Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lynette

gościniec wodzisławski

Polecane posty

Witam, chciałabym sie dowiedzieć co myślicie o gościńcu wodzisławskim http://www.gosciniec-wodzislawski.pl/ cenne będą informacje od osób które miały tam wesele, albo byli gośćmi na weselu. Wiem ze koszt na ten rok to 150 zł od osoby, tyle ze bez napoi. Napoje trzeba wykupić na miejscu i są podliczane po całej imprezie, koszt może wyjść kosmiczny, zwłaszcza jeżeli planujemy wesele na sierpień (2013) jeszcze raz proszę o jakiekolwiek opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuję wątek Lynette. Chciałabym również poznać SZCZERE OPINIE na temat gościńca wodzisławskiego. Wraz z narzeczonym podpisaliśmy już wstępną umowę na przyszły rok i byliśmy pod wrażeniem zachowania właściciela i wstępnych ustaleń. Dzisiaj jednak usłyszałam negatywną opinię, że goście wychodzą z wesela głodni, że tylko przy młodej parze jest więcej jedzenia etc. Wybór lokalu weselnego dla Pary Młodej jest niesamowitym stresem, a przynajmniej dla mnie, albowiem część gości będzie przyjezdnych i to jeszcze potęguje nerwy. Dlatego bardzo proszę o poważne potraktowanie tego posta i opinie osób, które były osobiście w tym miejscu i mają informacje z pierwszej ręki. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, my co prawda jesteśmy jeszcze przed podpisaniem umowy, ale już po szczegółowej rozmowie z właścicielem, który także wywarł na nas jak najbardziej pozytywne wrażenie (nawet kawkę zafundował) wyczerpująco odpowiedział na nasze pytania i troszkę się uspokoiłam. Jedynie właśnie to nieszczęsne jedzenie, negatywne opinie jakie znalazłam dotyczyły właśnie małej ilości jedzenia, może jest ktoś kto może się wypowiedzieć na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dei
Jestem po własnym weselu które właśnie odbyło się z Gościńcu Wodzisławskim i z czystym sumieniem mogę jak najbardziej polecić ten lokal. Opinie były różne (czego sama się bardzo obawiałam) ale na szczęście okazały się bezpodstawne. Jedzenie jest bardzo smaczne i wbrew czytanym opiniom jest tego duzo. Po weselu mieliśmy zapakowany cały bagażnik jedzeniem z wesela. Jeżeli chodzi o napoje są one rozliczane wg zużycia ale nie jest to "kosmiczny" koszt - uważam że rozwiązanie jest dobre gdyż po 1 nie ma problemu z "nadyżką" a po drugie małe butelki bardzo się sprawdzają nie pozostają "niedopite" resztki z którymi niewiadomo co zrobić. Sala jest nowa i śliczna, hotel też bardzo podobał się naszym weselnym gościom a sniadanie odebrało mowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynette_
Ciesze się, że wesele udane. Byliśmy już zdecydowani na Gościniec Wodzisławski, ale postanowiliśmy zmienić datę na 2012 rok (rok wcześniej :)) jednak okazało się, że w Gościńcu nie ma terminu który chcieliśmy (2 czerwiec) wiec zdecydowaliśmy się na naszego drugiego kandydata- Renesans w Pszowie. Sala bardzo mi się spodobała na zdjęciach a na żywo jeszcze bardziej. Sala jest nowa, nie było tam jeszcze żadnego wesela, jedynie stypy i komunie, więc obawiam się o brak zorganizowania i o jedzenie... ale cóż zaryzykuje. Może znajdzie się jakaś para, która ma wesele z Renesansie w tym roku i podzieli się opiniami! link: http://www.renesans-pszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 9 lipca tego roku miałam wesele w Gościńcu Wodzisławskim i jestem bardzo zadowolona zarówno z lokalu jak i z hotelu. