Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocilapka

Gorzkie kakao na wodzie podczas odchudzania???

Polecane posty

Czy to dobry napoj w trakcie redukcji? Jestem uzalezniona od czekolady i wymyslilam sobie substytut jej a nawet uwazam to za wspomagacz odchudzania bo z tego co wiem to gorzkie ciemne prawdziwe kakao jak Deco Moreno jest zdrowe ale czy to wskazane aby napewno podczas odchudzania? Ja robie tak ze spora wyleczke deco moreno zaparzam goraca woda i dodaje troche cynamonu w proszku (ponoc normalizuje poziom insuliny) i to mi pomaga bo od wczoraj nie chce mi sie slodkiego. Pije taki kubek tylko do sniadania, dodatkowo zauwazylam ze obniza mi apetyt i dlugo mnie dzieki temu trzyma sniadanie. Co o tym sadzicie? Nie wplynie to na utrate kg? Bo o to sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannkka
Jak ci sluzy to mozesz pic. Czemu nie? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluzy i to bardzo tylko nie wiem czy nie zakloci procesu odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka ja wlasnie wole wypic bo daje uczucie pelnosci i nie chce sie slodkiego a ja nie umiem poprzestac na 3 kostkach czekolady, jak juz to na 3 tabliczkach. Wlasnie nie wiem ile ma kubek z czubatej lyzeczki kcal bo na opakowaniu jest tylko napisane ze to kakao o obnizonej zawartosci tluszczu, ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
lepiej wypij bo czekolade zjesz 3 kostki apotem jeszcze i i w koncu zjesz cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł dobry, ale dodawaj do tego mleko. Choćby odtłuszczone. Kakao zawiera mnóstwo magnezu, ale żeby się wchłonął musi być spozywany w towarzystwie wapnia. Inaczęj tylko przelatuje przez organizm i niepotrzebnie nerki i wątrobę obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nor-bert
to mozna kakao z samą woda rozpuscic bo zawsze myslałem ze kakao rozpuszcza sie we mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calluna dzieki za ten link, wyszlo ze lyzeczka od herbaty ma tylko 13 kcal, a ze ja daje czubata to niech by bylo nawet 20 to prawie nic, kropla w morzu wiec tym bardziej mysle ze warto pic rano do sniadania a nawet i na podwieczorek ale ja juz nie mam takiej potrzeby. Nie jest to super w smaku ale naprawde napelnia i nie chce sie slodkosci po tym, nie wiem moze to zasluga cynamonu? Pamparapam no ja mleka itp nie moge spozywac bo mam nietolerancje laktozy wiec odpada, poza tym to tez by podbilo kcal. Norbert rozpuszcza sie w wodzie normalnie tak jak w mleku, ja zalewam wrzatkiem i energicznie mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też takie robie tylko
dodaję słodzik i mleko odtłuszczone. Jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
ja tez mleko chude i slodzik mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAASA
2 ŁYŻKI GORZKIEGO KAKAO + 1 TABLETKA SŁODZIKU ZALAĆ TO MINIMALNIE WODĄ ŻEBY SIĘ ROZPUŚCIŁO - NAJLEPIEJ W MAŁEJ SZKLANCE DO TEGO WSYPTAĆ KILKA ŁYŻEK MUSLI -> NAJLEPSZA DIETETYCZNA PRZEKĄSKA !!!!!!!!!!!! POLECAM < 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moźesz tak pić ale seriio mleko dodawajj bo z wodą to sensu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja daje chude mleko albo w proszku odtłuszczone i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, darujcie sobie te słodziki. Przecież one szkodzą zdrowiu w stopniu często większym niż sam biały cukier. Już lepiej słodzić miodem albo poliolami (np. ksylitolem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksylitol jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×