Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Nie moge trafic na dobrego ginekologa w Białymstoku. Jeśli ktos z Was ma namiary na dobrego ginekologa w Białymstoku podajcie proszę. (\"Biała Lista\" wg mnie jest do niczego jesli chodzi o Białystok) Pozdrawiam. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona 82
juz kiedys polecalam moja Pania doktór na tym forumu wiec nic nie szkodzi raz jeszcze ;) na nazwisko ma Kluczyk - tzn ma dwa nazwiska ale pierwszego nie pamietam ;P , a przyjmuje z NFZ w przychodni na Mieszka oraz prywatnie w Eskulapie ..... bardzo sympatyczna i co najwazniejsze sama "gania" na badania - krew,cyto,usg mam robione przynajmniej dwa razy w roku - i to za free bo przez NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja
tez jestem z bialego i tez mam ten sam problem jak dotad zaden mi niepodpasowal chyba ze zaplace ale na nfz to olewka totalna , wredalstwo, wiec kobitki z bialegostoku polecajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz Fiona82. Znalazlam adres dr Antychowicz-Kluczyk i sie do niej wybieram na Mieszka. Mam nadzieje ze sie nie zawiode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona 82
to się cieszę - z tym że najprosciec jest umówić sie telefonicznie , a i w piatki nie przyjmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina678
hej daruj ja sobie zainwestuj 50 zł w prywatnego z umijetnoscimi bo to sa pwoanze rzeczy ja u tej pani doktor byłam i powiem ci ze jestem niezadowlolna i to bardzo. tera zjestem pod opieka prywtanego lekarza i jestem zadolon atobei tez polecam ja i moje koleznaki chodza albo do dr januszko labo dr grycz( to kobiety: mały szczegół ale czasem wazny:)) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina678 jeśli możesz to podaj namiary na te panie dr. Jak sie Pani Kluczyk nie sprawdzi to odwiedzę te panie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
Hej! Rachela, no i jak ta dr Kulczyk? Sprawdziła się?Fajna babka? Rozważam ją na moją kolejną wizytę, ale nadal nie jestem pewna czy iść do niej?! A byłaś na NFZ, czy prywatnie?Jak na NFZ to ile się czeka na wizytę? Sorki , że zawaliłam Cię tyloma pytaniami ale chce trafić na normalnego gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasas
moge odpowiedziec na pytanie ile sie czeka do Pani Kluczyk - jak przez NFZ - dzwonie telefonicznie i umawiam sie albo na ten sam dzien albo na nastepny ... nie ma kolejek typu 2, 3 tygodnie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasas
a i jeszcze ciag dalszy odpowiedzi na pytanie czy fajna babka - jak dla mnie bardzo fajna, sympatyczna :D tak na marginesie dostala nagrode czytelniczek forum lekka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzyndzelku juz odpowiadam :) Do pani dr pojde za tydzien dopiero, teraz mam okres ;) jak ja odwiedze napisze jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh...
hmmm widzę że nie tylko ja borykam się z tym problemem :( jutro ide do kolejego lekarza, bo jak na razie nikt nie wie co mi jest :( U doktor Kluczyk tez byłam i nie dało rezultatów, choć babka w miarę kompetentna. Z kolejnej wizyty zdam relację wkrótce :) i sorki za ten nick ale nic innego nie szło (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 270
do ab.......a jaki masz problem?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a czy ta dr Grycz jest prywatnym lekarzem czy jej wizyty są refundowane?A z tymi piersiami to dziwna rzecz- zawsze wydawało mi sie ze leakarze po prostu powinni je badać, A przyznam szczerze ,ze sama jestem poszukujaca dobrego lakarza i...zadna lekarka u której bylam nie wpadla na to by to zrobic. Dopiero jak specjalnie powiedzilam ,ze u mnie w rodzinie byl przypadek raka piersi to zbadala,. Ale sama musialam o tym przypomniec. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina276
musisz zapłącic za wizyte.aco do piersi no tak własnei ejst ze nikt o tym nie pomyśli ale ciesz sie ze ona zbadała i bede to miała pod kontrola to nic powaznijszego sie z tego nie wykluje:) atak to bym dalej zyła w nieświadomości:)no ale na plus ze zdiagnozowała mnie i wykryla inne choroby teraz juz tylko leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh...