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, jedzenie przepyszne i było go dużo na stołach. Po weselu to co zostało zapakowano nam i wydano. Baliśmy się o liczenie napoi ale i z tym nie było źle. Cena nie wyszła kosmiczna, taka jak się spodziewaliśmy. Na ogromne wyróżnienie zasługują kelnerzy, którzy byli rewelacyjni. Bardzo uprzejmi, zorganizowani i wiedzieli co i jak. Nie było tak że jedni goście kończą jeść a inni dopiero dostają jedzenie. Hotel jest ładny i czysty. Goście byli zadowoleni. My jako nowożeńcy mieliśmy nocleg w cenie, do tego dostaliśmy szampan na noc poślubną :) Ogólnie to polecam ten lokal z czystą odpowiedzialnością - jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ! Dei, Kate000 - dziękuję! nie macie pojęcia ile te pozytywne wieści dla mnie znaczą! :) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rich
Byłem tam tylko jako gość hotelowy i zbyt dużo do chwalenia tam nie ma. Warunki w pokoju dobre poza tym, że: miałem w pokoju wszystkie zapachy z kuchni, krzyki kucharki obudziły mnie już o 6 rano, programy TV dostępne tylko dla cierpliwych poszukiwaczy. Jedzenie: Na kolację wziąłem roladę śląską z kluskami i kapustą. Oryginalna jest tylko nazwa. Śniadanie - porażka.Nikt nie pilnuje czy jest jajecznica w brytfance, czy jest pieczywo, herbata itd. Parzenie herbaty z jednej saszetki na termoś daje letnią, cienką lurkę. O musztardę - prosić, ochleb - prosić, o dołożenie jajecznicy prosić, o herbatę - prosić. I tak w kółko. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1468
sorry że nie w temacie ale macie jakieś fajne zespoły? przede wszystkim tanie z okolicy? mogłybyście kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałem przyjemność być w Gościńcu w grudniu 2011r. - jeżeli chodzi o moje skromne zdanie - bardzo przyzwoicie - nic nie brakowało - lokal posiada ładny schludny wystrój i nawet w grudniu chłodziła klima.Wydaje mi się że jeżeli przy stoliku orkiestry nie brakowało jedzenia ciast i napojów to tym bardziej gościom nic nie zabrakło.(siedziałem z orkiestrą bo jestem fotografem oraz kamerzystą - oczywiście nie wykonuję tych 2 czynności naraz) czasem PM troszkę przesadzają z ilością jedzonka - naprawde goście tego nie przejedzą - nigdy raczej kelnerzy nie znoszą ze stolików pustych półmisków - nie bójcie się - nikt nie będzie głodny. pozdrawiam www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż już po...
do 1468 pojęcie tanie jest bardzo rozległe - a fajne -to są osobiste gusta - usiądź w necie - posłuchaj dem - co Ci się spodoba - wyślij zapytanie o cenę i wolny termin - a na końcu zawsze jeszcze można pojechać posłuchać na żywo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febrowa
A jak wyglada wszystko cenowo? czy ktoras z Was miala robione tam wesele dwu dniudniowe? Zastanawiam sie nad ta restauracja i chcialabym termin na nastepny rok ale mam troszke utrudnionie bo mieszkamy z narzeczonym poza granicami polski i ciezko z urlopem. tak wiec musze wybadac grunt:) i wszystko zalatwic przez internet lub telefonicznie. A co z baza hotelowa,duzo bede miala gosci przyjeznych tak wiec musze zapewnic im nocleg,czy ktos sie orienyuje jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do febrowa w Gościncu są pokoje hotelowe lecz co do ceny i ilości to najlepiej przez meila skontaktować się z właścicielami -z tym że na pewno na przyszły rok już dużo terminów mają pozajmowanych pozdrawiam Krzysztof www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina89
