Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Gracie w gry komputerowe konsole

Polecane posty

No ja obecnie tylko komputer Kiedyś grałem na konsolach - PSX . PS3 . Pegasusa NES . AMIGA ale już nie pamiętam modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gram w gry na PlS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Kulka
30 lat. PS3 , PS4. Gram ze swoim facetem (33 l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 lat gram z wnukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gram juz tylko na kompie w Rfactor w lidze internetowej od kilku ladnych lat a mam 30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co wybrać zastanawiam się nad PS3 I PSVITA co o tych konsolach myślicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 20 lat grałem od małego gameboy-pegazus-pc-ps2-xbox-xbox360- teraz zostałem przy pc -ale już mi się nudzą gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
google cześć :) x co do komputera to się zastanowiłem i raczej nie wezmę na razie nowego bo mam net booka i on mi wystarcza do internetu a nowy komp jest dosyć drogi nawet jak na stacjonarny a gry na konsole mogę kupić zawsze używane znalazłem sklep w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
google co porabiasz teraz ? :) x u mnie lało jak scebra trochę się ochłodziło a u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest ok - nie za ciepło nie za zimno :) Teraz się nudzę -nie mam pomysłu co teraz robić ?- może sobie obejrzę Świat według Kiepskich na ipla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata i owszem zdarza mi się pograć w wolnym czasie, ale tylko na kompie, bo granie na padzie, to nie moja bajka, no chyba że w fife. A komputer stacjonarny do gier, wcale nie musi być drogi... za 1500-1800zł można złożyć go samemu na nowych częściach i bez problemów taki komputer pozwoli na odpalenia każdej gry na wysokich ustawieniach, a i gry na PC są tańsze i zdecydowanie lepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poćwiczyłem i idę się kąpać. Nie było kogo podrywać. W sklepie była fajna ekspedientka, ale byli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooser cześć x ćwicz ćwicz i powodzenia w podrywaniu mam nadzieje że ci się uda w końcu a u mnie nie ma już nadziei x google ciągle zmieniasz coś w tym kompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tale ale mam dwa komputery jeden do gier itp a drugi stary do zabawy - w podkręcanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×