Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anusia 78

GonalF 74-14 amp sprzedam

Polecane posty

Gość Anusia 78

Sprzedam leki do in vitro dlugi protokol tabletki Artizja,GonalF75 14 amp oraz Owitrelle250 1 amo leki z apteki polskiej Bialystok termin waznosci listopad 2011 leki przechowywane w lodowce z faktura zakupu GG11065527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia 78
gonal 75 zle napisalam wyzej czylilacznie 7 zastrzykow po 150 dodatkowo Atrizja tabletki jednoslkadnikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiz78
Gonal Nadal aktualny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weight
Jak pan ma to chętnie odkupię proszę pisać na protein99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Witam mam do odsprzedania Gonal F 300 IU- j.m. / 0,5 ml, 1 wstrzykiwacz i 8 igieł, lek w 100% oryginalny, nie używany. Zakupiony w klinice ginekologicznej. Wszystkie pytania proszę kierować na prv. Cena atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki
sprzedam gonalf900 menopur 12 amp cetrocide lokowata14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0110
Sprzedam gonal 900 pen term.waznosci 03/2013 przechowywany w lodowce kontakt magda0110magda@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki
sprzedam gonal f 900 pen 800zl pregnyl 3 amp 120zł cetrotide 1 amp 80 zl menopur 12 amp 700zl lokowata14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonalowa
oddam za niewielkie pieniadze pen gonal 900 kontakt: gonalpen@gmail.com, mnie juz nie bedzie potrzebny a szkoda zeby sie zmarnowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki
SPRZEDAM GONAL F 900 CENA 800ZL lokowata14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal f 900jm cena 800zl lokowata14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal F900jm. Przechowywany w lodowce, termin waz ,marzec 2013. cena 800zl nielotol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal F 900jm w penie. Termin waznosci do marca 2013,przechowywany w lodowce. cena 650 zl. nielotol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal F 900jm w penie. Termin waznosci do marca 2013,przechowywany w lodowce. cena 650 zl. nielotol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F
Sprzedam Gonal F 900jm w penie. Przechowywany w lodowce,nowy. Termin waz marzec 2013. Cena 500zł nielotol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrogestan 100, 4 opakowania sprzedam. Cena 45zl/op. KOntakt beati533@p.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1977
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 8 sztuk za 500 zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania: Gonal 900IU w penie - 3opakowania / 10.2013 Ovitrelle- 250microgram / 01/2014 Decapeptyl 0,5mg/ml - 3 op po 7sztuk w kazdym / 03.2015 Moze komus sie przydadza!!!przechowywane zgodnie z instrukcja! MOzliwy odbior osobisty w Bialymstoku badz przesylka kurierska! Cena za wszystko 500zl kontakt: beti533@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miesiek1997
Witam mam do sprzedania nowy GONAL F 75 3 sztuk za 150zł. TERMIN WAZNOŚCI 07 2013. Zapraszam, napewno się dogadamy tel 515 497 071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F 300
Mam 2szt. Gonal F 300 przechowywany w lodówce termin ważności 01 2014 mail ozaczek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię gonal f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juur
Sprzedam Gonal -f 75mg/ Clexane 40 /Metypred Mam do sprzedania nowe nieużywane leki, które mi zostały po invitro ampułkostrzykawki Clexane 40 mg.(przechowywane w lodówce) termin ważności 10 ampułek 12/2016, 5 ampułek (1/2 opakowania)03/2017 GONAL - F 75 (przechowywane w lodówce) termin ważności 08/2015 Metrypred 4 mg termin ważności jedna szt 12/2016 i druga szt 02/2017 Dodatkowo w gratisie wysyłam witaminy Prenatal DHA (termin ważności 02/2017) Cena za wszystko 300,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonal sprzedam
Sprzedam Gonal 450 w penie, zostało mi 1 opakowanie, nowe, nie otwierane. Lek ważny do 2016 roku, zakupiony ok. 2 tyg temu, przechowywany w lodówce. Kontakt: gonal.sprzedam@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaxx
Mam do sprzedania lek Gonal 450, w penie, 1 opakowanie fabrycznie zamkniete, lek wazny do 2016r. Zakupiony za 530 zl , sprzedam za 380 zl, gdyz juz mi sie nie przyda, jestem w ciazy. Wysylka poczta za pobraniem 20 zl lub kurier do uzgodnienia. Kontakt joannaxx@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli któraś potrzebowałaby utrogestan zostało mi 1 opakowanie, mogę odsprzedać, a jeśli trzeba by wiecej a macie recepty mogę wykupić w Czechach. mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry Sprzedam Gonal f w tzw. penie w dawce 450 nowy, oryginalnie zamkniety za cene 350 zl oraz gonal f w dawce 300 (zostało z dawki 450) za cene 200 zl. Leki kupione w styczniu br. Posiadam dowod zakupu. Leki prawidlowo przechowywane. Termin ważności 01.2016. Tel. 506072131.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonalF ampułko -strzykawka 75, termin do kwietnia 2016r. -juz mi niepotrzebny. Sprzedam 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×