Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

Czy ktoś moze mi polecić dobrego ginekologa w Katowicach lub okolicy? Napiszcie gdzie przyjmuje oraz ile płacicie za wizytę. z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nikogo
z katowic?? Tez szukam jakiejs najlepiej miłej Pani doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisa
bardzo sympatyczna kobiecina przyjmuje na os.Paderewskiego .Jest to prywatna przychodnia "MEDIS",ale maja umowe z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam super specjalistów:) Ruda Śląska ,Chorzów - Dr Mercik prywatną ma klinikę specjalista od niepłodnosci ,androlog i specjal połoznik Gliwice Dr Szwej - prywatna praktyka ul. Strzelnicza polecam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciap
Polecam doktora Buchacza. Przyjmuje na Powstańców za darmo!! Tylko raczej specjalizuje się w leczeniu niepłodności!! ;D wtorki i czwartki -15.00-19.00 Nie trzeba się rejestrować po prostu przychodzisz i pytasz kto ostatni i czekasz na swoją kolej!! Super lekarz, dobry człowiek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa: w Medisie przyjmują 2 ginekolożki. jedna to dr kocik (mój obecny gin i chciałabym ją zmienić...). Ty mówiłas o kocik czy tej drugiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinella
Dr Wieczorek, ale z tego co wiem przyjmuje tylko prywatnie. Wizyta z USG 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinella
Przyjmuje na Kościuszki 24 (za Placem Miarki stojąc tyłem do centrum) w poniedziałki i czwartki, ale trzeba sie wcześniej zapisać. tel 25-70-369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medicus na wolnosci w Chorzowie i ma podpisana umowe z kasa chorych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochana
pani dr kosmala - przyjmuje na mickiewicza w katowicach. zna ktoś? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
ja polecam dr ślęczka - przyjmuje w tym samym miejscu co dr Wieczorek, któego szczerze odradzam. ta sama cena za wizyte. dr Ślęczka jest rewelacyjny i potrafi "rozluźnić" nawet panikare jaka jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
zapomniałam dodać, że adres i tel do dr Ślęczki jest taki sam jaki podaa coccinella do Wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Bochenkowa: ginekolog-cytolog-poloznik, pracyje w szpitalu na ul. Raciborskiej w Katowicach, ma tez swoj prywatny gabinet na osiedlu Witosa. Cena za wizyte: 100zl. Moze nie jest tania, ale za to bardzo fachowa i przede wszystkim ludzka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erys
Witold Nowak przyjmuje w Katowicach w prywatnym gabinecie ul.Dworska (okolice Obi) lekarz ginekolog-poloznik-cytolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrag_patelniowy
dr n. med. Izabela Sirko ul. debowa w Tychach bardzo sympatyczna pani. za wizyte z cytologia placilam 70zl. przyjmuje w piatki i we wtorki od 15 - 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko nie dr Mercik wystrzegajcie sie tego materialisty on nie chciał zoperowac mojej mamy \"do póki nie poraozmawia z rodzina\" a jak siostra dała mu koperte to mama była zoperowana na 2 dzien. Nie Mercik dziewczyny tylk nie on!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igkm
Poszukuję namiarów na dr Jerzego Ziętka....dziekuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja polecam doktora krzysztofa wilka przyjmuje w katowicach na ligocie ma prywatna klinike, a poza tym jest na ligocie w szpitalu jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupp
up up, najlepiej kobieta! i z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALCIA2000
Dr Karcińska przyjmuje na Wojewódzkiej,bardzo konkretna i zaangażowana w sprawę pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0707
podobno dr ślęczka zmienil klinike cz ktos moze podac mi adres gdzie przyjmuje i nr zeby sie zarejestrowac. prosze o pomoc i o opinie o tym lekarzu slyszalam ze jest bardzo dobry.pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirhan
dr Kocik-Medis Katowice byłam u niej 2 razy i niestyety o 2 za duzo. wlasnie wrocilam z cytologii- w ramach progr.profilaktycznego- cala wizyta 3min!!!!!! na pytania o usg piersi- mam isc do rodzinnego ale raczej nie przepisze, bo musza byc przeciwskazania- wytlumaczylam ze mojej kumpeli niedawno wyrkyto raka zlosliwego i ze tym bardziej chcialabym sie upewnic- on tego nawet nie skomentowala- nie zaproponaowala nawet "recznego" badania!!!!!!! w czasie 1 wizyty (jakies 2 miesiace temu) leczyla mi infekcje- nawet nie spytala jak sie czuje po zaleconym leczeniu-pewnie takie pytanie nie miesic sie w ramach programu proflilaktycznego:(( prawie juz w drzwiach wspomnialam ze planuje jesienia ciaze i co powinnam zrobic zeby sie dobrze przygotowac -"brac kwas foliowy"- to mowie ze juz pol roku biore "no to wystarczy", pytam czy jakies badania zrobic "mozna rozyczke, ale trzeba prywatnie", spytalam o toksoplazmoze a ona mi " to sie robi juz w ciazy" !!!!! i tyle. olalam kobite, bo szkoda czasu i zdrowia na tlumaczenie pani "doktor" ze bardziej fachowa pomoca sluza rozne portale internetowe... no i do tego nie trzeba konczyc stydiow... i jak tu popierac strajkujacyh lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outsayderka
Polecam dr J. Magnuckiego. Przyjmuje prywatnie w centrum katowic ( ul.3 maja). Fachowe podejscie do pacjenta, życzliwy i odpowiada na każde pytanie. Polecam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniocek
Witam mogę wam polecić dobrego ginekologa jest to Pan dr.Witold Nowak bardzo dobry specjalista i jest bardzo miły delikatny. przyjmuje w Katowicach ul.Dworska 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUSIA 260
Ale sie zawiodlam!Na dr Kocik o ktorej juz pisalyscie.Bylam u niej 2 tygodnie temu i wszystko w "najlepszym porzadku".Dzis mialam wizyte u innego lekarza bo po tamtej wizycie bylam bardzo niepewna i co sie okazalo?nadzerka zle zaleczona i stan zapalny!a tak jej ufalam bo wydaje sie taka mila ale jej podejscie jako lekarza jest okropne!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniocek
bbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia992.
Dziewczyny mam problem i prosbe. Moglby mi ktos podac adres lekarza i nazwisko ktory by mogl przepisac tabletki antykonceptycje osobie nie letniej. Zaznacze ze zedne z rodzicow nie chce miec z tym nic wspolnego i nie wiem do kogo sie zwrocic? :( najlepiej z okolic katowice, chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttavia
basia992: Ja poszłam do ginekologa jak konczylam 17 lat, ale nadal mialam 16. Przepisala mi tabletki bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia992
ttttavia: do jakiego ginekloga poszlas? prywatnego? jakbys mogla to podaj adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×