Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głupie kochanki są żałosne

Polecane posty

Gość gość

ledwo ich zdobycz zwana kochankiem wejdzie do domu, to te już plują jadem, obnażają pazury i krytykują żony. jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć, zeby tak ujadać z powodu cudzego męża, że żona trzyma go na smyczy!? to trzeb mieć w głowie kał zamiast mózgu, zeby pieprzyć takie brednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
natomiast w domu przed zonusia placza,ze jakas kobieta sie go uczepila, molestuje,podrywa majac oczywiscie na uwadze kochanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smycz jest za dluga, jak siega do mieszkania kochanki czas ja skrocic, zeby spelniala swoja funkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie to jest dziecinne i niedojrzałe. Robią wstyd sobie, żonatemu facetowi co je przeleciał i jeszcze wszystkim pokazują jakie są zdesperowane, bo ich nie chce zaden wolny facet, a zegar biologiczny tyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robia wstyd zonatemu facetowi? takiemu wstydu zrobic sie nie da on juz sam sie zeszmacil wiec jaki wstyd takiemu sie robi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o takim zachowaniu mówię. jak nie zonę wyzywają to żonatego faceta z którym się pieprzą, a za chwilę jęczą, ze to wielka miłość. :D głupie jesteście ale pewnie nawet nie wiecie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie sciska jakis plugawy pies kakaowe oko, galganie :D mamy czego zalowac i zazdroscic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki to wulgarne szmaty. Robią się zajadłe i agresywne zwłaszcza jak usłyszą prawdę prosto w oczy. Nic do tego nie dociera. Można im pluć prosto w ryj a one się wytrą i mówią ze deszcz pada :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego takie ściery trzeba walić w morde i słuchać czy oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zloty deszcz z psiego kuta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co zalozylas ten temat ze niby kochanki jecza? Jakiś problem masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem to ty chyba masz zwłaszcza jak prawdę o sobie przeczytasz tłomoku skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój się rozwiódł z taka zajadłą żonką haha I nawet nie musiałam się bardzo starać Jak to niektóre "wolnomiłościowe" i wyrozumiałe kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tobą sie ożenił chociaż czy tak wegetuje dopóki kogoś nie pozna albo z byłą żoną sie nów pogodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co miał się z nią żenić? on już raz ślub brał tylko żona z nim nie wytrzymała bo miała dosyć gowna w jakim jej maz się taplał więc wniosła pozew rozwodowy a ta tępa dzida bredzi jak potłuczona ze to facet się dla niej rozwiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadaj za mnie ok? On wniósł pozew rozwodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne on wniósł a ty mu napisałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki to ludzkie odpadki, na śmietnik z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś odpadkiem i to pewnie z wpadki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępę idiotki z twgo forum do was wszystkich!!!!! po co wogole sie wypowiadacie szkoda wam czy co? to jest ich zycie wiec nie rozumie tych waszych bezmozgich ublizań innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelll
poprzedniczka dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony bije od was taka agresja, wulgarność, nie dziwię się, że faceci od was odchodzą... Wolą tam gdzie jest spokojnie, ładnie, miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to kochanki sa od dawnia doopy na boku bo nikt z nimi się wiązać nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Obiektywna
Kochanki tkwia w toksycznych zwiazkach , bo chca zajac miejsca tych zon . Tkwia i czekaja,potrafia tak calymi latami . Bluzgaja na te zony , a one nawet moga byc nieswiadome ,ze maja swoje zamienniczki kiedy maja okres. Brutalne , ale prawdziwe .Po co wyzywac te zony , ktore czesto nie wiedza ,ze sa zdradzane . A nawet jesli sie dowiaduja i decyduja zawalczyc o malzenstwo to dlatego ,ze maja swoje zycie , zlozone przysiegi , wspolny majatek , dzieci i maja prawo do walki jesli tak same zdecyduja . wieksze prawo niz kochanki . One nie sa kochankami bez zobowiazan , bez papierkow , bez wspolnego domu ,z ktorymi laczy ich sam seks . Co z was za kobiety ? Jak smiecie wyzywac inne kobiety czy te czesto nieswiadome zony . Ladujecie sie z buciorami w czyjes zycie i jeszcze macie jakies oczekiwania . Kto powinien walczyc