Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głęboko popękane paznokcie

Polecane posty

Gość gość

U obu rąk, paznokcie kciuków i palców wskazujących mam bardzo zniszczone, połamane i głęboko pęknięte. Nawet jeśli rosną, to pęknięcie się pogłębia, staram się piłować, ale stan jest taki, że nie ma czego piłować. Nie wiec czym jest to spowodowane, paznokcie miałam słabe od zawsze. Ale sprzątam w rękawiczkach, smaruję Regenrum. Czy kosmetyczka może to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedawna podobnie jak Ty miałam łamliwe i bardzo słabe paznokcie, pomógł mi skrzypolen oleofarmu. Połączenie ekstraktu ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotyny, cynk oraz aminokwasówokazało się idealne dla moich paznokici i... włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiraa
może spróbuj brać jakieś preparaty ze skrzypem. Kiedyś brałam biosilicę max bo pękały mi strasznie paznokcie i było dużo lepiej po tym preparacie. Może lepiej pójść do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co smaruj może co wieczor płytkę jakims olejkiem? Może z wiesiolka albo arganowym, jeśli to nie pomoże to udaj się po prostu do manicurzystki , ja np. miałam strasznie kruche pazurki i mi pomógł bardzo manicure japoński, teraz robię to raz na tydzień w http://maniq.pl Poczytaj o tym manicurze w necie, informacji na ten temat jest naprawde sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×