Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie wynając samochód do wywożenia śmieci

Polecane posty

Gość gość

mam dużo "śmieci" ktorych musze sie pozbyc m.n. stare łóżko ,biurko , mnóstwo gazet czy ciuchów nie nadają sie te rzeczy już do żadnego użytku więc nie oddam potrzebującym a w domu tylko zajmują miejsce . czy sa jakies firmy od których moge wynająć samochód który by mi to zabrał i wywiózł na wysypisko? chodzi mi o podkarpacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw skontaktuj się ze swoją gminą, śmieciami zajmuje się często wydział ochrony środowiska, albo zadzwoń na główny numer urzędu i tam Cię pokierują generalnie zgodnie z nową ustawą gmina ma obowiązek odbioru wszystkich śmieci, niezależnie od rodzaju i ilości u mnie w gminie jest tak, że jest kilka razy w roku zbiórka mebli i innych dużych gratów (to się nazywa gabaryty) - trzeba to zgłosić w gminie i wystawić w odpowiednim dniu przed posesją dodatkowo co miesiąc jest w okolicy tak zwany mobilny punkt odbioru odpadów i wszystkie duże graty można tam oddać samodzielnie - podstawiają po prostu wielki kontener danego dnia co miesiąc jeżeli płacisz za śmieci segregowane, to gazety oddaj tak jak resztę papierów - u nas wystawia się to w dużych workach koło śmietnika w dniu wywozu śmieci a jeżeli płacisz za niesegregowane, to wyrzuć ubrania i gazety po prostu razem z pozostałymi śmieciami, jak nie zmieszczą się do pojemnika to wystaw w torbie na śmieci i mają obowiązek to zabrać oczywiście istnieją firmy, które mogą wywieźć takie śmieci, ale po co za to płacić? już płacisz za wywożenie śmieci z posesji przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takich sytuacjach najlepiej sprawdza sie firma Asik http://www.asik.pl/ Dzialaja na terenie Warszawy i okolic. Ja korzystalam z ich uslug, kiedy remonotwalismy dom i wymienialismy meble. Porzadek po sobie zostawili i byli na czas - duzy plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jeśli chodzi Ci o samą utylizację śmieci to wydaje mi się, że problemem powinni się zająć fachowcy z www.utylizacja.legnica.pl - jak jeszcze mieszkałem w zasięgu ich usług to bardzo chętnie korzystałem. Powinni Ci bez problemu pomóc uporać się z tymi odpadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zamów kontenery, w takich pojemnikach można wywieźć dużo śmieci i odpadów, szczególnie pozostałości po remontach, stare sprzęty i meble. Kontenery mają dużą pojemność, więc wszystko powinno się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbiorem odpadów zajmuję się firma www.pgrproeko.pl. Skontaktuj się z nimi i podpytaj czy będą mogli Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma www.zuk-swiecie.pl prowadzi usługi odbioru odpadów wielkogabarytowych i myślę, że w tym wypadku powinni się świetnie sprawdzić. Skontaktuj się z nimi i dopytaj, czy mogą jako ci pomóc. Poza tym świadczą również usługi w zakresie odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, jak i nawet odśnieżania i usług koparko-ładowarki. Mają wiele przydatnych usług, warto sobie gdzieś ich na marginesie zapisać na przyszłość. Wiele razy mi się zdarzyło z nimi współpracować, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam odpady poremontowe, gruz i wielkie gabaryty wywoziła firma Sawogruz z łódzkiego http://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/ Dobrze sie spisali, są terminowi i ogólnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj po necie, jest wiele firm, które świadczą usługi wywozu śmieci. Jedna z nich jest np. www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html , ja z nimi współpracuję. Przyjeżdżają pod dom i zabierają mi śmieci z kontenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rozmów się z firmą zajmującą się wywozem śmieci. Ja współpracuję regularnie z http://www.konbrud.pl/ , są uczciwi i terminowi. Nigdy się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z tej firmy www.irtrans24.pl z Warszawy, nie musiałam kiwnąć palcem. Większość firm podstawi ci kontener i se noś. Ci panowie sami wynieśli, zapakowali do samochodu i od razu wywieźli. Jak miałam kiedyś kontener to połowę zapełniłam ja, a połowę sąsiedzi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wynająć firmę która profesjonalnie się tym zajmuje. :) ja korzystam z pomocy http://www.konbrud.pl/ - bardzo solidna i rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też skłaniałabym się do skontaktowania się z profesjonalną firmą, która takie śmieci za Ciebie wywiezie. O wiele bardziej będzie Ci się to opłacało i na pewno zaoszczędzisz zarówno trochę czasu, jak i pieniędzy :) Mogę polecić firmę http://www.sanator.pl ze Zgierza - zajmują się transportem odpadów komunalnych i przemysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o elektrośmieci, polecam skorzystać z oferty firmy http://agorecykling.pl. Bardzo profesjonalni, terminowi i rzetelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast samochodu można wynająć firmę, która zajmuje się wywożeniem odpadów. Ja korzystam z usług www.jumar.info.pl Wywożą wiele rodzajów odpadów od gruzu z budowy po tradycyjne odpady. Oczyszczają również szamba. Działają w Szczecinie i okolicach, więc jak jesteście z tych okolic to polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dużych ilościach śmieci można wynająć kontener na śmieci. Jeżeli jesteście z Gdańska lub okolic to polecam wam firmę www.konbrud.pl, która oferuje wywóz odpadów i wynajem kontenerów. Są rzetelną i sprawdzoną firmą, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj skorzystać z oferty www.irtrans24.pl , nie tylko wywiozą ale i sami zapakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zuk-swiecie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.zuk-swiecie.pl, prowadzą wywóz odpadów komunalnych. Warto z nimi nawiązać kontakt, jeśli macie jakieś nieczystości do wywiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To firme musisz wynajac, ktora wywiezie odpady. zajmuja sie zwykle tez recyklingiem itd. Firma http://lekaro.pl/ dziala swietnie. Warto z nimi wspolpracowac ugadasz sie na odpowiedni termin, odbiora i wywioza tam dzie trzeba. fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie firmę Sawogruz http://www.sawogruz.pl/ z Łodzi. Oferują usługi z zakresu odbioru i transportu różnych odpadów. My korzystaliśmy z ich kontenera na gruz, odbierali go terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wynająć firmę, która zajmuje się wywożeniem śmieci. Będzie to łatwiejsze rozwiązanie. Taką formą na pewno jest www.jumar.info.pl Wywożą zwykłe śmieci oraz odpady pobudowane. Działają na terenie Szczecina i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję wywóz nieczystości to warto zapoznać się z ofertą firmy GEA-NOVA z Płochocina koło Warszawy. Firma oferuję wywóz nieczystości - szambo, odpadów, monitoring kanalizacji i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach i rozglądacie się za firmą, która zajmuje się wywożeniem odpadów to polecam wam skontaktować się z zuzper.pl Oni działają bardzo sprawnie i mają niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×