Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w Polsce najlepiej rodzić

Polecane posty

Gość gość

To znaczy najbezpieczniej, gdzie jest najlepsza opieka, i owczywiście bez dawania w łapę! Nie mówię tu o klinikach dla celebrytek, ale piszcie dziewczyny o swoich dobrcyh doświadczeniach. Jaki szpital, w którym roku, kto przyjmował poród jeśli wiecie i pamiętacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę odradzić stanowczo Szpital wojewódzki w olsztynie. Chamski personel na trakcie porodowym, położne wredne, lekarze kompletna znieczulica, warunki sanitarne ujdą ale po pobycie w tym szpitalu i podejściu personelu potrzeba terapia psychologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpital bonifratrów w katowicach-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam ten szpital. Rodziłam tam kilka miesięcy temu i większość moich znajomych. Czułam się jak w prywatnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos pisze o tych bonifratach to odrazu nasuwa mi się ta mała Lilka :( sorry odradzam ten szpital. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś tam? czytałaś wyjaśnienia szpitala i konsultanta wojewódzkiego? nie wszystko wygląda tak jak piszą ? poczytaj trochę to się dowiesz. Ja tam rodziłam i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Szkoda dziecka, wielka szkoda. Ale ani ja, ani zapewne Ty nie jesteśmy lekarzami, aby stwierdzić kto ma rację. żeby było jasne, nie stoję za żadną ze stron, ale trochę obiektywizmu trzeba mieć i wysłuchać obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na profil lilki i zobaczysz ze kilka osob pislo ze mialo zle wspomnienia i doswiadczenie co do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz szpital, który ma 100% zadowolenie pacjentów? Ja piszę z własnego doświadczenia i moich bliskich. Niech każdy decyduje samodzielnie. Wyraziłam swoją opinie. Ja następne dziecko na pewno będę tam rodzić. I nie dałam nikomu ani złotówki, nie licząc moich składek do NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZMP Łódź,najlepsza opieka nad dzieckiem, najbezpieczniej i bez dawania w łapę, ale opieka nad rodzącą to porażka...coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×