Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog przepisała mojej córce tabletki

Polecane posty

Gość gość

uważałam że to za wczesnie na wizytę u ginekologa,ma dopiero 16 lat,ale znalazłam w jej telefonie chmm.. erotyczne smsy do chlopaka,tak to mozna nazwać Wczoraj była na wizycie a dzis w pokoju znalazłam u niej tabletki antykoncepcyjne Wyszłam z gabinetu podczas badania, wtedy musiala przepisac jej te tabletki , ale nie wydaje mi sie zeby osobie niepełnoletniej mozna przepisywac takie leki i to bez zgody rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to jest stosowne i chyba lepiej żeby brała tabletki niż zaszła w ciążę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej życie prywatne-erotyczne to już nie twoja sprawa. skończyła 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie bardzo patologiczne podejście , 16 letnie dziecko jest dla was osoba odpowiednia do takich rzeczy ? Jutro zamierzam wybrac sie do tej doktor nie zostawie tak tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia małolata. A poinformowalas ja o skutkach ubocznych hormonów i o zagrozeniach typu HIV, HCV, HBV i HPV, nadzerkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy odpowiednia do seksu (albo "takich rzeczy" jak wolisz) to inna sprawa. Ważne są fakty - seks uprawia i to dobrze, że się zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś to do Strasbourga , do trybunału w Hadze i do europejskiej konwencji praw dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, to córka jest odpowiedzialna, skoro podjęła już decyzję o współżyciu, to lepiej żeby się zabezpieczała. Zamierzasz jej zabrać tabletki, a potem niańczyć wnuka? Ja sama w tym wieku podjęłam współżycie, a dziecko urodziłam mając 30 lat, jestem po studiach i radzę sobie w życiu całkiem nieźle. Wcale to nie musi oznaczać nic złego. SPOKOJNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. odpowiednia. dlatego polskie prawo dopuszcza stosunki seksualne z osobami od 15 roku życia. i nie tylko polskie. musisz się do tego przyzwyczaić. lepiej żeby brała tabsy niż przyszła z brzuchem. działając przeciwko jeszcze sprawę pogorszysz. po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda, nieletnim osobom ginekolog tabletki może przepisać tylko za zgodą rodzica lub opiekuna. Ale lepiej żeby je brała, niż ma zajść w ciąże. A na wizytę u ginekologa nie jest za wcześnie, to taki sam lekarz jak każdy inny. Wizyta u ginekologa nie jest jednoznaczna z uprawianiem seksu. Ale większość nastolatek myśli ze tylko do tego ten lekarz służy. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale ona te tabletki trzyma w buzi i ssie , bojąc się i przez to zabezpieczając , by od seksu oralnego w ciąże nie zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wypadku "nieletnia" znaczy poniżej 15 roku życia, jeżeli może legalnie uprawiać seks to może też legalnie brać tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naplulabym sobie w twarz jakby moja córka zaczęła współżycie tak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie kończy się nieumiejętność rozmawiania z dzieckiem o seksie i godności bez fałszu i zazenowania. Nie wpoilas jej szacunku do siebie, nie uswiadomilas jej ze seks to nie zabawa, ze mężczyźni to fiuty niegodni dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugerujesz, że wpojenie jej, że jest warta tyle ile jej dupa miałoby spowodować wzrost szacunku do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że nie masz powodu do radości ale z drugiej strony dobrze, że dziewczyna myśli o zabezpieczeniu. Porozmawiaj z nią jednak o skutkach ubocznych. Nie naskakuj na nią, niech wie, że ma w Tobie wsparcie i w razie wątpliwości może się do Ciebie zwrócić. daj jejdo zrozumienie, ż esię martwisz i chcesz,zeby zastanowiła się nad ta decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugeruje ze dziewczyny z niskim szacunkiem do siebie szybko dają