Miałam przyjęcie w Gościńcu Wodzisławskim. Było fajnie ! Tak jak ustalałam z managerem który był rzeczywiście bardzo rzeczowy i sympatyczny tak tez było na imprezie. Miło i smacznie. Brawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie zainteresowanych wątkiem :) Jestem świeżo po własnym, 2-dniowym weselu i z ręką na sercu POLECAM ten lokal i wszystko co się na niego składa, łącznie z wyjątkowo słownym managerem i niesamowicie uprzejmą obsługą :) Jedzenie pyszne, wszystko pięknie podane :) Nie jestem w stanie opisać wszystkich zalet tego miejsca, ale dziś już wiem, że jakiekolwiek obawy z mojej strony były bezpodstawne :) Polecam i życzę równie udanych imprez jak moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
a to prawda ze jak się robi 2 dniowe wesele to wszystkie pokoje są gratis?czy to zalezy od limitu gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augsbfmas520551
Ma ktoś jeszcze jakieś dodatkowe informacje co do gościńca Wodzisławskiego? Ile mniej więcej wychodzi za napoje w tym lokalu? Bo za nie jest dodatkowa dopłata. I nie mozna kupic swoich...;/ No i jak z jedzeniem? Dobre? Dużo go jest czy mało? Dziękuje z góry za wszelkie informację o tym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straooonika - Jeśli chodzi o pokój gratis, to jest on wliczony w cenę, ale tylko dla nowożeńców. Zatem jeśli w nocy z pierwszego dnia na drugi macie zamiar spędzić noc w Gościńcu, to za pewne otrzymacie nocleg w prezencie od lokalu :) My mieliśmy sporo przyjezdnych gości i za każdy nocleg musieliśmy się rozliczyć. Najlepiej ustalić cenę wcześniej z Panem Jackiem ;) augsbfmas520551 - napisz do mnie co dokładnie chciałabyś wiedzieć, postaram się na wszystkie Twoje pytania odpowiedzieć :) w Wielkim skrócie lokale rozliczane są po weselu wg zużycia, też się obawialiśmy ceny, ale suma sumarum wyszło mniej więcej tyle, ile przypuszczaliśmy :) My mieliśmy 2 dniowe wesele i jedzenie było różnorodne, pyszne i było go dużo. Też się o to martwiłam, ale zupełnie niepotrzebnie. W razie pytań napisz śmiało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straooonika - Jeśli chodzi o pokój gratis, to jest on wliczony w cenę, ale tylko dla nowożeńców. Zatem jeśli w nocy z pierwszego dnia na drugi macie zamiar spędzić noc w Gościńcu, to za pewne otrzymacie nocleg w prezencie od lokalu :) My mieliśmy sporo przyjezdnych gości i za każdy nocleg musieliśmy się rozliczyć. Najlepiej ustalić cenę wcześniej z Panem Jackiem ;) augsbfmas520551 - napisz do mnie co dokładnie chciałabyś wiedzieć, postaram się na wszystkie Twoje pytania odpowiedzieć :) w Wielkim skrócie napoje rozliczane są po weselu wg zużycia, też się obawialiśmy ceny, ale suma sumarum wyszło mniej więcej tyle, ile przypuszczaliśmy :) My mieliśmy 2 dniowe wesele i jedzenie było różnorodne, pyszne i było go dużo. Też się o to martwiłam, ale zupełnie niepotrzebnie. W razie pytań napisz śmiało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat sali Renesans w Pszowie. Wątek już został poruszony, ale ani tu ani nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat jedzenia, obsługi itp. Moze jednak bawił się tam ktoś ostanio i chciałby się podzielić jakąś opinią??? Byłabym bardzo wdzięczna :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofjaaa123
A czy orientujecie sie jak wygladaja ceny przecietnego obiadu czy deseru w normalnym menu bo na stronie nie ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zobaczyliśmy już chyba wszystkie sale jakie chcieliśmy i zastanawiamy się nad 3. Co prawda na samym początku typowaliśmy Contrę w Wodzisławiu Śl. i podejrzewam, że gdyby nie sala (a dokładniej ustawienie stołów) zdecydowalibyśmy się na ten lokal bez najmniejszych wątpliwości. Niestety (albo stety?) mamy dość wymagającą rodzinę i musimy zastanowić się nad inną restauracją. Po "oględzinach" na tapecie mamy: Arkadię, Gościniec Wodzisławski i dom przyjęć u Iwony. O każdym z tych lokalów znaleźliśmy zarówno dobre jak i te gorsze opinie dlatego ciężko nam się zdecydować. Wiadomo, każdy chce by to był jego dzień. Bez niepotrzebnych niespodzianek (głównie tych niemiłych). W związku z tym, czy mogłabym prosić o opinie osób, które miały przyjemność gościć w wyżej wymienionych miejscach na weselu bądź też organizowali swoje przyjęcie weselne? Będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masdamer 8819
