Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca super wózka

GRACO EVO co myslicie

Polecane posty

Gość szukajaca super wózka

Szukam opinii o wózku Graco EVO , wpadł mi w oko ale opinii jak na lekarstwo Moze ktos go juz ma???? Może go widziałyście z bliska??? czy jest taki dobry jak piszą i jak wygląda???? Plissss o Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
To był jeden z wózków, które oglądałam w sklepie, ale nie spodobał mi się specjalnie. Dość ciężki i średnio się składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca super wózka
Ciężki? chyba myślisz o jakimś zupełnie innym O Graco EVO czytałam w necie że stelaż waży 6,5 kilo, z gondolą waży 11 kilo ( to lekki jak piórko) a w wersji spacerowej tylko 10 kilo , więc dla mnie to lekki wózeczek, szczerze to w moich poszukiwaniach nie spotkałam się z lżejszym od niego ... właśnie min z racji tak niskiej wagi się nim interesuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3007
to że w Stanach Graco nie ma dobrej opinii ( zresztą skąd to wiesz?) to nie znaczy że u nas się nie sprawdza. W Stanach wiadomo chwalą to co akurat bardzo modne. U mnie 4 koleżanki maja wózki z Graco , ja mam Graco Symbio i bardzo sobie chwalę. Wózek bardzo fajny, dobrze wykonany, wygodny i dla dziecka i dla mnie, żadnych problemów z nim nie mam wiec ja się tylko pozytywnie o Graco mogę wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeciarka
Graco nie ma w Stanach dobrej opinii? nie wiem , skąd masz takie info? Poza tym w Polsce chyba ma bo co drugi wózek jaki mijam to jakiś Graco A graco evo też widziałam chociaz sama nie mam i jak na mój gust fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie
o MUTSY evo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeciarka
Ale graco evo nie ma nic wspólnego z mutsy, wg mnie zupełnie inne wózki Graco evo to taki dokładnie http://beta.ceneo.pl/15999486 w tej czerwieni fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna25
Na mnie zrobił pozytywne wrażenie Taki zwykły, nowoczesny wózek na codzień wg mnie stosunek jakosc/cena jest przyzwoity. Evo fajnie się składa, siedzisko w spacerówce rozkłada się na płasko i jest odwracalne, sama zastanawiam się nad jego kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graco evo mój wózek
Ja kupiłam we wrześniu. Już po pierwszych spacerach w głębokim i spoko Fajnie jździ, bez przeszkód sie pcha, na krawężnikach czy schodach spokojnie, bez mocowania jakiegoś Raczka pasuje i mnie i mężowi - on jest wysoki. Rozkłada sie szybciutko i składa też tak jak pisały w necie. No i leciutki bardzo że mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.kotec.ka
Fajny, fajny, fajny!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłam 3 tygodnie temu, w sumie w ciemno bo na zywo go nie wiedziałam ( ale nie mogłam jeździć po sklepach więc wyjścia nie było) ale zawierzyłam pozytywnym opiniom i mam pierwsze spacerki za nami, bardzo jestem zadowolona z tego wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybieram własnie wózek....
