Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariuszx125

gotujący szuka pani tel513873488romantyk

Polecane posty

Gość mariuszx125

witaj Może się, poznamy i spotkamy, Jestem39letnim, optymistą, choć życie dało mi, w, kości, nie, tracę wiary w ludzi, Ciesze się każdym kolejnym, dniem. Jestem, romantyk, bez nałogów, lubię kino i, dobra, książkę uwielbiam, gotować, znak, wodnik, wzrost 1,76, cenie, szczerość, tel513873488odp, grałem,we filmie, oglądaj jutro, kiedy Będzie lepiej, kiedy chcesz to się spotkamy ok odp. sms pa.jako statysta kiedy się poznamy ok sms odpisz ok odpisz sms gdzie i której, spotkanie pasuje ODP,Jak Słońce co dzień ogrzewa Ziemię, Tak chciałbym zawsze móc dbać o Ciebie... W Twych oczach widzieć szczęścia promienie, W uśmiechu Twoim wiosny westchnienie... Ty jesteś moim Skarbem Największym, I moich westchnień obiektem wiecznym! Kocham Cię Bardzo, Kocham szalenie I wiem, że nigdy tego nie zmienię!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka romantyczka
... i choć to kilka lat temu było.. czytam Kochany i jest mi miło.. że romantycy są na tym świecie, że wiedzą jak dogodzić kobiecie ! Choć nie widzieli i jej nie znają, już ją na zawsze pragną, kochają ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×