Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milenka_999

Ginieintima clotriActive stosował ktoś?

Polecane posty

Gość Milenka_999

Cześć dziewczyny! niestety ostatnio mi się przyplątała jakaś infekcja pochwy, swędzi i piecze okropnie. farmaceutka mi poleciła gineintima clotriactiv. brać to? warto? ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaGG
to klotrimazol zwyczajny, wiec nie spodziewaj się po nim szału. jak już brałaś klotrimazol, to weź ten co zawsze, bo słyszałam, ze tenb gineintima jest po prostu droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passadenia
na mnie ten krem nie działa a do tego jest pbrzydliwy do stosowania; wole tabletki dopochwowe - najlepiej twarde; działają szybciej i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaXXX
Ja chyba jestem uczulona na klotrymazol, bo po tej maści swędziało mnie tam jak diabli. Przerzuciłam się na tabletki dopochwowe i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liduś
prymierzałam się do kupienia ale wyczytałam w ulotce, że preparat trzeba stosować 2 - 3razy dziennie i leczenie po ustąpieniu objawów powinno trwać miesiąc, mi się to nie podoba wybrałam tabletki dopochwowe, 10dni i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lek GINEintima ClotriActive zawiera substancję czynną Klotrymazol – substancję rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne w leczeniu grzybicy pochwy i sromu. Lek uważa się za bezpieczny i dlatego jest on dostępny bez recepty. Jednakże jak każdy lek może on wywoływać działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Zgodnie z informacją podana w ulotce leku rzadko (tzn. częściej niż u 1 na 10.000, ale rzadziej niż u 1 na 1.000 osób stosujących lek) mogą wystąpić świąd, pieczenie czy zaczerwienienie. W takim przypadku należy zaprzestać stosowania leku. Jeśli chciałaby Pani zgłosić działanie niepożądane związane z zastosowaniem leku GINEintima CloctriActive, prosimy o kontakt na adres mailowy PV@usp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagałam tą maścią swoje leczenie ale potem wyczytałam że to zwykły klotrymazol za który mogłam zapłacić po prostu mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam tym nowościom i widzę, że niestety sie nie pomyliłam, czytając wasze opinie tylko sie w tym utwierdzam. Mój zestaw na pierwsze objawy infekcji to najzwyklejszy clotrimazolum za całe 3 zł i Lactovaginal, może nie najtańszy ale cena idzie w parze z jakością i skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×