Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość ankaa_a

Hej! Czy byl ktos z Was na rozmowie kwalifikacyjnej w Getin Banku??A moze ktos juz tam pracuje? Prosze powiedzcie jak to mniej wiecej wyglada, czego sie spodziewac?? Strasznie sie stresuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokooo
Rozmowa taka sobie zależy z kim ją masz :) Możesz spodziewać się scenki sprzedażowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa_a
dzieki za odpowiedz! rozmowe mam w centrali Banku:/ jakiego typu sa te scenki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
W Katowicach?? :) No np babka chce zebyś sprzedała jej coś tam. Zwróć uwagę na język korzyści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język korzysci
? a co to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
muszisz skupić się na dobrych cechach danego produktu. Wymieniać korzyści płynące właśnie z tego produktu. Im więcej wymienisz tym bardziej wiarygodna scenka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa_a
z takim czyms chyba sobie poradze:) po socjologii jestem moze sie przydadza techniki:/ tak w Katowicach mam rozmowe a co?:) ma ktos jakies doswiadczenia z tym zwiazane juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
pracuję tam dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa_a
o rany...mam nadzieje ze nie przy rekrutacji:D strasznie mi zalezy na tej pracy, przygotowuje sie do romowy juz trzeci dzien ale ciagle mi sie wydaje ze polegne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa_a
sie boje:) zartuje...dagmar1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
wysłałem ci maila :) Tak będzie wygodniej gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa_a
dzieki... zaraz odczytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mógłby ktoś mi pomóc
mam zamiar aplikować do Getinu na Doradcę Klienta, czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc i napisać jak przebiega rozmowa, czy trzeba mieć doświadczenie i czy jest bardzo ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja siostra zwiała z tego banku, jak zawsze chcą żeby tyrać ponad normę a jak przychodzi do płacenia to kasa marna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mógłby ktoś mi pomóc
rzeczywiście kasa jest taka mała???? ja słyszałam że na początek 1300 potem 1600, powiem szczerze że mnie by to satysfakcjonowało. Spokoo a może ty mógłbyś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Nitko Twoja siostra nie pracowała w Getinbanku a w Getinleasing. To dwie różne sprawy :) W Getinbanku można nieźle zarobić :) W leasingu z tego co wiem też ale w sprzedaży głównie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowała w Getin Banku, jak pisałam, robiąc wykupy przedmiotów GL. To przecież firmy powiązane, żeby nie powiedzieć - niestety zależne. A swoją opinię opieram też na relacjach innych osób tam pracujących, nie będących już koniecznie moją rodziną a znajomymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowała w GetinLeasing - to nie Getin Bank tak samo jak Getinbankiem nie jest np TU Europa, Noble Bank, Money expert, fiolet i wiele innych wchodzacych w skład Holdingu. Zależne od siebie?? Poza nazwą nie bardzo. Co do Twoich znajomych... Pracują tam jeszcze?? Getinbank był bagnem - to moge stwierdzić ale od roku przeszedł bardzo dużo pozytywnych zmian. Zauważ (jeśli masz dostęp), że ludzie z Getinbanku juz się nie zwalniają, bo nigdzie lepszych zarobków u konkurencji nie będą mieli (poza małymi wyjątkami, gdzie podstawa jest większa, natmoiast premie małoprawdopodobne). A podejścia typu \"słyszałem, słyszałam\" wolę nie komentować bo tez wiele słyszałem. Praca i satysfakcja zależy od wielu czynników i u każdego jest inna. Może Twoja siostra po prostu nie trafiła w odpowiednie miejsce. Może po prostu to nie dla niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Getin, że rozmowa nie ma większego sensu, bo już 2 razy napisałam PRACOWAŁA W GETIN BANKU, a Ty z uporem maniaka powtarzasz, że w Getin Leasing. Robić coś w imieniu banku na rzecz GL, nie musi znaczyć, że w GL. Co do \"słyszałam\" to kolejny Twój wymysł, bo ja pisałam, że opieram się na opiniach moich znajomych, a powiem nawet więcej - mój mąż ma bardzo bliski \"kontakt\" z oboma firmami, o których mowa, a pracuje na stanowisku dyrektora departamentu, więc chyba ma pojęcie o czym mówi, no nie? Pozostałe recenzje też są zasięgnięte od bliskich znajomych, którzy nie mają naprawdę potrzeby fantazjowania na temat swojej pracy. ;) A swoją drogą to chyba niewielkie jednak masz pojęcie o zależności tych dwóch firm, skoro nie wiesz, że GB jest w tej chwili jedynym źródłem finansowania leasingu dla GL. Co do satysfakcji, to uważam, że finanse stanowią podstawowy przyczynek do zadowolenia z pracy. No chyba, że Ty żyjesz żeby pracować, a nie pracujesz żeby żyć. ;) Nie wdaje się w głębsze dyskusje, pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródło finansowania nie znaczy, że to jest to samo. Poza tym co ma piernik do wiatraka?? Jeśli chodzi o satysfakcję i życie - wiedzie mi się nieźle - np teraz siedzę w domu. Kiepsko ta siostra trafiła i tyle. Może znajomi też. A moze to ja mam szczęście :) Ale i tak zmieniam pracę bo mam jeszcze lepszą propozycję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealna nie jest pod tym względem, że się tam nudze.... Może innym by to odpowiało ale nie mi :) Kicha... może na stanowisku doradcy czy opiekuna - nie wiem - nigdy w Getinie nie pracowałem jako opiekun czy doradca. Pisałem o 2000 brutto bo to są fakty. Faktem też jest że premii wyciągają niektórzy 5000 czyli w sumie 7 tys brutto. To chyba nie taka kicha na podstawowym stanowisku.... Nie uważasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat taka niestabilna sytuacja nie odpowiada. Pewna jest tylko ta podstawa, reszta względna, raz będzie więcej raz mniej. Trudno mi uwierzyć, że szeregowy pracownik wyciąga 7 tys. Może i są takie jednostki, ale TYLKO jednostki. Może Getin jesteś wyjątkowy, ale wiem, że większość niestety klepie tam biedę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są moje zarobki. To są zarobki doradcy klienta. Jak już pisałem od roku się wiele zmieniło i teraz już \"większość\" nie klepie biedy. Takie moje zdanie i moja wiedza (znając kwoty premii dla pracowników w danym obszarze). Może to dla Ciebie niestabilne ale system prowizyjny w bankach taki jest a jakoś nie jest problemem żeby co miesiąc tyle wyciągnąć. Oczywiście nie każdy tak ma to też fakt bo nie każdemu się chce. Mi się wydaje że lepiej mieć np 7 tys niż pewne 3 i nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getin, to skoro Ty nie jesteś szeregowym pracownikiem, to pewnie masz 15 000 brutto ;) I w sumie nie musisz się na to napracować i nudzisz się... ciekawe. :) Widzę, że z Ciebie jakiś mitoman. ;) Na razie, miłego dnia... muszę się wziąć za zarabianie moich trzech tys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa :) 15 tys nie mam tylko mniej - ale nie narzekam. Jak niw wierzysz moge Ci przesłać wyciąg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin
A te zarobki na stanowisku doradcy klienta to w całym kraju takie same? I czy oni podają propozycję sami na rozmowie o pracę? Czy pytają kandydata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytają ale zazwyczaj dużych zmian od tych przeze mnie podanych nie ma - najwyżej +/- 200 zł. Z tego cow iem to w całym kraju tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×