Faktycznie, jak piszecie, opinie ten Evo ma niezłe bardzo fantazyjny i ciekawy z wyglądu no i nowość, to mnie kusi :) Oglądałam go już tez w sklepie i w moich "testach" wyszedł pozytywnie :) Jak nic innego nie wpadnie mi w oko to kupuję bez gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaL
my juz mamy go w domu, kolorek tak żywy jak na zdjęciach. Dzięki za podpowiedzi mamusie.Warto wysłuchać rad innych bo wiadomo wózek to dla malucha zakup na kilka lat więc musi być bezpieczny i solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiscie Evo bardzo się spodobał jak zobaczyłam na Internecie po raz pierwszy. Oczywiście puźniej poszukiwania opinii o nim i poszukiwania go w sklepie...mąż miał już chyba dość ale dziś jest równie szczęśliwy jak ja bo juz nie jestem od niego tak zależna, sama mogę śmiało podróżować autem z synkiem bo nie mam problemu z zapakowaniem Evo do bagażnika. Banalnie prosty w obsłudze wózek,i lekki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popkot
Bardzo fajny wózek! Lekko się prowadzi, dobrze jeździ po różnej nawierzchni dziecku jest wygodnie, mały,zgrabny, łatwo się składa, Minus-pasy - ciężko zapiąć, mogliby też zrobić okienko w budzie Jestem zadowolona z zakupu, mamy kolor SAND.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adella22
Warto się nad nim zastanowić bo wózek jest na prewdę fajny- nie tylko lekki ale też fajnie się nim jeździ a to ważne. /Koła piankowe i powiem szczerze że nieżle się spisują, do tego duży pojemny kosz na zakupy i mnie się wnim śmiało mieśći wszystko żeby mieć oczywiście wolne ręce podczas spacerku. DO tego rozkładane oparcie w spacerówce 3 pozycyjnie i mnie już powiem szczerze tyle do szczęścia potrzeba by być zadowoloną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelinka33
A ja myślę żę to nie tylko wygodny wózek ale i bardzo nowoczesny. Na pewno jest także bezpieczny dla maluszka a ja spacery nim wprost pokochałam bo lekko się go prowadzi i jak to mówi mój małżonek- " dobrze trzyma się drogi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstra jakość i powiem wam szczerze że nawet te piankowe koła spisują się super jak na mój gust, a wózeczek śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was mam "przeżyła" już zimę z Graco Evo? Jestem ciekawa jak spisuje się w mroźniejsze i zaśnieżone dni Da się jeździć? Mam oczywiście świadomość że zimą pchanie wózka to nikła przyjemność ale czy on chociaż da radę? Ja miałam już wózek z pompowanymi kołami - ponoć na zimę lepsze ale to wcale nieprawda. Wogóle z tymi pompowanymi miałam tyle kłopotów że teraz chce wózka tylko z piankowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam na jakimś blogu filmik jak mama zimą pchała ten wózek, robiła testy!! Powiem szczerze, że bardzo mnie to do niego zraziło. Sama oglądałam wózek w sklepie i bardzo mi się spodobał. Zastanawiam się jednak, czy w wielkie śnieżyce będę tak pilnie chodzić na spacerki:) I jeszcze cena jest całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ładny z wyglądu no i lekki. Dobrze że producent pomyslał o mamie i dał jej do dyspozycji taki duzy kosz na zakupy bo cięzko jeździ się wózekim prowadząc go jedna ręka a drugą trzymając zakupy:) Mnie tam się ten Graco Evo podoba i chyba właśnie to jego kupimy dla Szymonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizia4321
A któraś z mam mi napisze czy w tym wóżku naprawdę mozna odpiąć kosz na zakupy? idzie zima i tak myslę że jakby go odpiąć to wygodniej po dużym śniegu no i się nie ubrudzi? No i to oparcie w spacerówce czy mozba połozyć tak na płasko czy tylko półleżąco ? to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosz można odpiąć, dokładnie jak piszesz. w sumie to ja się zdziwiłam po co to i myślałam że tylko do prania ale masz rację, jak błoto czy chlapa to lepiej go odpiąć , święta racja A siedzenie rozłożysz do pozycji leżącej albo półleżącej, w EVO jest kilka stopni ułożenia oparcia więc ułożysz jak dziecku wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny strasznie się nimjezdzi po kostce i chodnikach telepie dzieciatko po wszystkie strony swiata... miałam go 2 miesiące nim uzbierałam na kolejny wozek a ten oddalam dość biednej rodzinie z kościoła... jedyny plus to to ze lekki to fakt ale nawet