Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1029

Gotowanie na parze czy ktoś tak schudł?

Polecane posty

Gość gość1029

HEJ KOCHANI Czy jedząc lekkie śniadanie, a potem na obiad i kolację posiłki z parowaru, wiadomo chude mięso, warzywa i kasze popijając tylko wodą mogę dużo schudnąć i czy ktoś się tak odchudzał z gotowaniem na parze? ile i w jakim czasie schudliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, wiadomo że tak zdrowiej itp. ale musisz też liczyc kalorie, nie jesć za duzo ale też nie ZA MAŁO. na pewno 1200 kcal i cos w tym stylu to głupota. staraj sie spożywać 1500-1600 kcal. i ĆWICZ . rower, skakanka, w domu z Chodakowska czy Mel B, albo jaki s aerobik w klubie fitness, albo zumba. Ja gotuję sporo na parze, jem duzo warzyw i owoców ale owoce najpóźniej o 18-stej. orzechów jem sporo. ale jem też chleb razowy, makarony, jem ciastka czekoladę, nie pije slodkich napojów. piję kawę czarną i wodę oraz herbatę active burn . chodzę na pilates i zumbę po 1x tygodniowo czasem zumba 2x, i skaczę w domu ze skakanką 3x tygodniowo 15- 20 minut. zaczynalam od 5 minut skakanki i Mel b cardio. schudlam w 8 miesięcy 7 kg , z 66 kg na 59 kg (169 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież doskonale wiesz, ze chudniecie nie zalezy od sposobu gotowania tylko ilosci wpychanego w siebie zarcia i przekasek oraz ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w tych 1500 np kcal, moge zjesc co chce? byle ich nie przekroczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i własnie w tym leży sedno twoich problemów z wagą :) Jedyne co cie zainteresowało, to czy wszystko możesz jeść :) Jedz, żeby przeżyć, a nie żyj po to, żeby jeść. A dla ciebie najważniejsze, czym możesz się napchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np jem wszystko tylko mniej, mam limit 1400- 1600 i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiadomo, cale zycie nie bedzie sie wszyzstkiego odmawiac , ale sztuka jest nauczyc sie jesc mniej , ja tez jem wszystko ale mniej , i tez schudlam i chudne nadal odmawiajac sobie tego czy tego potem bym sie rzucila na jedzenie , i efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze nie opycham sie niezdrowymi fastami, frytkami, jem ciemne pieczywo , makarony razowe, itd , ale jak mam smak na cos innego to zjem, nie zdarza sie to nagminnie ale kiedy mam smak to to zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że takie jedzenie jest zdrowsze ale dodatkowo przydałby Ci się wysiłek fizyczny i może jakiś suplement typu AquaSlim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1029
11.26 nie umiesz czytać? nie ja (autorka) napisałam o żarciu byle czego tylko inny, ja napisałam wyraźne CHUDE MIĘSO, WARZYWA, KASZE i nie napycham się byle czym tylko przytyłam po ciąży, chcę zlecieć góra 5 kg i zmienić nawyki żywieniowe ale oczywiście ty już wiesz, że żrę, napycham się byle czym i żyję po to żeby jeść. Lecz się kafeterianico pusta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×