no i byłam - no i nic :( dalej nie wiadomo, ale oczywiście leki dostałam - żeby nie było :/ za 50 złotych... poszukiwania trwają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh...
do marta 270 :) Mam straszne bóle brzucha w czasie miesiączki - z łóżka wstać nie mogę. Do tego bardzo obfite. Najlepsze jest to, że łykam pigułki, więc teoretycznie nie powinno tak być. Dużo czytałam i wychodzi mi endometrioza, ale żaden lekarz nie chce badań przeprowadzić tylko każdy bez sensu jakieś maści, czopki, globulki itd. przepisuje. Nie wiem o co chodzi, czemu żałują skierowania na badania? Jakby ze swojej kieszeni płacili... echh szkoda gadać, tracę cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta270
nie byłąs na badniu usg?? no co ty?? niekt ci nei zrobił badania usg dopochwowego? bo to chyba wtedy wiadomo czy endomerdioza??? jestesm zdziwiona bo kazdy kaze robić usg bez tego ani rusz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
Hmmm, byłam w czwartek u dr Kluczyk, no i chyba znalazłam SWOJEGO lekarza. Kobitka jest naprawdę wporządku, milutka,wesolutka-poprostu taka jaka powinna być.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam siem
dziewczyny podajcie dokladny adres tej Kulczyk < chodzi mi na mieszka> i telefon, mam ten sam problem z ginekologiem , dobrym ginekologiem w bialym i przygladajac sie waszej rozmowie przekonalalyscie mnie do niej. Aha ile lat ma ta pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
Dr Kluczyk przyjmuje w przychodni na Mieszka I 8c,pok.212. I tylko na NFZ, wiec za darmoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie
A co do Arciszewskiego , to bywalam w jego klinice ale u innych lekarzy gdy bylam w ciazy , powiem tyle kase zdzieraja jak trza, ale dobrzy sa, wsumie wszedzie gdzie zaplacisz to jest ok ale wlasnie chodzi mi o kogos kto naprawde potraktuje spoko pacjenta nie tylko dla kasy ale poprostu z powolania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika29
a Parkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkk
witam,ja jak dotad tez nie mam takiego swojego ginekologa,byłam i u p.Arciszewsiego,i u innego w jego klinice,własciwie zaden mi nie podpasował. Piszcie białostoczanki o swoich lekarzach,i własnie-jak Parkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj to
to waldemar ostapiuk przyjmuje w przychodni na radzymińskiej i prywatnie w gabinecie na sienkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam siem
Byla i na Parkowej, lekarze jak wszedzie gdzie prywatnie, mili, znajacy sie na rzeczy ale ta kasa cholera drogo u nich, na wstepie placisz 50 zl potem jak masz jakies badanie np usg to dodatkowo placisz cos w granicy 50 zl cytologia 20 zl, a przeciez placimy zasrane skladki i chccemy zeby nas traktowanbo normalnie w panstwowych gabinetach. ja jestem za dr. Kulczyk musze ja koniecznie odwiedzic :) Aha a co sadziecie o DR E.Nowak? przyjmuje na grotgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
no to i ja sie dołącze , gdyz też dzieki temu forum jakiś czas temu trafiłam do dr Kluczyk.Sposród moich dotychczasowych lekarek babeczka ok. To fakt miła,od razu zrobiła cytologie etc. dla mnie to wazne zeby czuć sie ,ze jestem w fachowych rękach. Ale mysle ,ze i u niej sa niedociągniecia- zapewne wszytko czas czas, ale badanie piersi , wywiad lekarski bo jak na razie jest najlepsza. Ale babeczki powiem wam to jest dziwne, okazalo sie ,ze mam nadzerke , niby czesta rzecz, ale...w tym czasie bylam badana pzrez trzech lekarzy . Jednen powiedzial, ze wszystko jest ok , drugi ,z ejest mala nadzrzerka , tzreci ,ze jest wielka. I komu tu wierzyć....hymmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie
Rachela ona prowadzila mnie przez cala ciaze tzn Nowak i rowniez jej niepolecam , olewka totalna, podejscie niezaciekawe, kolejki po 2- 3 tygodnie. Dr Kulczyk narazie gorą !! :) moze ktos jeszcze sie wypowie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×