Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojechałoby się

gdzie TANIE kwatery nad morzem??

Polecane posty

Gość pojechałoby się

dziewczyny, czy znacie jakieś tanie pokoje, kwatery blisko morza? nie mam dużych wymagań, nie chce wyżywania w cenie, ani basenu na podwórku, ale też pole namiotowe odpada :-) Macie coś sprawdzonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
naprawde nikt sie nigdzie nie wybiera albo nie byl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
25-30zł za os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wladyslawowo.org/?wl=onw&v=1690 W tym miejscu byłam 2 razy, raz też wysłałam swoją mamę. Płaciłam chyba coś koło 30-35 zł - zależy w jakim terminie. To było w 3 ostatnich latach, nie wiem jak jest w tym roku. Ale polecam - przede wszystkim czystko i przyjemna właścicielka. Do morza też niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
dziękuję Ci bardzo!zaraz sobie zerkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
rozpietosc cen od 24 do 45 :-( szkoda szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat
chciałabyś żeby kwatera była za darmo, blisko morza.... to są duże wymagania :O wyobraź sobie, że ludzie posiadający kwatery nad morzem muszą z czegoś żyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Da radę znaleźć takie kwatery. Ja jeżdżę co roku do Stegny, pani ma pokoje od 20 do 25 zł z tym, że do morza jest tak z 1,5 km ale idzie się lasem więc jest bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat
jasne, że da radę.... ale nie blisko morza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
oczywiscie nie chce miec kwatery 100m od morza, moze byc jak najbardziej dalej. O_o 2525 - podasz namiary?? :-) ps. nie chce kwatery za darmo juz nie przesadzaj złośliwcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Blisko morza to fakt nie za bardzo :/ Chyba, że pola namiotowe, ale autorce akurat o to nie chodziło. 1,5 km idziemy zawsze 25-30 min, ale nie każdy tak lubi ;) Wiem, że bardziej komfortowe jest zejście na plażę zaraz z ośrodka wczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Pojechałoby się-mam tylko nr tel, więc tu nie chciałabym podawać, ale jakbyś mi np podała swojego maila to bardzo chętnie Ci wyślę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
super, bardzo Ci dziękuję: wilczka_7@interia.pl a powiedz proszę jeszcze, czy jest tam jakas piaskownica, czy coś dla dzieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Wysłałam :) Wiesz co? Nie wiem czy jest tam piaskownica :/ Sama nie mam dzieci i jakoś nigdy mnie to po prostu nie interesowalo :D ale zawsze kiedy ja jestem to są też ludzie z małymi dziećmi i to też tacy, którzy już parę lat jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
SUPER, bardzo bardzo Ci dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Daj znać jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
Poczekam jeszcze chwilkę, może za wcześnie żeby ich niepokoić telefonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
ok to chocaiaż później na maila daj znać czy się udało ;) życzę udanych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
Fajna babeczka, chyba taka starsza,bardzo sympatyczna. Mówiła,ze do morza około 2 km czyli nie tak źle,za 3 dorosłych i 2 dzieci 100zł na dzien, wiec dla mnie bomba :-) no ale rzeczywiscie piaskownicy nie ma, dobrze zauważyłas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Tak, starsza, ale naprawdę jest tam bardzo fajnie :) Tak rodzinnie. A zdecydowalaś się i jedziesz czy jeszcze będziesz szukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałoby się
Narazie muszę sie skonsultowac z mezem, sama nie moge podjac decyzji. Ale poki co to jest moj nr 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa_try_cja
jeżeli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiedniego noclegu czy to w górach, czy nad morzem, proponuję odwiedzić portal http://www.e-wczasy.pl/. Bez obaw mogę go polecić każdemu, bo mają rzetelne informacje i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zormax
W tym sezonie byliśmy w Rowach. Miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi. My wybraliśmy domki letniskowe Morskie Chaty - http://www.morskiechaty.pl/ i byliśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EboĘżyc
Jeśli chodzi o miasta na zachodnim wybrzeżu, to tylko Świnoujście, ewentualnie Międzyzdroje. Małe miejscowości odpadają, bo jest tam nudno, chyba, że ktoś lubi leżeć cały dzień plackiem na plaży. Najbardziej podoba mi się w Świnoujściu, bo jest: - mnóstwo zabytków, forty i inne historyczne zabudowania - muzea - wieża widokowa - promenada - można wybrać się do Niemiec - jest motylarnia i termy - miasto nie umiera w nocy, także w tygodniu - blisko też do Wolińskiego Parku Narodowego (żubry) - życie kulturalne, festiwale, przeglądy, teatry uliczne itp. - brakuje kina niestety - plaża nudystów - ścieki rowerowe Ja byłam z chłopakiem i z jeszcze jedną parą znajomych i wynajęliśmy sobie apartament, bo najbardziej się opłacało. A mieszkaliśmy w tym - można zobaczyć fotki: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-wazow/81_147 Same mieszkania świetnie wyposarzone, zmywarka, ekspres do kawy, wi-fi i sprzęt plażowy. Do plaży bardzo blisko. Trochę wysoka zaliczka i do tego kaucja, no ale tzreba się z tym pogodzić, to już coraz częściej spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta3456
Wszędzie można znaleźć zarówno tanie kwatery jak i droższe. Ja zawsze szukam szybciej przez portal PRZYMORZU.PL. Jak odpowiednio wcześniej się poszuka na www.przymorzu.pl można trafić na fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaW12
Też zawsze szukam przez http://www.przymorzu.pl/, ponieważ odpowiednio wcześniej można wyszukać promocyjne oferty nawet na spa ;) Poza tym auważyłam, że baza noclegów na PRZYMORZU jest często aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ze po co temu tanie 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×