za darmo bym go nie chciała...fajan kolorystyka oozytywny... ja kupiłam inglesine klasyczna z zasłonkami jest elegancka i tez lekka choć zastanawilam się nad roanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Rajusiu odradzam...straszne ma kola... i jest waski malewnstwo nie moe się polozyc polecam roan albo cos w tym stylu... a teraz zma snieg to ja dziekuje po sniegu ta kolumbryna jechać i wiadomo dziecko w spiworku plus kocyk będzie jak sardynka mój syn miał ten wozek 4 miesiące nie było mnie stać na nowy dopiero ponziej kupiłam spacerowke z Inglesiny... jedyny plus EVO GRACO to waga ze nawet mama po porodzie jest w stanie go wiesc i znieść kosz pojemny i odpinany wiec to sa plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita,. Z godze się z poprzedniczkami kola fatalne ale kolory i lekkość jest niezawodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś reklama? Obie koleżanki nagle oddały wózki Graco i kupiły inglessime? Koła piankowe na śniegu też daja radę i to w każdym wózku. Dmuchane przebijają się. My akurat kupiliśmy Graco Evo jako spacerówkę już więc o gondoli nie będę sie wypowiadała. Jako spacerówka jest ok- lekki, zwrotny , a i zima spokojnie manewruje nim po sniegu. Wystarczy sobie odblokowac przednie koła, mnie bynajmniej tak lepiej się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam graco evo 3w1 i jestem zadowolona w 80% - jest lekki, dobrze się składa, wszystko bardzo łatwo się obsługuje. Gondola jest b. wąska- to prawda. Mi póki co to nie przeszkadza, bo dziecko ma 3 miesiące- zobaczymy jak będzie później. Moja córka lubi jak ją trzęsie w wózku, więc piankowe koła jak najbardziej jej pasują, aczkolwiek mi się wydaje, że trochę za bardzo trzęsie np. na bruku czy nierównej piaszczystej drodze. To, że wózek jest wąski ma swoje plusy- w sklepach, w przychodni (strasznie wąski korytarz i poczekalnia)- łatwo się mieści i manewruje. Spacerówki jeszcze nie używaliśmy, ale jest bardzo lekka (lżejsza od gondoli) i wszystko łatwo się składa. Wózek jest niski- mój mąż ma 185cm i jest dla niego niewygodny, stąd często prowadzi go jedną ręką (swoją drogą- bardzo łatwo go prowadzić jedną ręką) Ja mam 170cm i mi pasuje. Kosz na dole jest duży, ale niestety jak jest gondola czy spacerówka przodem do mamy - to ciężko coś wsadzić i wyjąć. Ja muszę wypinać gondolę, żeby wsadzić zakupy. A to właśnie dlatego, że wóżek jest taki niski. Ogólnie uważam, że wózek jest ok. ponieważ spełnia 4 funkcje na których mi zależało: lekki (noszę z 3 p. po schodach) stelaż bardzo łatwo się składa (i nie zajmuje dużo miejsca w aucie) oraz spacerówka jest odwracalna. ps. fotelik jest bardzo fajny- posiada wkładkę dla niemowlaków i budkę. Minus- trochę ciężki, ale ma wszystkie gwiazdki w testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też sugerowałam się wagą wózka przy zakupie. Kupiłam Baby Heaven Line Takowski wózek z aluminiowym stelażem. Ma długą gondolę-dużo dłuższą niż ten Graco Evo nad którym się zastanawiasz a to jest bardzo ważny element bo dziecko 4 mc przekładać do spacerówki to trochę nie echcik a moja córka ma 5 mc i się bez problemu mieści w tym który mamy. Dodatkowo mam ten czarny w białe kropki i to był rewelacyjny wybór nie brudzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te laski co zmieniły niby evo na inglesine to faktycznie jakaś ściema Jak dziecko w spacerówce Evo się nie położy jak właśnie sie połozy i to całkiem na leżąco i miejsca ma i to sporawo widać że laski pojęcia nie mają o evo a tylko piszą żeby inny zareklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, widac żę nie maja pojęcia o wózku. Ja może i za dobrze go nie znam bo mamy Graco Evo zaledwie od września ale powiem wam że juz go kocham bo jak ten pierwszy pseudo śnieg stopniał u mnie na osiedlu zrobiło sie potworne błoto, niczym teren budowy no i ja piruety w butach sadzę:) wózek stabilnie jedzie i chyba dzięki temu wczoraj sie nie wywaliłam, haha:) Maseczka błotna byłaby jak znalazł. Ale po takim spacerku kosz na zakupy brudny niemiłosiernie. Musiałam go wyczyścić i jakie było moje zaskoczenie że się go zdejmuje. Tego jeszcze nie zobaczyłam wcześniej, no miłe zaskoczenie. Dziś juz wyruszamy czystym wóziem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×