Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta warszawianka

gdzie w Warszawie jest sklep z duzymi rozmiarami stanikow i pania co doradzi ??

Polecane posty

Gość biusciasta warszawianka

Hej Dziewczyny. Czy wie moze ktoras z Was gdzie w Warszawie miesci sie sklep z szerokim wyborem stanikow w duzych rozmiarach? Ponoc jest jakis taki gdzie jest kobitka co pomaga dobrac rozmiar ( zna sie na rzeczy i dziewczyny sobie ja chwala ) tylko niestety nie wiem gdzie. Prosze o pomoc Nie szukam zadnych stanikow poprzez net.. typu allegro badz sklepy internetowe.. gdys potrzebuje przymierzyc od razu.. mam nielada problem z dobraniem pod siebie.. Z gory dziekuje i licze na pomoc :) Bede tu zagladac.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba myśłisz o sławnej pani Hani.. wiele dziewczyn było niezadowolonych po jej "doradzaniu".. ja mogę polecić sklep na Brackiej Avocado, mają miski chyba do K (a obwosy od 60), pani przemiła i KOMPETENTNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
ooo zapytalam Panie z gory skreslajac Panow.. sorcia :) Dzieki za info.. Zorientuje sie :) Jednak nadal czekam - byc moze jest ktos kto zna owy sklep gdzie jest jakas Pani ( ponoc rozchwytywana wsrod kobiet z duzymi biustami ).. Z tego co obilo mi sie o uszy to sklep ten byl na Woli albo Pradze.. ale .. no wlasnie nie wiem co i jak dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
Samanta :) ooo byc moze wlasnie o Ta Pania Hanie mi chodzi :D kiedys gdzies czytalam w necie cosik ale wlasnie nie umiem tego teraz odnalesc.. stad moje zapytanie tutaj.. Piszesz, ze wiele Dziewczyn bylo niezadowolonych ale znasz moze namiary na ten sklep? Wiesz.. przejsc sie zawsze mozna.. niekoniecznie trzeba kupowac.. a przyznam, ze wykanaczaja mnie te wycieczki po sklepach i rozczarowanie jak maly wybor jest o ile wogole jest duzych rozmiarow ;) To co polecasz to drugie - na Brackiej.. hmm tez wezme pod uwage :) Dziekuje Ci serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
ten sklep na Brackiej.. hmm nie wiem gdzie dokladnie sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem niestety, gdzie ta pani Hani urzęduje.. :( ja się niechęciłam opisami dziewczyn (mi potrzebny stanik z obwodem 60) - jak pisały że im dobierała 70-75 i "najwyżej się zwęzi" itp - dla mnie to jest ŻADNE dobieranie.. poza tym podobno jest dość brutalna i nie znosi sprzeciwu, więc.. ja wolę miła panię z Avocado, która dziesiątkami przynosi do przymierzalani staniki, doradza jak tylko moze i ogólnie jest bardzo miła. jeszcze na pewno w złotych tarasach jest sklep z dużymi miskami Buduar, ale tam laski są tak niedouczone, ze szkoda chodzić. chyba ze masz konkrenty, upatrzony model do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodajże Bracka 1..? jak idziesz od Alej to po prawej stronie ostatni sklep (Bracka jest krótka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
ok, dziekuje Samanto :) przejde sie na ta Bracka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
dzieki za pomoc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta warszawianka
no i oczywiscie jak Ktos cos jeszcze wie.. badz chce sie podzielic z checia zapraszam :) bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lat 19
Hej A znacie jakies tansze sklepy z bielizna? Mam duze piersi znaczy sie miseczke E 80 no i ciezko mi cos znalesc ale nie mam duzo kasy by za 150 minimum kupowac staniki. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic-bra.pl