d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet jest w porządku? Czy to jakiś pierwszy lepszy amator c**ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, przecież nie może mieć po prostu wysokiego libido (zwłaszcza w tym wieku!) i nie mogła mieć po prostu ochoty zacząć życia seksualnego. Więc wsadź sobie swoje sugestie w tyłek (albo dupę, jak ładnie nazywasz tą część ciała) i nie wmawiaj młodym kobietom, że nie mają szacunku do siebie to chcą uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie napisałam że już to robi, napisalam ze znalazlam tabletki a wcześniej erotyczne smsy Ja jestem osoba ktora popiera seks po slubie , nie pozwole zniszczyc jej sobie życia , zeszmacić się , jeżeli chodzi o dzieci, a mam trójkę, to każde na porządnego człowieka wychowuje Córka starsza skończyła studia i pracuje , najmłodszy to w przedszkolu jeszcze, a Karolina zdała do dobrego liceum, teraz będzie miala tyle nauki że nie znajdzie czasu na te rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiaj mi ze nie mogłaby poczekać do 18. Kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, że już jest dawno po fakcie. Porozmawiaj z nią, niech wie, że tabletki nie są 100% skuteczne i nie zabezpieczają przed chorobami wenerycznymi. To co Ty popierasz, jak sama widzisz, nie figuruje na liście priorytetów Twojej 16 letniej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co jej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zaczęłam dawno temu współżycie w wieku 16 lat i od tego czasu miałam tylko 2 partnerów seksualnych, każdy w długoletnim związku, z jednym z nich straciłam dziewictwo, z drugim jestem do teraz wiec to wcale nie znaczy o braku szacunku do siebie. Wiem, ze to troche za wcześnie na seks, ale jak zabrobusz córce spotkań z chłopakiem to tylko ją do tego zachęcisz. Ja od 16 roku życia biorę tabletki i nie widzę efektów ubocznych. Nie masz co sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła, nie poczekała, nic się póki co nie stało. Jak będzie odpowiedzialna to ani nie zajdzie w ciąże ani się czymś nie zarazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej w twojej rodzinie kobiety nigdy nie wspolzyly z facetami tak wcześnie i pokaz jej zdjęcia sromu zainfekowanego brodawkami żeby barziej przemówić do wyobraźni. Kim jest ten chłopak? Znasz go, jego rodzinę, rodziców? Pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, jakie infekcje, co wy gadacie, chcecie tej dziewczynie psychikę zniszczyć? Oczywiście, ze tabletki nie chronią przed wenerami, ale robicie z córki tej kobiety puszczalska niunie. Przy stałym partnerze wenery nie sa zagrożeniem. Jej chłopak tez pewnie jest w porządku wiec nie demonizujcie. W tym wieku to normalne, ze chce sie juz zacząć współżycie. Autorko, to ze twoja corka bedzie uprawiać seks, tonie znaczy, ze przestanie byc porzadnym człowiekiem. Dobrze, ze chce brać tabletki. Nie zabraniaj jej kontaktów z chłopakiem. Seks po ślubie to nic dobrego. Wiem, ze myślisz inaczej, ale trzymanie dziecka pod kloszem przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes bardzo naiwna matka, pewnie nigdy nie rozmawialas z corka o seksie i o zabezpieczeniach, o chorobach i innych waznych sprawach. Ludzisz sie, ze nie uprawiala seksu - mysle, ze to juz za nia. Piszesz, ze corka nie bedzie miala czasu na takie sprawy. Chyba nie znasz nastolatek, czas zawsze sie znajdzie na seks, nie wazne czy to w szkole, czy poza szkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierozek słodki
16 lat to już odpowiedzialna osoba. Zabezpiecza się więc oczywiście że nie chce zajść w ciążę. Wolisz bawić bachora przed jej maturą? Ona zrobi co zechce. Ważne że podchodzi odpowiedzialnie a to nie Twoja sprawa i nie powinnas się w to wtrącać. Ja mojej matce nigdy nie opowiadalam o moim zyciu seksualnym bo to moja sprawa a teraz bedac dorosla kobieta wyszlam na ludzi i nie zaszlam w ciaze bo robie to ODPOWIEDZIALNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×