Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bruschka

gorace policzki

Polecane posty

Od 3 dni mam ciagle gorace policzki, szczegolnie wieczorem, nie czuje sie najlepiej, czasem boli glowa. Od czego to moglo sie wziac? Bylam na solarium 2 dni temu, ale to chyba nie od tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo i zmierzyłam temperaturę. Miałam ponad 37. Zmierz sobie, może jesteś chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstaje w nocy bo tabletki biorę, które mają działanie moczopedne :P To tak na poprawę humoru :) Ile ta temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to spoko :) gorące policzki mam czasem z nerwów... i ten ból głowy tez by pasował... a może to jakieś przegrzanie po solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam 10min poo miesiecznej przerwie, zazwyczja inne czesci ciala sie odzywaja :D boje sie, bo czetso cos lapie, a zaraz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proponuję wziąć zapobiegawczo polopirynę :) i pić dużo płynów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wzielam 2 dni temu, z plynami gorzej, nie pije duzo, bo pecherz b.wrazliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. wzielam wtedy na noc, to trwa ja wiem z 4dni juz chyba. mozliwe tez, ze nieswiadomie sie deerwuje, mialam wyjechac nie wiem czy sie uda, ale nie mysle o tym tak czesto i nie tak intensywnie. moze te osoby, z ktorymi mialam sie spotkac a nie wyjdzie pewnie o mnie mysla, choc nie sadze... moze rzeczywiscie sie "przypiekly" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko na to wskazuje :) skoro masz normalną temperaturę to nie jesteś chora :) ale z drugiej strony to nie powinno trwać tyle dni po wizycie w solarium... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dlugo to trwa... przypominam sobie, ze kiedys tez tak mialam i po kilku dniach wyszla temp. oby nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linka, a rodzinnego to mamtakiego, ze szkoda mowic, u nas wszyscy tacy, wiecej sie z netu dowiem niz od niego, pewnie przepisze cerutin. moze nie pieka i swedza jak pisza te babki, a sa po prostu gorace, ehh, oby przeszlo, dzieki za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem z nerwow, ale np. jak jakis egzamin i miaja, a tu nic... wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ze nie, chyba, ze to objaw starosci, mierzylam teraz i 36,7 ale chyba za czesto mierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, nie spokojnie... można mierzyć i 1000 razy pod rząd ale jak nie mam stanu podgorączkowego to go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nowa praca, ale ja naprawde o tym nie mysle, boje sie, ze sie cos "wykluwa" a ja jeszcze chcialam wyjechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sama już nie wiem :( idź lepiej do tego lekarza, żeby On zwalczył chorobę w zarodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge w pon zbytnio, kurde... jak nie pojde o 8rano to mnie nie przyjmie... tak u nas jest, mimo, ze niby dyzurny lekarz jest do 18ej a w ogole sie wywiazuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×