Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZDROWO

Głodówka, zapraszam!

Polecane posty

Hej, chciałabym wam krótko opowiedzieć dlaczego podjęłam tak surową dietę, co mnie do tego zmusiło i dlaczego chcę schudnąć? 1. Żadna dieta ani ćwiczenia mi nie pomagają :( ( a czytałam tyle wspaniałych rzeczy o głodówce są i też złe ale nie martwię się nimi ) mam nadzieję że mi też ona pomorze schudnąć te parę kilogramów! 2. Żyję w środowisku gdzie bardzo ważny jest wygląd, i nie chciałabym jako jedyna wyglądać jak świnia :( 3.Nigdy mi się nie udało dociągnąć głodówki do końca, dlatego teraz wieżę, że mi się uda! :) Czekam na wasze odpowiedzi, przyłączenia się, tak dla jasności nie stosuję żadnych lewatyw ( pytałam się o to lekarza ). Będę piła gdzieś kilka litrów wody i w miarę sił postaram się również ćwiczyć. Liczę na was że się, któraś przyłączy, oraz będzie mnie wspierała! ;) Jeżeli nic nie wież na temat głodówki, a masz do napisania coś głupiego to zatrzymaj to dla siebie! Przepraszam za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarusia
Hej, chciałabym się przyłączyć! Ja też mam duży problem ze schudnięciem zaczynam od jutra razem z tobą liczę na to że będziemy się wspierać w trudnych chwilach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim ja też się przyłączam! Już za parę dni będę szczupła, i będę się śmiać z innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza311
Okej to od jutra zaczynamy dziewczyny? Już nie mogę się powstrzymać, wiem że to męczące ale warto się pomęczyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się przyłączę! Trochę się boję skutków ubocznych ale co tam, raz się żyje, nie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNUSIA
Wież że możesz sobie zniszczyć tym metabolizm jeżeli nie wyjdziesz odpowiednio z głodówki? Przygotowałam ci plan dnia jak bezpiecznie wyjść z głodówki myślę że odrobinę pomogę :) Dzień pierwszy na głodówce sama woda bez żadnych witamin, herbat itd. I tak przez kolejne dni, na które zaplanowałaś głodówkę. Dzień pierwszy po głodówce: same soki najlepiej świeże rozcieńczone z wodą. Dzień drugi: zwykłe soki. Dzień trzeci: warzywka Dzień czwarty owocki Dzień piąty: mięsa Dzień szósty: cała reszta. Oczywiście musisz pamiętać że wychodzenie z głodówki musi trwać tyle samo co sama głodówka. Ja również się do ciebie przyłączę, mam za sobą już spore doświadczenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja też zaczynam od dzisiaj! Rano wstaje pije wodę i ćwiczę w miarę możliwości! Razem raźniej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przyłączam ;p dzisiaj zaczęłam i chcę schudnąć jakieś 10kg. Damy radę dziewczyny! A wie ktoś w ile dni schudnie się 10kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myślę że schudniesz gdzieś w jakieś 9,10 dni jak ćwiczenia to 6,7 :) ja miałam takie efekty też się przyłączam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wstałam! :D Parę szklanek wody, 30 minutek Mel B i czuję się wspaniale a co tam słychać u was? :) Osobiście chciałabym schudnąć 14kg. Raz a dobrze schudnąć bez efektu jojo! :D I dobrze wyjść z głodówki! JEDYNA NAJWARZNIEJSZA ZASADA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, was następnego dnia! Już wstałam i jestem pełna energii, na razie nie czuję się głodna, ale wieczorem to może się zmienić. Na moje nieszczęście jutro jadę wyjeżdżam ze znajomymi na trzy dni. Trudno będzie powstrzymać się przed jedzonkiem, te wszystkie zapachy! :) Ale wierze w siebie i chcę raz na zawsze udowodnić sobie że mnie na to stać, no i oczywiście oczyścić organizm! :D A co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko okej też jestem na głodówce to mój drugi dzień :D Mam nadzieję że dociągnę do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Głodówka to nie jest dobry pomysł. Trzeba jeść żeby organizm pracował. Polecam Pyszną Dietę - smaczne posiłki, lekkie i zdrowe. Poza tym przyzwyczaja do dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×