Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stokrotkakotka

ginekologia estetyczna

Polecane posty

Gość stokrotkakotka

Cześć Dziewczyny! czy któraś z Was ma doświadczenie w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej? Przymierzam się od jakiegoś czasu. tzn. dokąłdnie od czasu urodzenia dziecka... ale póki co na myśleniu stanęło, krępujący temat, wiem że to głupie, ale wstydzę się pojść do lekarza :( jaie macie doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka1313
nie ma się czego wstydzić, fakt, że temat od niedawna przestał być taboo, to budzi różne odczucia. Jestem po zabiegu laserem Mona Lisa. Miałam włąsnie problemy z rozluźnieneim pochwy po porodzie. Nie żałuję decyzji, bo odczuwam bardzo dużą różnicę po zabiegu. Robiłam go w lux med, zabieg wymodelował i napiął ścianki pochwy i wszystko wróciło do czasu sprzed porodu. Szkoda tracić czas! polecam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłas dziecko to sex powinien dla ciebie przestac istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka1313
no własnei wiele osób reprezentuje taki właśnie stosunek do tematu! cieszę się że miałam takiego ginekologa, który potrafił pomóc, porozmawiać. Zabieg wykonywałam w tym samym szpitalu, gdzie rodziłam - LuxMed, stad zaufanie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
Lenka, czy też miałaś problem z nietrzymaniem moczu? u mnie to jest główna "niedogodność", dochodzi również do tego niezadowolenie z pożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka1313
tak, miałam również taki problem, ale na zabieg laserem mona lisa zdecydowałam się głównie ze względów na brak satysfakcji z sexu. Lekarz tłumacz mi ze po zabiegu będzie zdecydowana poprawa w kwestii higieny intymnej, czyli własnie nietrzymanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
dziękuję za pomoc i pocieszające słowa. Lenka czy mozesz podać namiary na lekarza u którego się leczyłaś? moze wybrałabym sie do niego skoro chwalisz sobie jego profesjonalizm. Dziekuje Ci, bo pomału otwierasz mi oczy i jest światełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tak reklamujecie obie ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka1313
ja zdecydowanie będę polecać! trzeba mówić otwarcie o pewnych tematach. Stokrotka, odezwij się po wizycie u lekarza, powiedz jak poszło. Niech w końcu kobiety przestaną się wstydzić, przecież nie ma czego. Zobaczysz, nie bedziesz żałowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
Lenka, postaram się podzielić moimi doświadczeniami z leczeniem tym laserem. Dzwoniłam do lux medu i umowiłam wizytę na połowę września, na spokojnie przygotowuję się do zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka P
Ja również poszukuję informacji na temat metod leczenia nietrzymania moczu. Będę wdzięczna za podzielenie się wrażeniami po wizycie w Lux Med, jeśli znają Panie inne metody, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramay
Też uważam, że trzeba mówić na ten temat, to żaden wstyd, a już na pewno nie ma co się obawiać mówić o tym lekarzowi. Sama miałam podobny problem i zdecydowałam się na zabieg w gabinecie Bellisana. To była bardzo dobra decyzja i jeżeli czujecie jakikolwiek dyskomfort, to mogę Wam go z całym przekonaniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramay
Też uważam, że trzeba mówić na ten temat, to żaden wstyd, a już na pewno nie ma co się obawiać mówić o tym lekarzowi. Sama miałam podobny problem i zdecydowałam się na zabieg w gabinecie Bellisana. To była bardzo dobra decyzja i jeżeli czujecie jakikolwiek dyskomfort, to mogę Wam go z całym przekonaniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile taki zabieg kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silk1
mnie też interesuje cena, bo z tego co czytam, jesteście zadowolone z efektów. jaki jest koszt w lux med, ewentualnie może porównywałyście cenę w innych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sesku można cieszyć się cholera przez całe życie! Wszytsko tylko zalezy od naszego podejścia. Jeśli ubzduramy sobie nie wiadomo co, zaczniemy gledzić o tym partnerowi to... zero radości ze współżycia. Co innego jeśli naprawdę ma się jakieś ogromne kompleksy] z powodu defektów. Wtedy można się zastanowic nad rewitalizacją warg srmowych etc. Poczytajcie sobie http://zabiegiginekologiiestetycznej.pl/zwiekszenie-komfortu-zycia-dzieki-rewitalizacji-warg-sromowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad zabiegiem w http://www.euro-klinika.pl/ krocze po porodzie niestety wygląda wyraźnie inaczej... dwie koleżanki miały plastykę krocza i chwaliły efekty, więc wydaje mi się że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa lejdi
