Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia200

"gra wstępna"

Polecane posty

No więc, niedługo mam zamiar pierwszy raz pójść do łóżka z moim facetem. Boję się tego trochę, ale mam pytanie. Jak to rozpocząć? nie będę mu robić żadnych "lodów" itp bo oboje uważamy, że to obleśne. Gdzie go dotykać, jak go dotykać no i zastanawiałam się co robić podczas gdy on będzie zakładać prezerwatywę? leżeć i się patrzeć. jeśli możecie opiszcie mi wasz pierwszy raz. gdzie to było, jak to się zaczęło itp :) będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''nie będę mu robić żadnych "lodów" itp bo oboje uważamy, że to obleśne. Gdzie go dotykać, jak go dotykać'' Na moje oko nie dojrzeliscie - albo ty nie dojrzalas, do seksu. Jak sie boisz i nie wiesz jak, to nie rob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dojrzałam? chyba każdy przed swoim pierwszym razem trochę sie obawiał a to, że jestem kobietą, która nie lubi tego typu " zabaw " to nie sprawa dojrzałości a tego - co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się, że dodałam temat w kategorii życie erotyczne. Więc poczekam na odpowiedź innych KOBIET, które uszanują to, że się bardzo denerwuję, no i to co lubię a czego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys byla dojrzala, powiedzialabys, ze nie lubisz - a powiedzialas ze to obrzydliwe. Nie rozumiem po co w ogole zaczynasz planowac seks skoro nie wiesz, co z facetem robic w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym, skad ty mozesz wiedziec, czy lubisz? Przeciez nie probowalas? Mowie ci to jako doswiadczona kobieta: nie bierz sie za cos, o czym nie masz pojecia. Z tym nie ma po co sie spieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam swoje powody by sądzić, że po prostu mi się to nie podoba. Użyłam złego wyrażenia. co nie znaczy, żeby od razu być chamskim i aroganckim, troszkę milej c: nikt nikogo nie chcę tu wyzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzwawy
A co powiesz na zdanie faceta? Jeśli chodzi o gumkę nic nie musisz robić, choć jak chcesz możesz się nauczyć jak to robić. Robienie loda/minety nie jest obleśne/sam to uwielbiam, jednocześnie nikt nie oczekuje że zrobisz to za pierwszym razem. Gdzie dotykać tors, ocieranie się o uda/siedzenie na kolanach. Jak jesteś odważniejsza to złap go w kroczu/weź za rękę tak by on Cię gdzieś macał. Skoro nie chcecie lodów na rozgrzewkę proponuję gryzienie szyi/karku (dla jasności Twojego) jak chcesz to możecie się pobawić rękami on Twoją łechtaczką a Ty jego penisem. (lepiej niech Ci nie wkłada zbyt wielu palców jak jesteś dziewicą, bo straci najlepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebujesz scenariusza co robić w danej chwili , emocje same was poniosą :) jesli on będzie zakladal gumkę ty pewnie będziesz się poprawiala na łóżku bo to juz ten moment kiedy zaczniecie sie kochać. Spokojnie wszystko wyjdzie w praniu i lepiej tego nie planować dokladnie tylko dać się ponieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważaliśmy, że to obrzydliwe póki nie spróbowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×