Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca123

Ginekolog- Wrocław!!!

Polecane posty

Gość poszukująca123

Poszukuje dobrego gniekologa we Wrocławiu, może ktoś poleci mi kogoś dobrego? mam poważne problemy, a nie moge trafić na nikogo dobrego prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skąd
dr. n. med. Krzysztof Filipiuk przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologicznym na ul Krynickiej 22/1a tel. (071) 3360137 jest swietny i ma bardzo dobry sprzet gorzej jesli chodzi o bycie sympatycznym - bo to taki wielki facet kolo piecdziesiatki, ale mialam juz takich super-sympatycznych a lekarzami byli do kitu. serdecznie go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKPKPKP
idz do Gerbera,kolo dworcy PKP,jest ponoc bardzo dobry,mojej kolezance wykryl wade cewki moczowej,pomimo,ze byla wczesniej u kilku ginow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca123
może ktoś jeszcze mi kogoś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakiego typu problemy świetnym diagnostą jest dr Polak http://www.polak.med.pl/glowna.htm jeżeli chcesz zadać jakieś pytanie to odpowiada na forum http://forum.starania.pl/viewforum.php?f=37 za to do przypadków hormonalnych i USG bezwzględnie dr Jarosz www.mediconcept.wroc.pl niestety o dr Filipiuku pierwszy raz słyszę i nie wiem jaki jest zakres jego specjalizacji bo każdy z lekarzy ma swój konik, Polak znajdzie przyczynę problemów, za to Jarosz na USG zobaczy nawet najmniejszy problem i podtrzyma każdą ciążę. Niestety terminy do obydwóch Panów są zabójcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniitka19
"jest swietny i ma bardzo dobry sprzet" Moj misiaczek tez ma swietny sprzet chociaz nie jest ginekologiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca123
ja się nie staram o dzidzie, mam problem z jajowodem, jeden jest mocno poszerzony i boli, nikt nie wie ani dlaczego tak jest, ani co z tym zrobić, ale każdy straszy że może to prowadzić do jego niedrożności i zaprzestania pracy mam już dosyć chodzenia od jednego do drugiego i szukania kogoś kto mi pomoże, chciałabym w końcu trafić do dobrego lekarza który powie mi coś konkretnego i będzie umiał mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dr Magda
? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sis
Ja chodze do M-Med przy Ulanowskiego. To mój3 ginekolog. Sworeń. Uważam ze jest dobry. Poprzednia pani dr:> totak o mnie dbała,że potem nie wiedzialam jak sie leczyć:] Nie mowie,że jest naaajlepszy, bo ilu nie znam;).Ale dba o pacjentki. Sam pilnuje np cytologii, USG, nie trzeba się go prosić. I tabletek też nie wypisuje, ze względu na koncerny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukująca --> niestety, nie zawsze można pomóc (czego Ci nie życzę), ale zawsze można powiedzieć pacjentce coś konkretnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja owszem chcę dzidzię, też szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu, mam jedną dzidzie z problemami, wady wrodzone i nikt tego nie odkrył w ciąży a powinien !!! chcę teraz dobrego specjalisty takiego co mi da skierowanie na wszystkie badania jakie trzeba będzie zobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze raz polecam mojego ginekologa. Nie miałam takich problemów, jak Ty, ale wiem, że koleżanka, która miała problemy z kolejnymi ciążami, dostała listę badań, które powinna zrobić, a czego nie trzeba, bo to tylko strata pieniędzy. Są bowiem lekarze, którzy zapisują, jak leci, niech pacjentka się rujnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ręka na sercu mogę wam polecić dr Pająka. Przyjmuje na energetycznej. Jest przemiły, przystojny, szalenie szarmancki i kulturalny. Gabinet w pełni wyposażony, jest miejsce osobne na biurko, osobne na badania. Pełna kultura i do tego fachowiec. Polecam bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzzi333
znam świetnego ginekologa we Wrocławiu- to dr n. med.Lesław Sozański.Jest najlepszy i najbardziej kompetentny ze wszystkich jakich znam.Dodatkowo jest niezwykle sympatyczny.Serdecznie go polecam.A poza tym ma swoją strone internetową gdzie można go znalezć i dowiedzieć sie więcej o nim.Jeszcze raz go polecam.Będziesz bardzo zadowolona,jak wszystkie moje koleżanki ,którym im go poleciłam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża2
Ja również polecam dr. Pająka. Jest bardzo konkretny a przy okazji sympatyczny. W gabinecie pacjentka nie czuje się jak na występach erotycznych lecz bardzo intymnie. Poza tym chodziłam do niego jak starałam się o dziecko, potem w ciąży i w połogu i byłam zadowolana. Poza tym dr. Pająk zazwyczaj się nie myli w diagnozach. To na prawdę dobry specjalista. Szkoda tylko, że wizyta sporo kosztuje (120,00 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara270
A co powiecie o dr Wróblewskiej i dr Sokalskim (Dolmed)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudem ocalona
jezeli chodzi o dr.Filipiuka to radze trzmac sie od niego z daleka!!!Stwierdzil u mnie nadzerke ktorej nie bylo i namawial na zabieg- wymrazanie(200zł), z tego co wiem nie jestem pierwsa osoba oszukana przez dr. Na szczescie poszlam do innych lekarzy (prywatnie) ktorzy wylkuczyli nadzerke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andu1
o doktorze polaku słyszałam też raczej dobre rzeczy. ktora była u niego niech pisze bo właśnie zastanawiam się czy warto się właśnie do niego wybierać. mam problemy z zajściem w ciążę nie wiem za bardzo do kogo się udać a o dr. Polaku słyszałam że dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaaaaaaa
hej! tez słyszałam ze dr Pająk jest super. Planuje sie do niego wybrać ale zupełnie nie wiem gdzie przyjmuje i nie znam nr telefonu żeby sie zarejestrować , jak któraś z was moglaby to prosze o podanie;) P.S. a tego lekarza polecil mi chlopak siostry ( studiuje medycyne) i naprawde wie mniej wiecej kto jest dobry we Wrocławiu Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tini
Pająk albo młody Blok :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuuuuuuula
Corfamed jest prywatny :O Myslalam, ze to panstowa placowka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestracja telefoniczna w godzinach 12-13 nr tel. (071) 79 83 631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ostatnio u dr Papierza i jest bardzo miły i przyjemny :) wykrył u mnie nadrzerkę zrobił badania (cytologię) spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego lekarza poleciła mi mojego chłopaka kolegi żona ponieważ pracuje tam na ginekologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FURA
Dr Pająk to gwiazdor ma świetny marketing i tyle. Wiedzy nie ma większej od innych specjalistów we Wrocławiu tylko po prostu dobrze się sprzedaje . Dla mnie to taki zadufany w sobie NARCYZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×