Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka 81

Gdzie usuwać rozstępy laserem oprócz Szczecina, pomóżcie????

Polecane posty

Gość malutka 81

Może znacie jakieś miejsca Warszawa , ŁÓdż ? Bardzo proszę o jakies namiary ..może ktoś to robił, nazbierałam pieniędzy...i chciałabym wreszcie iśc w przyszłym roku na plażę bez kompleksów. Please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie dlaczego oprócz Szcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 81
No bo ja jestem ze Śląska i Szczecin (laser studio) to strasznie daalekooo..a ja nie wiem jakbym się z pracy wyrwała na tak długi okres, bo to podróz i potem na miejscu chyba 1 dzień ...dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 81
dziękuję za te namiary na Łódz,bardzo dziękuję , na pewno tam zadzwonię...Zobaczymy, na Śląsku to chyba nikt takich zabiegów niestety nie wykonuje : ( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŹ
Tak, na Śląsku trudno znaleźć gabinet z tym laserem, są różne dermatologiczne i chirurgiczne, ale lasery się tam wykorzystuje do depilacji , usuwania przebarwień, tatuaży czy popękanych naczyń... Raczej nie podejmują sie usuwania rozstępów... Muszę Ci jeszcze powiedzieć, że dobry gabinet jest też w Częstochowie, nie ma tam co prawda lasera erbowo- yagowego, ale mają bardzo duży arsenał do usuwania rozstępów itp. GABINET TO: SOLMED, na ul Botanicznej tel. 343710848. Na stronie intern. dużo sobie o nim poczytasz! Jest tam leser IPL, róniez powodujący złuszczanie naskórka. Laser erbowo- yagowy jest właściwie przeznaczony typowo do blizn, rozstępów.. Nie trwa to napewno jeden dzień, zabieg może trwać w Twoim przypadku z pół godz i jestes wolna... A kiedy będziesz zaczynać..?? Jeszcze w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŹ
Takie zabiegi wykonuje sie jesienią. Usuwanie rozstępów laserem erb- yag składa się z serii 4. zabiegów w odstepach dwumiesięcznych. Także jak zaczniesz w październiku, to skończysz je w kwietniu i następuje półroczny okres regeneracji...!!!! W trakcie tych zabiegów i w okresie regeneracji całkowita abstynencja słoneczna, żadnego opalania, solarium w zimie i smażenia na plaży w lato.. przez ten cały okres, bo z efektu nici... Słońce zniszczy wszystko co laser zrobił, powstaną przebarwienia nie do usunięcia. Laser powoduje odparowanie naskórka, trzeba o skóre po zabiegach b dbać. Ja jestem po jednej serii tych zabiegów, jak będziesz chciała coś więcej wiedzieć to daj znać. CAŁUSY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 81
Tak , chciałabym w tym troku, myślę,że w listopadzie, ale tylko biust, bo na dolne części ciała może byc za póżno .Tam skóra powinna byc, myślę ,robiona na wiosnę , bo powinna oddychac , a pod zimowymi ciuchami to raczej trudno...muszę się chyba lepiej zorientować , ale tak mi się wydaje..Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za namiary. Ale niestety laser na starsze rozstepy to chyba jedyne rozwiązanie, które przyniesie jakiś skutek...Niestety Polak mądry po fakcie...a to juz kilka dobrych lat. Miałam jeszcze robione zabiegi w WAwie polegające na sonoforezie z retinolu, i powiem ,że skóra się ładnie ujędrniła, bardzo ładnie , ale to jeszcze nie to...pewnie by pomogło, gdyby były świeższe ,czerwone , no i wzięłam tylko 5 zabiegów, bo musiałam wracać na Śląsk, a tam potrzeba minimum 15-20,żeby były trwałe efekty, ale powiem ,że to lepiej wyglądało niż po easy peelu( bardzo mocnym )u dermatologa( po którym miałam zresztą przebarwienia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 81
Czyli myślisz ,że jesienią mozna ? Tylko zastanawiam sie jak z ubieraniem, żeby strupków nie naruszyć? Jak Ty sobie z tym radzisz? Nie chciałaby dodatkowo porobić sobie blizn.Pozdrowienia .I wielkie uściski za pomoc.: ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŹ
Ja te zabiegi miałam na brzuch po ciąży. To nie jest kwestia oddychania skóry, dopóki była rana (ok tygodnia) nosiłam pod spodniami opatrunek z gazy i smarowałam się maścią przepisaną przez lekarza, w domu chodziłam z gołym brzuchem do momentu kiedy nie zszedł ostatni strupek (ok tyg). Następnie po tygodniu, to juz normalnie. Nic sobie nie porobisz, to wcale tak źle nie wygląda. Goi sie bardzo szybko. Trzeba tylko smarować maścia, żeby przez cały ten okres gojenia skóra była natłuszcona.... Po zabiegu to jest żywa rana... którą i tak będziesz musiała owinąć i nasmarować, bo inaczej byś nie usiadła.. O żadnych dodatkowych bliznach nie może byc mowy, chyba że będziesz drapała.. bo swędzi bardzo podczas gojenia.. Wszystko ekstra, nie masz się czym przejmować! Najlepiej zadzwoń, dowiesz sie wszystkiego, co i kiedy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holololo
Dziewczyny a czytałyście wypowiedź tej dziewczyny-tpoic:rozstepy-o działaniu kwasu mlekowego??Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje taki zbieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holololo
uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŹ
Zabieg laserem erb-yag w zależności od powierzchni np na brzuch, miejsce przy miejscu (a jestem szczupła) 300zł. Zabiegów w serii potrzeba 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olulka
