Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmoonniiikkkkaaaa

Ginekolodzy PŁOCK

Polecane posty

Gość mmoonniiikkkkaaaa

Do jakiego ginekologa udac sie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Biniewicza, ale jeżeli miałabym ponownie wybierać, to zastanowiłabym się nad innym. Moja ciąża generalnie przebiega bezproblemowo, nie wiem, jak zachowałby się gdyby były jakieś komplikacje. Chodziłam do niego również z pierwszą ciążą, którą niestety straciłam w 9 tygodniu. Zastanawiałam się czy ponownie do niego chodzić, ale w końcu uznałam, że tak. Ma super położną - Panią Kasię i w szpitalu nie udaje, że Ciebie nie zna. A to dla mnie też było ważne. Jednak jak porównuję, jakie badania mają inne koleżanki u innych lekarzy (np. Pędraszewski), to właśnie dlatego zastanawiałabym się czy ponownie wybrać Biniewicza. Ale teraz jestem już w późnej ciąży, więc nie pora na zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą chodziłam do Hawryluka bo jeko jedyny wtedy zgodził się na wymrażanie nadżerki, później w ciązy też ale nie byłam zadowolona bo wizyta trwała 5 min pytanie jak się czuję, szybkie badanie i do zobaczenia za miesiąc a jak miałam rodzić to powiedział że mam rodzic tego dnia kiedy on ma dyużur bo inaczej jego nie będzie. wizyta droga. Jedyną miłą osobą była tam położna. Po porodzie zaczęłam chodzić do Kocika i tu jestem zadowolona, wiyta trwa dłużej cierpliwie odp na pytania, robi usg kierujena badfania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaudii
Jestem w 14 tyg. ciąży i chodzę do Anny Kacprowicz. Bardzo miła kobitka, przyjmuje pryw. tam gdzie Pędraszewski. Gabinet dobrze wyposażony. Jak na razie nie mam uwag, zleca mi za każdym razem jakieś badania. Ale dziewczyny mam inne pytanie: Macie jakieś opinie na temat płockich szpitali Winiary czy Kościuszki? Gdzie jest lepsza opieka przy porodzie i po? To moja 1 ciąża i trochę się boję jak poczytałam opinie innych kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płocczanka
Miałam cc na Winiarach, opieka, przed i po do zaakceptowania. przeszkadzały mi tylko tabuny odwiedzających koleżankę z sali (sa dwuosobowe) zero intymności przy karmieniu i dyskomfort, bo wiadomo jak kobieta wygląda po porodzie. Mnie na życzenie odwiedzał tylko mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzica
A ja chodzę do dr Sabatowskiej (tak tak ja z tych co gabinet mężczyzn ginekologów omijają szerokim łukiem) i z czystym sumieniem i odpowiedzialnością polecam. Czysty nowoczesny gabinet z łazienką tak samo sprzęt, nie "kładzie" na fotel gdy nie jest to konieczne. Ponadto pani doktor jest delikatna i taktowna (antyteza mitów o opryskliwych i niedelikatnych babach ginekologach) można zapytać o wszystko. Wadą jest to, że się "ceni" - 120 zł za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crotat
Dziewczyny, a ja mam pytanie: czy możecie polecić dobrego ginekologa w Płocku, ale na NFZ? Jeśli tak, to napiszcie w której przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam temat. Kobietki, jaką panią ginekolog w Płocku polecacie? Idę pierwszy raz, wolę na początek kobietę, może później zmienię na faceta. Gdzieś w centrum i niedrogo, ktoś fachowy, kto zrobi mi podstawowe badania, usg, zbada piersi itp. Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, nie ma tu żadnej płocczanki? Ciągle odkładam wizytę u ginekologa a mam pewne małe problemy, powinnam już dawno z tym iść. Wszystkie znajome chodzą głównie do facetów więc nie potrafią mi polecić fajnej kobitki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Bladowska przy Tysiąclecia, lub dr Kukieła przy Chopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Bladowskiej słyszałam, że słabo bada, nawet usg nie robi a ja chcę porządnie się zbadać. Ale o tej dr Kukieła poszukam jakichś informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukieła przyjmuje w gabinecie Sabatowskiej, korzysta z jej supersprzetu ale moim zdaniem jest milsza i ... tańsza. Przynajmniej tak było 2lata temu. ja nie chciałam rodzić na Kościuszki więc poszłam do lekarza z Winiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukieła przyjmuje w gabinecie Sabatowskiej, korzysta z jej supersprzetu ale moim zdaniem jest milsza i ... tańsza. Przynajmniej tak było 2lata temu. ja nie chciałam rodzić na Kościuszki więc poszłam do lekarza z Winiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , a co powiecie o doktorze Słodkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u niego raz prywatnie na USG genetycznym miły i rzeczowy, jest uczniem specjalistki od trudnych ciąż prof. Kowalskiej-Koprek z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjab
Cześć Wszystkim :) Wybieram się w piątek na wizytę do p. Anny Kacprowicz. Mam sporo obaw co do tej wizyty, bardzo się stresuję :/ Czy któraś z Was, która już wcześniej korzystała z usług pani doktor mogłaby mi przybliżyć jej osobę? I jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam dr Kacprowicz. Pani doktor poza tym, że jest osobą niezwykle sympatyczną, to co najważniejsze jest osobą kompetentną, u której w gabinecie znikają wszelkie stresy i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco mogę polecić dr Annę Kacprowicz. Wiem, że chwalą ja pacjentki w szpitalu. Bardzo konkretny jest dr Pędraszewski, ale niestety drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmamuśka
