Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NINSZKOWNIK

Głodówka :)) Zapraszam do głodowania :)

Polecane posty

Postanowiłam zacząć od nowa. Bo przecież nie ważne jest że wszyscy ci mówią że wyglądasz świetnie. Ważne jest abyś ty się sobie podobała. Nigdy nie byłam chuda, zawsze miałam sadło :D Denerwowało mnie to że inne dziewczyny jedzą to co chcą i nie tyją, nadal mnie to denerwuje. :/ Też tak chcę :P Ale niestety mam inny metabolizm, który mi na to nie pozwala :( Jak się nie dawno dowiedziałam po próbie diet, które nie wypalały jedynym skutecznym wyjściem jest głodówka, która nie tylko pomoże mi schudnąć ale i dzięki odpowiedniemu wyjściu z niej pozwoli mi na długo trwały efekt :D LET'S GO! Zaczynam od nowa i teraz nic a nic mi nie przeszkodzi! Będę informować was na bieżąco co i jak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam dzisiaj dogłębne penetrowanie google w poszukiwaniu informacji na temat głodówki, nie zrozumcie mnie źle tyle osób próbowało i są o niej dobre opinie więc czemu by nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewidujesz jakieś lewatywy? bo bez tego to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem ale myślę że raczej nie :) na poprzedniej głodówce schudłam 5kg w 5 dni bez lewatyw a teraz to nie wiem jak pójdzie mam nadzieję że dobrze. :D Znasz może jakieś ciekawe ćwiczenia, które mogę zastosować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiałaś byłam u dietetyka, o powiedział mi że powinnam przejść na głodówkę. Rozpisywał mi już wcześniej diety ale żadna nie przyniosła efektu. Teraz mam dokładnie rozpisanie co pije i kiedy ćwiczę a po za tym jestem pod kontrolą lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- Nie masz racji ja byłam na głodówce bez lewatyw i schudłam 10kg. Nie ćwiczyłam, piłam tylko wodę byłam na niej 9 dni. Po głodówce czuję się świetnie a metabolizm mam jeszcze lepszy niż wcześniej ćwiczę fitness i chudnę jeszcze szybciej niż wcześniej. Z chęcią się do ciebie przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą głodówka jest świetna, byle by nie przesadzić z chęcią się przyłączę ile będzie trwała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi lewatywami nie chodzi o chudnięcie tylko o zdrowie. Po prostu organizm na głodzie zaczyna wchłaniać toksyny z jelit. Dlatego po kilku dniach zaczyna boleć głowa. Poczytaj sobie o głodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej ja pisałam. Chętnie bym się przyłączyła, ale te lewatywy mnie jednak odstraszają :O Bez tego można bezpiecznie głodować najwyżej 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiors
witajcie, ja dolaczam od jutra! :) zycze wytrwalosci, mam nadzieje, ze podzielimy sie efektami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się gość będę głodować najwyżej do 7 dni albo 12 tak zalecił mi dietetyk pytałam się czy nic mi się nie stanie i czy nie dojdzie do spalenie mięśni zamiast tłuszczu, z czego się dowiedziałam to po wyżej 14 dni organizm zaczyna już spalać mięśnie więc nie będę się wychylać za tą granicę :) A o lewatywy jeszcze zapytam odpowiem ci po południu akurat się wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lewatyw to gość ma rację, powinno się je stosować od 4-5 dnia głodówki aby cię tak głowa nie bolała. Ja osobiście nie stosuję ich podczas głodówki, dlatego że mnie głowa aż tak bardzo nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczyny jak tam głodowanie osobiście chciałabym schudnąć około 10 kg. a jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała schudnąć 13kg mam nadzieję że wesprzecie ja będę pisać codziennie co u mnie słychać wiecie jak bywa na głodówce, lodówka kusi :D ale ja mam silną wolę ;) Najważniejsze to aby się nie poddać, a kiedy macie chwile słabości to włączcie sobie jakąś chudą dziewczynę i pomyślcie że za parę dni wy możecie tak wyglądać :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy dzień już nie burczy mi tak w brzuchu jak w noc ale to dopiero początek ;) a jak tam u was :D Pierwsza partia ćwiczeń już za mną a wy zamierzacie ćwiczyć czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze chociaż strasznie jestem głodna zamierzam jeszcze biegać ale wszystko w swoim czasie, teraz to tylko woda i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznie się spało :) Przede mną jeszcze 6 dni głodówki tak jak pewni przed wami. Znacie może jakieś skuteczne sposoby aby stłumić głód? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na głodówce nie mozna nic jesc ani zuć nawret zebów nie powinno sie pastą myć:P dosłownie tylko woda. Pierwsze dwa trzy dni to katorga potem juz zaczyna się samozjadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że prawie nie czuję głodu co jest mi bardzo na rękę na poprzednich głodówkach strasznie chciało mi się jeść, ale czego nie robi się dla pięknej figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej myj zęby samą wodą, ja tak robię ale jeżeli już umyłaś to trudno nic ci się takiego nie stanie. Czytałam że można myć również solą co o tym myślicie? :) Nie wiem czy to do końca prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą pastą do zębów chodzi głównie o fluor. kiedy nic nie jesz, organizm wchłania wszystko a wiadomo, że fluor jest szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×