Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna wawa wawa

gdzie w Warszawie zrobić testy na alergie?

Polecane posty

Gość anna wawa wawa

moje dziecko jest uczuolne i nie wiemy na co.metoda probi błędównie pomoga, nadal jest wysypany. Wiecie gdzie w Warszawie najlepiej zrobić testy? Mały ma rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina1999
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja musiałam usypiać w wózeczku
a z jakiej dzielnicy jesteś? Widziałam gabinet alergologiczny na Belgradzkiej na Ursynowie, a właściwie Natolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny001
Mieszkam na Stegnach, wiec do Wilanowa mam rzut beretem. Gabinet mieści sie obok Pałacu w Wilanowie. Obok jest pętla autobusowa także z Ursynowa masz łatwy dojazd nawet autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik062007
ponoc najlepsze testy robia na dzialdowskiej (badaja chyba jako jedyni dwa typy sposrod 4 reackji alergicznych). ale nie spodziewaj sie zbyt wiele. najpewniejszym sposobem-to metoda prob i bledow i obserwacja dziecka. jak jakis lekarz powie ci cos innego, to na pewno nie zna sie na alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturnie
Ja robiłem testy alergiczne w gabinecie Alergikus na Pradze Płd. Z efektów leczenia jestem zadowolony. Podam stronę www tam mają opisaną metodę jaką wykonują testy i odczulenia http://www.alergikus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam naturopatę Jacka Wikarskiego z warszawy, wykonałem testy odczuliłem się i alergia to już tylko dawne wspomnienie, a miałem już ciężkie problemy skórne, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia z Wesołej
Polecam Naturopatę Jacka Wikarskiego w wawie. Pomógł mi i wielu moim znajomym. Naprawdę jest dobry i wie co robi. Alergolog i dermatolog nie był w stanie mi pomóc a tu po wizycie po kilku dniach poprawa. Byłam zdumiona ale Wikarski chyba wie co robi. Minęło ponad dwa lata i brak nawrotu. Polecam go naprawdę dobry nie wim jak ująć ale nie lekarz a wręcz pozytyw dobrego wykształconego medyka z naturoparii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższe trzy posty widuję na wszystkich forach o alergii. Nieudolna reklama? W dodatku w google pod Alergicusem znajduje się opinia wiarygodna i b.negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okljj
Bardzo fajną panią pediatrę można w City Clinic znaleźć, ja się tutaj przeniosłam już jakiś czas temu bo się też przeprowadziłam spod Warszawy właśnie tutaj na Włochy. Cała klinika jest dostępna online na cityclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary ale może komuś się przyda Na Wrocławskiej 19 jest przychodnia i alergolog na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani
Dnia 17.11.2010 o 12:03, Gość anna wawa wawa napisał:

moje dziecko jest uczuolne i nie wiemy na co.metoda probi błędównie pomoga, nadal jest wysypany. Wiecie gdzie w Warszawie najlepiej zrobić testy? Mały ma rok

U mego dziecka problem rozwiązał Naturopata Jacek Wikarski. Okazało się że Michaś był obciążony aluminium i rtęcią oraz miał gronkowca i owsiki. Po diagnostyce wykonaliśmy szereg zabiegów i alergia ustąpiła. Standardowi dermatolodzy nie dawali rady leki nie pomagały maści także. Już po dwóch zabiegach na metale zmiany skórne zaczęły zanikać. Naturopata zwrócił nam uwagę na jelita czyli na to co je Michaś i teraz dziecko naprawdę jest zdrowe i co najważniejsze praktycznie nam nie choruje. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieeeeeee
Dnia 17.11.2010 o 12:03, Gość anna wawa wawa napisał:

moje dziecko jest uczuolne i nie wiemy na co.metoda probi błędównie pomoga, nadal jest wysypany. Wiecie gdzie w Warszawie najlepiej zrobić testy? Mały ma rok

U mego dziecka problem rozwiązał Naturopata Jacek Wikarski. Okazało się że Michaś był obciążony aluminium i rtęcią oraz miał gronkowca i owsiki. Po diagnostyce wykonaliśmy szereg zabiegów i alergia ustąpiła. Standardowi dermatolodzy nie dawali rady leki nie pomagały maści także. Już po dwóch zabiegach na metale zmiany skórne zaczęły zanikać. Naturopata zwrócił nam uwagę na jelita czyli na to co je Michaś i teraz dziecko naprawdę jest zdrowe i co najważniejsze praktycznie nam nie choruje. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×