o ten zwiazek ? Kochanka , z ktora laczy go seks czy zona , ktora ma caly bagaz ze soba ? A dlaczego kochanki walcza o tych zdadzajacych zonkosi ? Przeciez wiedza ,ze oni maja swoje zycie , domy i seks z zona nawet od czasu do czasu ,zeby sie nie zoorientowala ,ze ja zdradza . Gdzie wasz honor kochanki ? Spicie z zonatymi wiedzac ,ze oni sypiaja z zonami , bo chyba nie jestescie takie glupie i latwowierne ,ze myslicie ,ze oni z tymi swoimi zonami nie sypiaja ? Kto tu bardziej maci i miesza ? Kto jest piatym kolem u wozu ? KTO ? Wiec dajcie spokoj , zachowajcie resztki honoru i nie wyzywajcie przynajmniej tych zdradzanych zon , bo one badz co badz maja wieksze prawo do tych mezczyzn . Dziwnie brzmi ,,prawo ,, , ale niestety tak jest . Kiedy skladasz przysiegi , kiedy podpisujesz papiery przed swiadkami , rodzina , masz prawo walczyc o te zwiazek , jezeli czujesz ,ze warto . Ale to dotyczy tych zon , nie was , kochanki . Wy nie macie prawa wchodzic w ten zwiazek , a jednak to robicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_wolny_jak_ptak
"bo one badz co badz maja wieksze prawo do tych mezczyzn" ????? prawo do mezczyzny ???? wiesz spoko ale jakbym tak napisal o kobiecie to by mnie zakichane feministki zjazdly ze traktuje kobiety przedmiotowo :/ rozumiem, ze w druga strone to nie dziala :/ no comment Jedyny powod dla ktorego kobieta roi sobie w glowce ze ma prawo do mezczyzny to biologia, bo jak on da w dluga to kto da zarcie bachorom i je utrzyma? nie piszcie o zwyklej prostej jak kupa biologii jakby to byla mistyczna przysiega na wieki wiekow. Malzenstwo to kaganiec, niewola i nieszczescie wymyslone jedynie po to zeby dac zarcie i schronienie wrzeszczacym smarkom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_wolny_jak_ptak
de facto kobiety niezaleznie od tego czy zona czy nie sa jak widzie mega glupie... nie widza prostego faktu, ich wielkie przywiazanie do malzenstwa jest podytkowane hormonami i glodna dziura w peezdzie ktora chce pleminika... gdybyscie olaly produkcje smierdzacych dracych mordy smarkow moglybyscie byc wolne i szczesliwe, bez garba bez tej zalosnej zazdrosci... a tak jestescie glupie i bedziemy was robic w bambuko i roochac jak rzeczy... debil niewolnik biologii nie zasluguje na nic wiecej... spadam do mojej glupiej kochanki, ta tez se roi w glowce ze moze cos z tego bedzie... boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisalam ,ze ,, prawo - dziwnie to brzmi ,, . Ale nie chodzi o to ,ze ktos jest czyjas wlasnoscia , bo kazdy sam decyduje o sobie i ma wybor , ale o prawo do walki o zwiazek ! Po to sa roznego rodzaju instytucje , psycholodzy , seksuolodzy , terapie malzenskie , zeby ratowac zwiazek . Czy ty masz naprawde az tak ciasny rozum , ze nie potrafisz tego zrozumiec ? Nie potrafisz czytac miedzy wierszami i wyciagnac z nich odpowiednie wnioski ? Ludzie sa zwierzetami , ale jestesmy najbardziej rozwinietymi ze zwierzat . Nie chrzan mi tu o biologii , po to masz tak rozwiniety mozg ,zeby oprzec sie dzikiej , zwierzecej chuci . A jak masz z tym problem to nie stawaj przed oltarzem lub pracownikiem urzedu stanu cywilnego . Czy jestes az tak bardzo zniewolony ,ze z kagancem na twarzy i smycza na szyi idzie do slubu ? Chyba raczej nie .Czy ty nie widzisz istoty komentarzy ? Mierzi mnie kiedy te kochanki wyzywaja zony , wysmiewaja je ze nie maja honoru , a czy one same maja honor ? Nie maja , przynajmniej mniejszy niz te nieszczesne zony . Oczywiscie facet namiesza , a baby sie gryza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on_wolny_jak_ptak tylko wspolczuc twojej matce, ze sie takiego garba w twojej postaci dorobila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz co kochanka twojego męża mówi o tobie? Jesli w ogóle coś mówi i wie o twoim istnieniu? Dobrze masz pod kopułką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolny ptak ,, don't worry ,, :-D garbem dla matki nie jestem , takze badz spokojny i zajmij sie swoja mamuska . musi byc nieszczesliwa ,ze takiego gluta - smierdziela na swiat wydala . Przynajmniej stawiasz sprawe jasno i nie podpisujesz zadnych papierkow , nie komplikujesz zycia innym kobietom . Ze swoja glupia kochanka to lepiej porozmawiaj wczesniej i postaw jasne warunki ,zeby nie bylo pozniej niejasnosci . I zaloz gume na instrument , bo sie moze okazac ,ze kochanka smarka nosi , a ty tego nie planowales.I jeszcze jedno , bo ktos pytal gosc 12:16 nie wiem czy to do mnie bylo - nie mam rywalki w postaci kochanki , na temat weszlam przypadkowo ,tak ze chyba nie musze Ci wiecej nic tlumaczyc i odpowiadac na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×