Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gotowanie

Polecane posty

Gość gość

Sa tu jakies kobiety ktore nie potrafia gotowac? Mnie wgl do gotowania nie ciagnie, chcialam sie nauczyc ale jakos zapal znika. Dla niektorych kobiet gotowanie jest bardzo wazne, albo poprostu sa zmuszone, sila wyzsza bo rodzina. No ale sa tez takie ktore szukaja przepisow, caly czas wymyslaja nowe rzeczy, eksperymentuja w kuchni, sprawia im to frajde, lubia poprostu to robic. Jak sie przekonac do gotowania? Jak zaczac gotowac jak sie nie lubi tego robic i co najwazniejsze- gotowanie nie wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź coś prostego i naucz się to robić dobrze . zaproś kogoś i poczęstuj tym - wierz mi - pochwała z ust kogoś postronnego sprawi że zaczniesz mysleć o gotowaniu nie jak o smutnej konieczności :) a i o sobi jako kucharce znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ukochanego, a tez nie lubie gotować glupia robota, stac przy garach godzine, żeby zjeść z 5 minut a faceta mozna wyciągnąc do knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Asie to nie tak . Jak dziewucha chce sie nauczyc gotowac, to niech pozna sie zemną:-) ,no ktojej powie ze to nie ten smak? Samemu to wiesz co najlepiej wychodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlosy ,jak sie zanie targasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gadasz Broken, ita cie lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie każe stać przy garach godzinami i rzucąć sie na jedzenie żeby je pożreć w 5 min . Skoro potrafisz opanować sie w knajpie i jeść jak czlowiek potrafiłabyś i w domu :) Pewnie ,ze można iść do restauracji , można zjeść kebaba , pierogi ruskie czy coś innego poza domem . Ale czy to znaczy ,ze zawsze tak bedzie bo " nie lubię gotować i zawsze możan faceta wyciągną do knajpy " ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Bogu juz go tak wyciągam do tych knajp prawie 20 lat :) czasem cos ugotuję, nawet mówią, że smacznie, ale i tak nie lubię tego robic, gotowanie, podobnie jak prasowanie, sprzatanie to praca, która nigdy sie nie kończy, każdego dnia to samo, ugotujesz- zjesz, posprzatasz- nabrudzisz, wyprasujesz- nowe pranie beznadzieja jestem stoworzona do wyższych celów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego kobiety dobrze gotują jak robią to dla kogoś :o Właśnie poprzez dobre gotowanie nawet dla samego siebie, szybciej nabywa się wprawy i nowych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością :) my szaraki musimy po prostu brać sie w garść i ciągle się czegoś nowego uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D byliśmy mili ale ktoś inny chyba w tym samym temacie się zaczął sprzeczać z Tobą czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, zrobie ci dzidziusia, pono jestes ladna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken jest zbyt zepsuta na to aby mieć dzieci, wyżywałaby się na dziecku naśladując własną toksyczną matkę, do czego sama się przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna ? haha przeca to pasztet jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasztet ? A wszystcy ja tu lubią:-) po pierwszym by ci przeszla niechec:-) podobno niema nic przyjamniejszego dla kobiety jak maly facio przy cycu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×