a co dziewczyny sądzicie na temat tej nowej metody-peeling kwasem mlekowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 81
Wiesz , myślę ,że kwas mlekowy to może być jednak za mało, to tez zależy od rodzaju rozstępów, czy są czerwone , czy nie, czy bardzo głębokie, czy może takie wąziutkie paski , ja miałam co prawda easy peel i to taki mocny, ale poprawy dużej nie zauważyłam, i dużo osób mówi ,że kwasy niewiele pomogą....może to tez cechy osobnicze odgrywają role , skłonność do syntezy kolageny. Ale muszę powiedzieć, że moja kosmetyczka( zreszta ta, która usuwała jednej z naszych koleżanek z topiku rozstępy mikrodermabrazją w KOzach) stwierdziła,że nie podjęłaby się usuwania moich rozstępów , bo są za stare, tylko świeże mogą zareagować na takie zabiegi...ona też próbowała mikrodermabrazji w polączeniu z kwasami 70% i wyniki nie były podobno zadowalające..Muszę powiedziec , że juz bardziej ten retinol podziałał, ale tylko dlatego ,że sonoforezą dostaję się glęboko do warstw skóry i tam może te rozstepy obkurczyć, bo wit A działa zabliżniająco i pobudza syntezę kolageny....ale cudów się nie uzyska, dobre napięcie skóry + zwęzenie pasków to na pewno. Ps. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe spostrzeżenia odnośnie tych kwasów , to niech się podzieli, bo ja nie lekarz , lecz jedna z TYGRYSKÓW (jeszcze, niestety) : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myślicie
ile kosztowałaby ta seria 4 zabiegów na rozstępy na pupie? Aha, i czy to jest naprawdę skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryseczek
ja mialam peeling kwaeem mlekowym i nic nie pomoglo wydalam ok 300 zł razem z aloesem i nie widze poprawy takze nie p[olecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Chciałabym się dowiedzieć w jakim okresie, po ciąży można usunąć rozstępy laserem.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przemądrzała
nie chce wam robic przykrości, ale studiuję kosmetologie- sama chciałabym usunąć rozstepy ponieważ bardzo szpecą moje ciało.... zapytałam naszej Profesorki czy ten laser działa i jak działa? odpowiedziała: "Pani ..., gdyby to działało, to mysli Pani, ze ja chodziłabym z rozstepami? to jest naciąganie ludzi na ich pieniądze i tyle...". z tytułu mojego pytania nastepny wykład na temat blizn i ubytków skórnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooconuut
do lodz slonce ile trzeba robic tych serii zabiegow? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie mówcie, że w XXI w. nie ma żadnego skutecznego środka , aby zlikwidować , te wstrętne, paskudne rozstepy!!!:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przemądrzała
hmm.... wiesz niechce nic zabardzo negować bo nie próbowałam laserem ich usuwać, ale też sie złamała jak mi to psorka oswiadczyła, ze to niby nie działa i, ze to jedne wielkie naciąganie ludzi....ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Łodzi Witam bardzo chciałabym sie pozbyć rozstepow na brzuchu,czy mogłaby mi pani napisac wiecej szczegółw o tym laserze i czy faktycznie to Pani pomogło oto mój mail bardzo prosze by Pani do mnie napisała bo naprawde jestem zdesperowana mój mail:kociaczek4@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia168
mam rostepy na brzuchu czytalam artykuly na ten temat nie chce wydac pieniedzy na cos co mi nie pomoze zastanawiam suie nad zabiegiem chirurgicznym jestem mloda nie lubie ich sa nieestetyczne jak wyglada taki zabieg czy moge uzyskac odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia20
Jestem młodą mamą 2miesiące po porodzie i mam strasznie oszpecony brzuch tymi okropnymi rozstępami,czy mogłybyście mi pomóc jestem z łodzi, najbardziej proszę o pomoc panią łódz. to moj e-mail prosze pisac oluniawisnik_19@o2.pl . Z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNW
Dziewczyny, ja byłam w laseroterapii i sam lekarz mi powiedział ,że stare głebokie błyszczące rozstępy nieda się usunąć laserem. Jedyna metoda na nie jest poddać się chirurgii plastycznej. Aczkolwiek te świeże czerwone paski jeścze można uratować laserem. Jestem teraz po drugim porodzie i zastanawiam się nad usunięciem starych i nowych rozstępów. Mam zniszczone całe ciało i nie zamierzam się z tym pogodzić. Jeżeli czegoś więcej się dowiem to dam znać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelliniak
ja tam bym do laser studio nie szla.nie ma najlepszej opinii.prawdopodobnie gosc poparzy pare osob tym laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula19
Do Lodzi Gdzie doklanie usowa sie rozstepy i niewiesz ile kosztuje na udach i ludkach jestem po ciazy i wygladam okropnie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnw
Witam ponownie. Macie racje ten laser to tylko wyciąganie kasy. Kolezanka przeszła przez 4 zabiebi i nic, rozstępy pozostały. Moja kosmetyczka mi doradza MEZOTERAPJĘ I MIKRODEMABRAZJĘ całego ciała. Ale to jest strasznie drogie zabiegi:( I też nie daje 100% gwaranbcji na likwidację rozstępów. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×