czy ktoś wie dr Soroka; dr Kacprowicz winiary czy kościuszki ? czy którać była prywatnie w gabinecie , chodzi mi o cenę wizyty i wyposażenie gabinetu. będe wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Kacprowicz pracuje na Winiarach, prywatny gabinet ma na 1 maja, za wizytę bierze 120 zł, 30 zł cytologia. Uczucia co do tej pani doktor mam mieszane, lubi pieniądze i zapisywanie na kolejne wizyty. Jako przykład mogę podać to, że na jakieś stany zapalne za każdym razem przepisywała te same, nie działające na mój organizm lekarstwa, po to, aby po skończonej kuracji przyjść ponownie i dostać recepty na silniejszy lek.Jeśli wszystko jest ok z twoim zdrowiem, z ciążą, to wiadomo, że każdy lekarz będzie dobry. A tak na prawdę lekarza można poznać jak prowadzi ciążę zagrożoną. A jeśli chodzi o doktor Sorokę wiem tylko tyle że na NFZ przyjmuje na Miodowej, pracuje w szpitalu na Kościuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna307sw
Potrzebuję opinii na temat doktora Juchnowicza. Jaka cena za wizytę, cytologię, USG. Czy poleciłybyście go do prowadzenia ciąży po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić dr Annę Kacprowicz. Byłam u niej po raz pierwszy w sierpniu, aktualnie mam za sobą już 4 wizyty, kolejna za 2 tygodnie. Jest bardzo kompetentna i sympatyczna, zawsze pyta czy wszystko w porządku podczas badania. Wizyta co prawda może nie najtańsza, bo zawsze 120zł, ale nie jest naciągaczką, bo jak trzeba to od razu przepisuje wszystko i np jeśli chodzi o antykoncepcję, pisze taką ilość tabletek, jaką pacjentka sobie zażyczy. (oczywiście w miarę rozsądku;) Ogólnie jak wiele pacjentek już z pewnością śmiało stwierdzić-stres mija od razu po wejściu do gabinetu. Gorąco polecam! Natomiast kogo nie polecam i nigdy już nie skorzystam z pomocy to jest pani doktor Florczak z Jasnej. Nie robi podstawowego wywiadu przed badaniem, nie pyta o miesiączkę ani o współżycie. Wykonała mi usg dopochwowe jakieś 3 lata temu, gdy wówczas jeszcze nie współżyłam. Odwaliła niezłą manianę, dlatego boję się do niej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o doktor Bladowskiej? Chcę iść do jakiejś pani prywatnie, myślałam o pani Kacprowicz ale droga jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o panie ginekolożki to polecam Sorokę - miesiąc spędziłam na oddziale patologii ciąży na Kościuszki, poznałam wszystkich lekarzy i z kobiet tylko ona jest delikatna, miłą, przystępna i dokładna. Moja mama chodzi do niej na Miodową, kobietki w poczekalni aż pieją z zachwytu nad panią doktor. Z młodych panów ginekologów Marek Brzeziński - męska wersja Soroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaa87
Ja od 4 lat chodzę do dr Kacprowicz. Jestem bardzo zadowolona , na pewno nie zmienię lekarza. Miałam problemy z zajściem w ciążę, przy pomocy (leczeniu, obserwacji) Pani doktor cieszę się już 24 tygodniową prawidłowo prowadzoną i rozwijającą się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Pędraszewskiego. Prowadzi moją nienajłatwiejszą ciążę. Jest bardzo kompetentny, rzeczowy, nie boi się stosować leków jeśli to konieczne. Bardzo delikatnie bada. Zleca wszystkie konieczne badania. Posiada usg 4D. Sama wizyta kosztuje 100 zł z USG 150 zł. Pracuje na Winiarach. Kiedy trafiłam na oddział z krwawieniem w sobotę przyszedł do mnie w poniedziałek (pierwszego dnia kiedy był w pracy) odpowiedział na wszystkie pytania (zdałam je wcześniej lekarzowi dyżurnemu ale tylko Pędraszewskiemu uwierzyłam) zlecił dodatkowe leki. Jak miałąm zlecone USG to osobiście je przeprowadził mi i jeszcze jednej swojej pacjentce (pozostałym pacjentkom USG tego dnia przeprowadzał lekarz dyżurny). Także POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatnie(choc drogo) polecam dr Brzoske tylko przyjmuje w jednej przychodni z mezem a nie pamietam jej imienia.Ma dobry sprzet i super robi badania prenatarne w ciazy.Moje obydwie siostry prowadzily u niej ciaze a ja jak tylko jestem w PL zawsze do niej chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnia noc niedzielny gosc
ja byłam u doktora Jędrzejewskiego. Byłam zadowolona. Delikatny, uprzejmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaEss
Witam, chodziłam do Pani i Pana Brzóski. Pani Brzóska sympatyczna i kompetentna. Pan Brzóska też dobry, chyba nawet bardziej skrupulatny. Byłam zadowolona ale wizyta kosztowała 130 zł, a cytologia 200zł:/dlatego chce zmienić lekarza na Panią Sorokę i nie czekać 2 m-ce na wizytę jak tu niektóre z Was pisały. Czy Pani Soroka przyjmuje na Wańkowicza tam gdzie Pan Słodki?Macie nr tel.?I jak cenowo rozkłada się wizyta?cytologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kobitka, nie znam lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×