Byłam na weselu w Domu Przyjęć u Iwony i bardzo miło wspominam ten lokal. Bardzo dobre jedzenie i wystrój, a w szczególności bardzo mi się podobało gustowne i eleganckie przystrojenie stołów i podanie jedzenia. Swoje wesele organizuję w Gościńcu Wodzisławskim w tym roku, głównie ze względu na dużą i fajną przestronną salę i możliwość wykupienia większej ilości miejsc noclegowych dla gości. Szczerze mówiąc słyszałam parę opinii na temat Gościńca odnoszących się do ilości jedzenia (że niby zbyt mało), ale wydaje mi się, że to kwestia wyboru menu. W rozmowie z kierownikiem usłyszeliśmy, że żadnym problemem nie będzie dokupienie do podstawowej wersji dodatkowych dań lub np. zwiększenie ilości mięsa, także wydaje mi się ok. Natomiast do smaku jedzenia nie można się przyczepić, bo jest bardzo dobre (polecam restaurację czynną codziennie). Tak więc ja mam pozytywne nastawienie i na pewno będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie fajnie :) W tym dniu zawsze musi być super! :) My zdecydowaliśmy się na Iwonę. Właścicielka zrobiła na nas ogromne wrażenie, tak samo jak i obejście. Sala też, według nas, należy do ładniejszych :) Jedyną rzeczą, o którą się trochę martwię to to czy nie będzie ciasno jak wszyscy zaproszeni goście (ok 80 osób) wyjdzie na parkiet, ale mam nadzieję, że damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bez obaw. Sala i otoczenie wygodne i dobrze wyposażone, obsługa fachowa i dyskretna nie ma mowy o jakimś nieporządku czy opóźnieniach, a menadżer pan Jacek zna się na rzeczy wszystko doradzi i pomyśli za Was. Jedzenie typowe śląskie zresztą zależy jakie macie wymagania, bardzo smaczne i elegancko podane i nawet bardzo żarłoczni i głodni goście nie podołają.Wiem na pewno bo do dziś żywimy się tym co pozostało.Jeszcze pochwała dla tortu weselnego, a ceny nie powiem, że niskie, ale nikt wam taniej nie urządzi imprezy ; prowadziłam porównywarkę kosztów. teściowa z 2. maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana zrobienia wesela ale mam obawy co do ilości jedzenia,bo o jakość jestem spokojna bo juz jadłam obiad i deser i bylo pyszne,obsługa też ok, ale na weselu nie byłam. A może ktos ma zdjęcia jak wyglądają stoły z jedzeniem podczas wesela to się wyjasni bo kazdy ma inne wyobrażenie co do ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek12
Witam My również mieliśmy wesele w G.W. w kwietniu tego roku i celujący to ocena za całość naszej imprezy. Doświadczenie i informacje od managera p. Jacka godne pochwały, ale takie czasy trzeba czymś przyciągnąć klienta do siebie. Torty otrzymaliśmy w prezencie - piękne! Jedzenie pyszne, obsługa fajna, a przy rozliczeniu też nam udzielono upustu co w innych lokalach jest rzadkością. fajny lokal - polecam gorąco ! Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiście spoko lokal jest ok. polecam!!! kuchnia smaczna, obsługa dobra i miła. Można im spokojnie zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Hej! Miałam wesele w GW.- fantastyczne!!! jedzonko dobre, sala fajna, duża i miło ze strony szefa, bo tak jak mówił dbał o całość na imprezie, a nawet kibelki kazał doglądać co godzinę pracownicy co nas zaskoczyło pozytywnie. Polecam spokojnie! M. Jędrusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×