leminka, święte słowa. Pytacie o koszty m.in w lux medzie, ale wszystko zależy od oceny lekarza. Nic nie szkodzi przejść się na konsultacje i ustalić cenę z lekarzem prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krocze kobiety zawsze bedzie sie rózniło od krocza faceta i zaden chirurg tu nie moze,a co najwyzej cos spieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa lejdi
chyba się wątki komuś pomyliły! nikt tu nie twierdzi że krocze kobiety przypomina męskie! rozmawiamy tu o ginekologii estetycznej, która ma pomagać kobietom, u których w wyniku różnych wydarzeń zmieniły się narządy. Temu pogama m.in. laser mona lisa... Czytaj ze zrozumieniem, zanim się wypowiesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaa
w katowicach rewitalizacja pochwy laserem mona lisa zaplacialm 2,5 tys jestem 2 tyg po i tez czekam jak to bedzie ja mialam rewitalizacje wewnatrz i na zewnatrz i lekarz zalecil post na miesiac czasu ....wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po urodzeniu miałam spory problem nie tylko z elastycznością moich narządów więc skusiłam sie na zabieg obkurczania pochwy po jakimś roku od zabiegu czuje się o wiele lepiej a i samoocena podskoczyła mi w górę. Czuję się, że na nowo mogę korzystać z życia seksualnego z mężem. Teraz zastanawiam się nad leczeniem nietrzymania moczu. Po ciąży możliwe że coś się w moim organizmie przestawiło a nie zamierzam w wieku niecałych 30 lat chodzić z pieluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobinka
dokładnie taki zabieg wykonywałam w warszawie w klinice lux medu, miałam problem po urodzeniu dziecka :/ też nie mam jeszcze trzydziestu lat, wiec nie wyobrażałam sobie całego życia z pieluchami, wkładkami itp. nawet jesli miałabym 50 lat zdecydowałabym się raz jeszcze na ten laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobinka
koszt jest ustalany indywidualnie, ale kwota do 10 tysięcy to dośc sporo. warto sprawdzić przed decyzją kilka miejsc. Ja mogę polecic zabieg w lux med, obstawiam ze nie zapłacisz 10 tysięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się znajdą frajerki, które tyle zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobinka
nie określiłabym tego w taki sposób! jeśli kogoś stać, to nie twoja sprawa. Cena zależy od kliniki/szpitala, od uwarunkować fizjologicznych, stad cena jest na ogół ustalana indywidualnie. Kazdy wybiera sobie miejsce gdzie chce zrobić zabieg, ja z doświadczenia polecam własnie lux med dla osób którym zależy na dobrej opiece za rozsądne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
dziewczyny, dawno mnie nie było :) ale wracam juz jako nowa osoba :D jestem po zabiegu w klinice lux medu! Tak jak radziłyście poddałam się zabiegowi wykonanemu laserem mona lisa i efekty są nie do opisania. Jeśli ktoś się z Was waha, to zupełnie nie potrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
Stokrotka czy mogłabym Cię prosić o opisanie na jak przebiega zabieg, na czym polega i jakie są Twoje odczucia? Słyszałam o tym w tv, ale nie miałam okazji poznać opinii osoby, która sama przeszła zabieg. Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkakotka
Zabieg jest zaskakująco krótki i wcale nie boli! Przynajmniej mnie nie bolało. Najpierw konsultowałam sie z lekarzem, ważne jest wyleczenie wszelkich infekcji. A sam zabieg polegał na wprowadzeniu lasera do pochwy i już laser bezpośrednio działa na ścianki - tak że powoduje powstawanie nowych młodych komórek. O szczegóły najlepiej dopytać lekarza. Bardzo, bardzo polecam! ja robiłam w lux medzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejHoo
pisałaś że głownie miałaś problem z nietrzymaniem moczu, ale też niezadowolenie z sexu - czy zabieg poprawił obie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×