Witajcie, Widzę, że temat kręci się wokół Avocado i slynnej Pani Hani. Moge coś niecoś powiedzieć o obu. Otóż kiedyś trafiłam do Avocado (wejscie mega-ekskluzywne i dlatego chyba ciężko znaleźć ten sklep - szklano-metalowe drzwi i delikatny napis) i więcej już się tam nie wybrałam. Pani owszem, miła i nawet kompetentna, ale staniki są wąsko-fiszbinowe, wiec cięzko dobrac coś, co nie wbija się w piers - ale sa takie biusty, na których avocado leży swietnie. Ceny sa niestety z kosmosu (nie wiem, dlaczego, bo to polska marka)... A co do Pani Hani, to trafiłam do niej wieki temu,jeszcze na Pradze, na poczatku mojej przygody z bra-fittingiem. Zna się na rzeczy - owszem. Natomiast same staniki są raczej z gatunku pancerza, ale kiedys lepsze bylo to niz tradycyjne 75B. Rzeczywicie Pani jest raczej z tych nieznoszących sprzeciwu - podobno potrafi wyrzucic Twój stanik do kosza i musisz juz kupic ten, ktory dla Ciebie wybrala, ale ja takich przygod nie mialam. Masakryczne natomiast bylo zawsze to czekanie godzine lub dwie na swoją kolejkę. W koncu postanowilam kupowac dla siebie staniki za granicą, w necie, ale to bylo dosc uciązliwe ze wzgledu na procedure zwrotow. Wpadłam zatem na pomysł załozenia sklepu z ładnymi i porządnymi stanikami w Polsce. Pomysl zrealizowalam. Zapraszam więc nieskromnie do mojego sklepu www.magic-bra.pl/ Sklep jest co prawda internetowy, ale mozna zadzwonic i umowic się na profesjonalne dobranie rozmiaru i naukę zakładania. Dzięki temu nie trzeba sie stresowac, ze jest kolejka do przymierzalni, macie tyle czasu, ile potrzeba (a zwykle potrzeba ok. 1 godziny). Ceny tez sa bardziej dostepne, bo między 99 a 190 PLN. Lokalizacja - przyjazna i dobry dojazd - 15 min z Centrum. Zapraszam serdecznie wszystkie mniej lub bardziej biuściaste :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szkoda tylko, że nie nic dla tych "starych" i otyłych, np. 100HH. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Ama? :D Jedyne dobre sklepy z szeroką rozmiarówką i fachową obsługą to te: www.stanikowamapa.prv.pl/ AISHAbra, ul. Pasaż Ursynowski 1 lok U18, Bellami.pl, ul. Szkoły Orląt 4/21, Biustokracja, ul.Żelazna 31, Bradea.pl, ul. Drzeworytników 59A, Bradonna, ul. Puławska 156 Bra-Dreams, ul. Wolska 50a, pawilon 24 (Pasaż Wolski), Dopasowana, Al. Waszyngtona 122, Dopasowana, ul. Koszykowa 67 NOWY Fiszbiny i Koronki, ul.Świętochowskiego 2 lok.7, Gorsetka, ul. Popiełuszki 19/21, I p. paw. 4, Lady's Place, pasaż handlowy Metro Centrum, lok. 2001C, Lady's Place, ul.Mehoffera 26 paw.18, Magia Kobiet, Warszawa-Wesoła, ul. Wspólna 11 lok 3, MamBra, ul. Marszałkowska 18, NOWY Obsesja, ul. Bartnicza 4 Peachfield, ul. Żeromskiego 55/67, Satine, al. Jana Pawła II 43A/33, Satine, ul. Puławska 24B, Stanikarium, ul. Bolkowska 1B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie od 4.11.2013 działa sklep stacjonarny TWOJE XXL, do tej pory był tylko dostępny w sieci www.twojeXXL.pl i www.twojeXXL.na.allegro.pl. Fajne ciuszki i sexi bielizna - w sklepie stacjonarnym dodatkowo duży wybór biżuterii. Rozmiary - nawet do 60. Sklep Warszawa, Jana Pawła II 43a, pawilon 36B, podziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam rewelacyjny sklep internetowy https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/. Szeroki wybór pieknej markowej i niedrogiej bielizny a do tego biustonosze specjalistyczne do głębokich dekoltów i wyciętych pleców. Ja znalazłam u nich body które mają wycięte plecy aż do samej pupy i dekolt z przodu aż do pępka, przy czym mają usztywnione miseczki. Polecam każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×