Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egza

gdzie trzymacie bizuterie?

Polecane posty

Gość egza

mam pytanie gdzie trzymacie sowja bizuterie , zaznaczam. ze nie chodzi mi tu o jakis klejnoty i kosztowności ale zwykłe kolczyki , opaski , wisiorki , korale zeby sie nie platały a kolczyki w parze były ? ja chwilowo mam wszystko w wilkinowym koszu i jak czegoś szukam to wywalam na środek łózka i modle sie zeby znaleść parę :) u mnie chyba odpada kasetka bo mam mnóstwo duzych kolczyków macie na to jakiś swój patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja mam większość w płaskiej, ale dużej szufladzie, więc łatwo wszystko znaleźć a kolczyki od kilku lat mam na takim fajnym "drzewku" do kolczyków, na którym mieści się chyba kilkanaście par na początku myślałam, że to dziwny pomysł, ale korzysta się z tego super wygodnie wszystkie się na tym nie mieszczą, ale te najczęściej używane tak wpisz sobie stojak na kolczyki albo drzewko na kolczyki w google, to zobaczysz, o co mniej więcej mi chodzi ale ja mam fisia na punkcie kolczyków ;) noszę codziennie i właściwie inna biżu mogłaby dla mnie nie istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten problem i wkurza
mnie to mam dwa "kuferki" - w mniejszym tzw cenna - czyli np złota, w drugim reszta, jak miałam wenę powkładałam wszystko parami i kompletami to woreczków strunowych, ale to jest zły pomysł bo przy codziennym szukaniu biżuterii wyjmuję i nie chowam do tych torebeczek. Efekt taki, że mam kupę foliowych torebeczek i poplątaną biżuterię na dnie kuferków Drzewko u mnie odpada, bo srebrne rzeczy ciemnieją nie schowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka tablice korkowa, do ktorej przypinam szpileczkami kolczyki, rozne bransoletki, sprawdza sie super, bo nie sa poplatane, nie obijaja i nie ocieraja sie o siebie, sa zawsze w parach. Zlote pierscionki i obraczke trzymam w malutkim, drewnianym pudeleczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie kasetka na bizuterie. A nie zadne g... nascianie czy na parapecie poustawiane jak choinka czy wystawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drobnostki , pierścionki i łańcuszki w małej filizance, ale za to opaski itp. to w koszyku wiklinowym ozdobnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna barbi
mam tyle tego, ze kilka kasetek na "wieksze" rzeczy a na kolczyki i pierscionki uzywam pudelek po bombonierkach i chowam w szufladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
jako fanatyczka bizuterii, i ja sie wypowiem kolczyki (ponad 400 par...) trzymam w 4 pudelkach tekturowych (takich na prezenty) z empiku lancuszki srebrne wisza na haczykach w podluznej, pionowej szkatulce piercionki oraz zawieszki do lancuszkow w szufladce ow szkatulki bransoletki w drewanianych, starych "babcinych" pudelkach korale plastikowe w metalowym pudelku po czekoladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziak
Jeśli to coś wartościowego, to Skarbiec77, o ile są w Waszym mieście. Najmniejsza skrzynka kosztuje mniej niż sto złotych miesięcznie, a jeśli chodzi o rzeczywiście cenną biżuterię, to jest to raczej jedyne dobre rozwiązanie. W domu to jednak ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam specjalną kasetkę, kuferek na biżuterię a niektóre rzeczy dodatkowo jeszcze trzymam w torebeckzkach aby się nie utleniały i nie traciły blasku i koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w szufladzie, gdzie się wszystko plącze, ale chcę sobie w końcu kupić jakiś kuferek. W Aparcie widziałam fajny czerwony z lusterkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiary - http://sklep.polskiesejfy.pl/ Nawet niewielką skrytkę można sobie kupić i już na pewno będzie znacznie bezpieczniej. Wszystko zależy od tego jaka jest wartość tej biżuterii. A jakie macie rozwiązania u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ozdobnym pudełku kartonowym, mam takie dwa - na rzeczy zwykłe i na te na wielkie okazje, których w zasadzie nie noszę bieżacą trzymam w .. nie wiem, salaterce? miseczce? na biurku, gdzie wrzucam też zegarek i drobniaki z kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja gośość
Po tym jak sąsiadkę okradli w biały dzień wszystkie kosztowności trafiły o sejfu. Nie jest to duży koszt ale warto. za 600 stow można miec całkiem spory tzw sejf gabinetowy. jest duży i ciężki. warto przed zakupem zobaczyć na żywo bo można się zdziwić to waży sporo!!! http://domtechniczny24.pl/sejfy-meblowo-gabinetowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikazsejfem12
Ja też trzymam praktycznie wszystko w swoim domowym sejfie. Nie można też nie wspomnieć także o tym, że przecież sejfy domowe są bardzo pomocne, gdy będziemy ubezpieczali swój dom. Firmy ubezpieczeniowe potrafią docenić zapobiegliwych Polaków. Czyli takich ludzi, którzy zdając sobie sprawę z tego, iż trzeba się zabezpieczyć z każdej strony, zdecydowali się właśnie na sejf. No i takie osoby będą płaciły mniejszą składkę ubezpieczeniową. Szczegóły znajdują się na stronie http://www.twojawentylacja.pl/wstawiamy-sejf-do-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam problem,co zrobić z taką biżuterią,której się nie nosi i nosić już nie będę-mam całą szufladę,nazbierało się przez lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolazkarowa21
Ja chyba także zdecyduję się na domowy sejf. Przekonał mnie do tego artykuł ze strony http://www.uslugi-internet.pl/ Sejfy domowe zasadniczo są niewielkich rozmiarów, dlatego też bez problemu można przechowywać je w szafie czy w innych meblach. Dostępne są również propozycje przeznaczone do zabudowy, montażu w ścianie oraz wolno stojące. Decydując się na zakup sejfu domowego należy szczegółowo przeanalizować wybór, jest to inwestycja na długie lata. Warto nadmienić, że sejfy domowe mogą być użytkowane w gabinetach czy małych biurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam z mężem sejf na http://sejfexpert.pl i w nim chowamy drogocenne rzeczy np. biżuterię, znacznie lepiej niż chować gdzieś po szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esanis
A ja znalazłam coś ciekawego dla "ważniejszej" biżuterii - ulubione kolczyki i bransoletki lubię wyróżnić specjalnym miejscem;) i wczoraj na fb pokazała się reklama szkatułki na biżuterię Mossly. Wygląda ślicznie i byłoby w sam raz na taką okazję. Nie widziałam tego nigdzie indziej, może być ciekawe. Tutaj jest: https://sklep.mossly.pl/produkt/zlota-szkatulka/ Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy mały sejf od www.konsmetal24.pl i trzymamy tam gotówkę i trochę biżuterii. Nigdy nic nie wiadomo , dla tego takie zabezpieczenie jest dobre zarówno do domu jak i do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Jak koleżanka wyżej też polecam sejf- moim zdaniem najbezpieczniejszy zamówiłam z tej strony https://sejfexpert.pl/ i sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia41

Szczerze mam tak dużo biżuterii że wynajęłam sobie pomieszczenie w Less Mess Storage 1m3 😄 żal wyrzucać a później może ktoś po mnie odziedziczy hihi 😄  Fajna alternatywa jak ktoś nie ma gdzie trzymać a nie chce wyrzucać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×