Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona1988

gladka, szorstka czy włochata?

Polecane posty

Gość zona1988

Gole sie tam co trzy dni a tu nagle mąż wypala z tekstem ze nie musze dla niego być zawsze gladka. Cóż za egoizm? Jakby żadna kobieta nie robiła tego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie wymyślał na jego miejscu. Jakbyś miała włoski to drażniłbym Cię delikatnie za nie ciągnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fe włosy na cipce są obleśne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Tym bardziej ze nigdy nie zapuszczalam i aż boje sie zapytać skąd mu sie to wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu lubi też przyrośnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Kobiety jednak zawsze szukają drugiego dna a ponieważ kobieta jestem to juz o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Inna sprawa to czy jesli przestane się golic to czy mąż nadal będzie tak chetnie piescil mnie oralnie? Czy są w ogole faceci którzy to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przepadam za takim zarostem :) nie oderwała byś mnie od siebie kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są w ogole faceci którzy to robią? xxx takie pytanie i przez półtorej godziny tylko jedna odpowiedź? wszyscy weekend odsypiają chyba są, no pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odsypiam, ale nie chce mi się po raz kolejny odpowiadać na to samo pytanie. Niech ta tępa locha użyje wyszukiwarki i mózgu zamiast zakładać pięćset pięćdziesiąty temat o tym samym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa czy nie tępa jest temat i tyle. Mi on się podoba, a ty nie właź tu i nie trać swojego cennego czasu ostry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Jeszcze jakbyś link podal to oszczedzilbys mój mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko ! Dla mnie może być włochata i to bardzo włochata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
No nie najlepsi są ci co nie maja nic konkretnego do powiedzenia i jeszcze na kobiece forum sie wpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gwiazdo czym tu błyszczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Hm ze mnie puerwszy raz? Dlugo tu nie wchodziłam, właściwie od ślubu i widzę ze sporo starych znajomych juz nie zagląda. Co do tematu to troche mnie przekonaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Nie twierdze ze blyszcze. Nie rozumiem tylko po co ktos kogo temat nie interesuje w ogole odowiada i to nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiadając na twoje pytanie. Skoro on pisze że nie musisz, to pewnie delikatnie sugeruje ci że woli takie trochę zapuszczone, tj z włoskami. Bo może jakoś niezręcznie mu mówić wprost. Ja tez czasem mówię to czy owo, tak delikatnie sugerując, aby nie było to traktowane jako jakieś wymaganie, bo kobiety jakoś tego nie lubią i mogą zrobić na odwrót;) Myśłę że chce abyś była zapuszczona, ale jak będziesz taka jak chce, to pewnie będzie pieścił, nie bój się. No chyba że spróbuje, nie spodoba mu się, to potem będzie znowu mówił, że jednak, może się ogól ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jakim trzeba być prostakiem, chamem i frustratem, żeby o Bogu ducha winnej kobiecie napisać tępa locha. Sorry za offtopa, ale nie mogłam się powstrzymać. Co za burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie ogolone bo wtedy moge wspaniale wylizac cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet czeka na okres jesień wiosna bo dla niego nic nie ruszam :) Jest w niebo wzięty i ja też z tego czerpię korzyści jest wtedy taki kochany :) Cóż mi tam, a higiena ? Jak była tak jest one w niczym mi nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podniecaja owłosione aczytałem ze faceci kture wola ogolone maja sklonosc***edofilskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy któraś nie myje ? Pachną te naturalne o niebo lepiej niż golizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, a ja słyszałem określenia że lizanie owłosionej cipki to jak lizanie włosów na głowie, wszystko kwestia gustu ;) Ja lubię gołe, zupełnie ;) Są takie aksamitne... można lizać i pocierać tzw główką. No ale każdy lubi coś innego ;) Tak więc gładka. Szorstka drapie główkę nieprzyjemnie, a włochata... no jakoś tak ten zapach mnie nie przekonuje, wolę gołe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×