na aukcjach internetowych. Polecam bardzo serdecznie: www.jokamar.pl Zadowolenie z kupionego towaru gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliszczkawazkaa
na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Wszytko zależy czego aktualnie potrzebuję, ale jak chce komuś podarować jakiś praktyczny prezent to zaglądam na magicznaplaneta.pl Tam jest bardzo duży wybór sprzętu agd i rtv w promocyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek z pola
Promocji można poszukać w porównywarkach cen, tylko wtedy szukać trzeba konkretnego produktu. Promocji można szukać na portalach z tak zwanymi zakupami grupowymi. Czasem zaglądam na ofertypromocje.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sprawdzam ceny i szukam okazji. Najczęsciej korzystam z Okazjum.pl i z Ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka8888
Ale wiecie,ze czasami promocje to wcale nie są promocje ? :) Tak więc warto jest tak samo jak poprzednik pisze skorzystać z porównywarki cenowej gdzie jednak mozna sobie zobaczyć w jakim miejscu jest zdecydowanie najtaniej. Ja ostatnio korzystam często z tej porównywarki: http://www.skapiec.pl/ Kiedyś w sumie rzadko ale teraz nie kupię nic bez porównania czy w danym sklepie nie jest taniej. Muszę przyznać,ze sporo dzięki temu zaoszczędziłam. Szczególnie jeśli chodzi o elektronikę ponieważ różnice w poszczególnych sklepach są znaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konisia
na porównywarkach cen (czy tam ofert jak kto woli) ja korzystam z www.skapiec.pl i zdarza sie wylapac takie promo,ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka66
Ja szukam promocji za pomocą spyllo.pl Jest to darmowa strona internetowa, dzięki której możesz monitorować ceny produktów, które Cię interesują. Tzn, bierzesz sobie link z jakimś produktem, wrzucasz go na stronę, klikasz "monitoruj" (za 1 razem trzeba się zarejestrować), a potem dostajesz info na maila o obniżce ceny. Ja już miesiąc z tego korzystam i systematycznie dostaje raporty na maila, nawet gdy cena produktu się nie zmieni;] Dzięki temu kupuję dokładnie to co chcę w promocyjnych cenach:) Zaoszczędziłam już 100 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze przeszukuję internet w poszukiwaniu perfum, bo ceny są dużo lepsze niż w Douglasie, Sephorze, czy Super-Pharm. Na szczęście udało mi się trafić na fajną perfumerie internetową perfumytaniej.pl. Mają fajne ceny i duży asortyment perfum. Cieszę się, bo otworzyli sklep w Krakowie i akurat miałam okazję go odwiedzić, mają dużo promocji, tak raz w miesiącu warto odwiedzić sklep, żeby zobaczyć co mają nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamasiakasia
ostatnio znalazłam bony rabatowe na alerabat.com. i w sumie zakupy w necie okazały się nie tylko oszczednością czasu ale i jakiejś tam kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortuska
Ja podobnie jak Kajka66, od jakiegoś czasu korzystam ze spyllo.pl. udało mi się w ten sposób sporo zaoszczędzić. Tym bardziej, że mnie nie interesują ogólne promocje, tylko właśnie ceny konkretnych produktów w wybranych przeze mnie sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×